О перечне вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан в первом квартале 2005 года
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 января 2005 года N 9-р
1. Утвердить прилагаемый перечень вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан в первом квартале 2005 года.
2. Центральным и местным исполнительным органам Республики Казахстан обеспечить своевременную подготовку и внесение материалов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 20 января 2005 года N 9-р
Перечень
вопросов для рассмотрения на заседаниях
Правительства Республики Казахстан
в первом квартале 2005 года
Дата
Наименование вопроса
Ответственные за подготовку
Докладчики
1
2
3
4
18.01.
Концепция развития гидроэнергетики Республики Казахстан
Министерство энергетики и минеральных ресурсов
Отдел производственной сферы и инфраструктуры Канцелярии Премьер-Министра
Школьник В.С.
01.02.
Об итогах социально-
экономического развития Республики Казахстан и ходе реализации Программы Правительства Республики Казахстан на 2003-2006 годы за 2004 год и задачах на первый квартал 2005 года
Министерство экономики и бюджетного планирования
Сводный аналитический отдел Канцелярии Премьер-Министра
Келимбетов К.Н.
01.02.
О предварительных итогах исполнения государственного бюджета за 2004 год
Министерство финансов
Экономический отдел Канцелярии Премьер-Министра
Дунаев А.Г.
22.02.
О ходе реализации Закона Республики Казахстан "О языках в Республике Казахстан" акиматами Атырауской и Костанайской областей
Министерство культуры, информации и спорта
Отдел социально-
культурного развития Канцелярии Премьер-Министра
Косубаев Е.М.
22.02.
О состоянии промышленной безопасности на опасных производствах Республики Казахстан
Министерство по чрезвычайным ситуациям
Отдел обороны и правопорядка Канцелярии Премьер-Министра
Копеев М.Ж.
15.03
О разграничении полномочий между уровнями государственного управления и бюджетных отношений (завершение)
Министерство экономики и бюджетного планирования
Экономический отдел Канцелярии Премьер-Министра
Келимбетов К.Н.
15.03.
О ходе реализации приоритетных направлений деятельности Правительства в Акмолинской области
Аким Акмолинской области
Отдел регионального развития Канцелярии Премьер-Министра
Есенбаев М.Т.
29.03
О мерах, принимаемых государственными органами по борьбе, предотвращению и профилактике преступлений, связанных с торговлей людьми
Министерство юстиции
Отдел обороны и правопорядка Канцелярии Премьер-Министра
Жумабеков О.И.
29.03.

2005 жылдың бiрiншi тоқсанында Қазақстан Республикасы Yкiметінің мәжiлiстерінде қаралатын мәселелердiң тiзбесi туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 20 қаңтардағы N 9-ө Өкімі
1. Қоса берiлiп отырған 2005 жылдың бiрiншi тоқсанында Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң мәжiлiстерiнде қаралатын мәселелердің тiзбесi бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының орталық және жергiлiктi атқарушы органдары Қазақстан Республикасы Үкiметiнің мәжiлiстерiнде қарауға арналған материалдарды уақтылы дайындауды және енгiзудi қамтамасыз етсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2005 жылғы 20 қаңтардағы
N 9-ө өкiмінен
бекiтілген
2005 жылдың бiрiншi тоқсанында Қазақстан
Республикасы Yкiметінің мәжілістерінде
қаралатын мәселелердiң
ТІЗБЕСІ
Күні
Мәселенің атауы
Дайындауға
жауаптылар
Баяндама-
шылар
1
2
3
4
18.01.
Қазақстан Респуб-
ликасының гидро-
энергетикасын дамыту тұжырым-
дамасы
Энергетика және
минералдық ресурс-
тар министрлiгi
Премьер-Министр
Кеңсесiнiң Өндi- рiстiк сала және
инфрақұрылым бөлiмi
В.С.Школьник
01.02.
Қазақстан Респуб-
ликасының әлеу-
меттiк-экономика-
лық дамуының
қорытындылары
және Қазақстан
Республикасы
Үкiметiнің
2003-2006 жылдарға арналған бағдарламасының 2004 жылғы iске асырылу барысы мен 2005 жылдың бiрiншi тоқсанына арналған мiндеттер
туралы
Экономика және бюд-
жеттік жоспарлау министрлігі
Премьер-Министр Кеңсесiнiң Жиынтық талдау бөлімі
Қ.Н.Келім-
бетов
01.02.
2004 жылғы мемле-
кеттік бюджеттiң
атқарылуының алдын
ала қорытындылары туралы
Қаржы министрлігі
Премьер-Министр Кеңсесінің Экономика бөлімі
А.Ғ. Дунаев
22.02.
"Қазақстан Респуб-
ликасындағы тiл
туралы" Қазақстан Республикасының Заңын Атырау және Қостанай облыс-
тары әкімдiкте-
рiнің iске асыру барысы туралы
Мәдениет, ақпарат және спорт министрлігі
Премьер-Министр
Кеңсесiнің Әлеуметтiк-мәдени
даму бөлiмi
Е.М.Қосыбаев
22.02.
Қазақстан Респуб-
ликасының қауіптi өндiрiстерiндегi өнеркәсiп қауiп-
сiздiгiнiң жай-күйi туралы
Төтенше жағдайлар
министрлiгi Премьер-Министр Кеңсесiнiң Қорға- ныс және құқықтық тәртіп бөлiмi
М.Ж.Көпеев
15.03.
Мемлекеттік бас-
қару деңгейлерi
мен бюджеттік қатынастар арасындағы өкiлеттіктердi ажырату туралы (аяқтау)
Экономика және бюд-
жеттiк жоспарлау министрлігі Премьер-Министр Кеңсесiнiң Экономика бөлімi
Қ.Н.Келiм-
бетов
15.03.
Үкімет қызметiнiң басым бағытта-
рының Ақмола облысында iске асырылу барысы туралы
Ақмола облысының әкiмi Премьер-Министр Кеңсесiнiң Өңiрлiк даму бөлiмi
М.Т.Есенбаев
29.03.
Мемлекеттік орган-
дар қабылдайтын адамдарды сатуға байланысты қыл-
мыстарға қарсы күрес, оларды болдырмау және олардың алдын алу жөнiндегi шаралар туралы
Әділет министрлігi Премьер-Министр Кеңсесiнiң Қорғаныс және құқықтық тәртіп бөлімі
О.И.Жұма-
беков
29.03.

Отчет Министерства сельского хозяйства по реализации отраслевой Программы "Питьевые воды" на 2002-2010 годы
Министерство сельского хозяйства
Отдел производственной сферы и инфраструктуры Канцелярии Премьер-Министра
Умбетов С.А.

Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң 2002-2010 жылдарға арналған "Ауыз су" салалық бағдарламасының iске асырылуы жөнiндегі есебi
Ауыл шаруашылығы министрлігі Премьер-Министр Кеңсесінің Өндiрiстік сала және инфрақұрылым
бөлiмi
С.Ә.Yмбетов