О внесении дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 августа 2004 года N 227-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 октября 2004 года N 321-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 августа 2004 года N 227-р "О создании организационного комитета по подготовке и проведению Форума социальных партнеров" следующее дополнение:
ввести в состав организационного комитета по подготовке и проведению Форума социальных партнеров:
Абдрахманова Серика Абдрахмановича - Президента Конфедерации труда
Казахстана (по согласованию).
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 13 тамыздағы N 227-ө өкiмiне толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 27 қазандағы N 321-ө Өкімі
"Әлеуметтiк әрiптестер форумын дайындау және өткiзу жөнiндегi ұйымдастыру комитетiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 13 тамыздағы N 227-ө  өкiмiне мынадай толықтыру енгізiлсiн:
Әлеуметтiк әрiптестер форумын дайындау және өткiзу жөнiндегi ұйымдастыру комитетiнiң құрамына:
Әбдiрахманов               - Қазақстан Еңбек конфедерациясының
Серiк Әбдiрахманұлы          президентi (келiсiм бойынша)
енгізiлсiн.
Премьер-Министр