О выделении средств на проведение 23-го заседания Исполнительного комитета Генеральной Ассамблеи Постоянного комитета Организации Исламская Конференция по научно-технологическому сотрудничеству (COMSTECH)
Раcпоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 февраля 2005 года N 26-p
В связи с проведением в период с 21 по 22 февраля 2005 года в городе Алматы 23-го заседания Исполнительного комитета Генеральной Ассамблеи Постоянного комитета Организации Исламская Конференция по научно-технологическому сотрудничеству (далее - Исполком COMSTECH):
Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить Министерству образования и науки Республики Казахстан средства на проведение заседания Исполкома COMSTECH, в том числе на проживание и питание членов делегации, международную и электронную связь в сумме 6315000 (шесть миллионов триста пятнадцать тысяч) тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2005 год по программе 006 "Представительские затраты".
Премьер-Министр

Ғылыми-технологиялық ынтымақтастық жөнiндегi Ислам Конференциясы Ұйымы Тұрақты комитетiнiң Бас Ассамблеясы (СОМSТЕСH) Атқарушы комитетiнiң 23-мәжiлiсiн өткiзуге қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 14 ақпандағы N 26-ө Өкімі
2005 жылғы 21 - 22 ақпан кезеңiнде Алматы қаласында Ғылыми-технологиялық ынтымақтастық жөнiндегі Ислам Конференциясы Ұйымы Тұрақты комитетiнiң Бас Ассамблеясы Атқарушы комитетiнiң (бұдан әрi - COMSTECH Атқарушы комитетi) 23-мәжiлiсiнiң өткiзiлуiне байланысты:
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгіне COMSTECH Атқарушы комитетінiң мәжiлiсiн өткiзуге, оның iшiнде делегация мүшелерiнiң қонақ үйде тұруына және тамақтануына, халықаралық және электрондық байланысқа 2005 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен 6315000 (алты миллион үш жүз он бес мың) тeңге сомасында қаражат бөлсiн.
Премьер-Министр