О подготовке и проведении государственного визита Президента Республики Корея Ро Mу Хена в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 сентября 2004 года N 273-р
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Республикой Корея и обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению государственного визита Президента Республики Корея Ро Mу Хена в Республику Казахстан 19-20 сентября 2004 года в городе Астане (далее - визит):
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению визита.
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию):
принять необходимые меры по размещению, питанию и транспортному обслуживанию членов официальной делегации Республики Корея согласно приложению;
обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2004 год по программе "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов".
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов официальной делегации Республики Корея в аэропортах, местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета Президента Республики Корея Ро Mу Хена над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропорту города Астаны;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Астаны.
5. Министерству информации Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации, организацию интервью Президента Республики Корея Ро Mу Хена и пресс-конференции.
6. Акиму города Астаны обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам делегации Республики Корея, оформлению аэропорта и улиц города Астаны.
7. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) принять участие в церемониях встречи и проводов Президента Республики Корея Ро Mу Хена в аэропорту города Астаны, возложения корзины цветов к монументу "Защитникам отечества", организовать концертную программу во время приема от имени Президента Республики Казахстан Нурсултана Абишевича Назарбаева.

Корея Республикасының Президентi Ро Му Хенның Қазақстан Республикасына мемлекеттiк сапарын дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 17 қыркүйектегі N 273-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы мен Корея Республикасының арасындағы екi жақты ынтымақтастықты нығайту және 2004 жылғы 19-20 қыркүйекте Астана қаласындағы Корея Республикасының Президентi Ро My Хенның Қазақстан Республикасына мемлекеттік сапарын дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында (бұдан әрi - сапар):
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi сапарды дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз етсiн.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы (келiсiм бойынша):
қосымшаға сәйкес Корея Республикасы ресми делегациясының мүшелерiн орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету жөнiнде қажетті шараларды қабылдасын;
2004 жылға арналған республикалық бюджетте "Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдiң және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды тұлғаларының қызметiн қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен сапарды өткiзуге арналған шығыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi (келiсiм бойынша), Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетi (келiсiм бойынша) Корея Республикасының ресми делегациясы мүшелерiнiң әуежайдағы, тұратын және болатын орындарындағы қауiпсiздiгiн, жүретiн бағыттары бойынша бiрге жүрудi, сондай-ақ арнайы ұшақты күзетудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi белгiленген тәртiппен:
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгiмен бiрлесiп, Корея Республикасының Президентi Ро My Хенның арнайы ұшағының Қазақстан Республикасы аумағының үстінен ұшып өтуiн, Астана қаласының әуежайында қонуын және одан ұшып шығуын;
Астана қаласының әуежайында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетудi, тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасының Ақпарат министрлігі сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етілуін, Корея Республикасының Президентi Ро Му Хенның сұхбатын және баспасөз конференциясын ұйымдастыруды қамтамасыз етсiн.
6. Астана қаласының әкiмi Корея Республикасының делегациясын күтiп алу және шығарып салу, Астана қаласының әуежайы мен көшелерін безендiру жөнiндегi ұйымдастыру iс-шараларының орындалуын қамтамасыз етсiн.
7. Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы (келiсiм бойынша) Астана қаласының әуежайында Корея Республикасының Президентi Ро My Хенды күтіп алу мен шығарып салу, "Отан қорғаушылар" монументiне гүл шоқтарын қою рәсiмдерiне қатыссын, Қазақстан Республикасының Президентi Нұрсұлтан Әбiшұлы Назарбаевтың атынан қабылдау кезiнде концерттiк бағдарлама ұйымдастырсын.

8. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 17 сентября 2004 года N 273
Организационные меры
по размещению, питанию и транспортному обслуживанию
членов официальной делегации Республики Корея
1. Размещение (в гостинице "Окан Интерконтиненталь-Астана"), питание и транспортное обслуживание членов официальной делегации Республики Корея (1+1+10) и сопровождающих лиц в городе Астане.
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостиницах "Окан Интерконтиненталь-Астана".
3. Изготовление печатной продукции (бейджи, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
4. Приобретение подарка и сувениров для главы и членов официальной делегации Республики Корея.
5. Организация чайного стола в аэропорту города Астаны при встрече и проводах делегации Республики Корея.
6. Организация официального приема от имени Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А. в честь Президента Республики Корея Но Mу Хена в городе Астане.
7. Медицинское обслуживание членов официальной делегации и сопровождающих лиц.

8. Осы өкiмнiң iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгіне жүктелсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2004 жылғы 17 қыркүйектегi
N 273 өкiмiне
қосымша
Корея Республикасы ресми делегациясының мүшелерiн орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету жөнiндегi ұйымдастыру шаралары
1. Корея Республикасы ресми делегациясының мүшелерiн (1+1+10) және бiрге жүретiн адамдарды Астана қаласында орналастыру ("Окан Интерконтиненталь - Астана" қонақ үйiне), тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi қызметкерлерiн "Окан Интерконтиненталь - Астана" қонақ үйiне орналастыру.
3. Баспа өнiмдерiн (бейдждер, автокөлiктерге арнайы рұқсатнамалар, куверттiк карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
4. Корея Республикасы делегациясының басшысы мен мүшелерi үшiн сыйлық және кәдесыйлар сатып алу.
5. Корея Республикасының делегациясын Астана қаласының әуежайында күтiп алу және шығарып салу кезiнде шай дастарханын ұйымдастыру.
6. Қазақстан Республикасының Президентi Н.Ә.Назарбаевтың атынан Корея Республикасының Президентi Ро My Хенның құрметіне Астана қаласында ресми қабылдауды ұйымдастыру.
7. Ресми делегация мүшелерiне және бiрге жүретiн адамдарға медициналық қызмет көрсету.