О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам деятельности субъектов естественных монополий"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 февраля 2005 года N 32-p
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 9 декабря 2004 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам деятельности субъектов естественных монополий" (далее - перечень).
2. Центральным исполнительным органам и иным государственным органам Республики Казахстан (по согласованию) принять необходимые меры по разработке и утверждению в установленном порядке нормативных правовых актов согласно перечню и о принятых мерах проинформировать Правительство Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 22 февраля 2005 года N 32-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых
необходимо в целях реализации Закона Республики
Казахстан от 9 декабря 2004 года "О внесении
изменений и дополнений в некоторые
законодательные акты Республики Казахстан
по вопросам деятельности субъектов
естественных монополий"
N
п/п
Наименование нормативного
правового акта
Форма завершения
Срок испол-
нения
Ответст-
венный
исполни-
тель
1
2
3
4
5
1
Правила упрощенного государственного регулирования деятельности субъектов естественных монополий
ПостановлениеПравительства Республики
Казахстан
Июль 2005 года
АРЕМ
МЭМР
МТК
МСХ
АИС
2
Правила повышения или снижения тарифов
(цен, ставок сборов) или их предельных
уровней на предоставляемые регулируемые услуги
(товары, работы)
Приказ АРЕМ
март 2005 года
АРЕМ
МФ
3
Правила предоставления равных условий
доступа к регулируемым услугам (товарам, работам) в сфере транспортировки нефти и (или) нефтепродуктов по магистральным трубопроводам
Приказ АРЕМ
Март 2005 года
АРЕМ
МЭМР
4
Правила предоставления равных условий доступа к регулируемым услугам (товарам, работам) в сфере хранения, транспортировки газа или газового конденсата по магистральным и (или) распределительным трубопроводам, эксплуатации газораспределительных установок и связанных с ними газораспределительных газопроводов
Приказ АРЕМ
Март 2005 года
АРЕМ
МЭМР
5
Правила предоставления равных условий доступа к регулируемым услугам (товарам, работам) в сфере передачи и (или) распределения электрической энергии
Приказ АРЕМ
Март 2005 года
АРЕМ
МЭМР
6
Правила предоставления равных условий доступа к регулируемым услугам (товарам, работам) в сфере передачи и (или) распределения тепловой энергии
Приказ АРЕМ
Март 2005 года
АРЕМ
МЭМР
7
Правила предоставления равных условий доступа к регулируемым услугам (товарам, работам) в сфере производства тепловой энергии
Приказ АРЕМ
Март 2005 года
АРЕМ
МЭМР
8
Правила предоставления равных условий доступа к регулируемым услугам (товарам, работам) в сфере технической диспетчеризации отпуска в сеть и потребления электрической энергии
Приказ АРЕМ
Апрель 2005 года
АРЕМ
МЭМР
9
Правила предоставления равных условий доступа к регулируемым услугам (товарам, работам) в сфере аэронавигации
Приказ АРЕМ
Март 2005 года
АРЕМ
МТК
10
Правила предоставления равных условий доступа к регулируемым услугам (товарам, работам) в сфере портов
Приказ АРЕМ
Март 2005 года
АРЕМ
МТК
11
Правила предоставления равных условий доступа к регулируемым услугам (товарам, работам) в сфере аэропортов
Приказ АРЕМ
Март 2005 года
АРЕМ
МТК
12
Правила предоставления
равных условий доступа
к регулируемым услугам
(товарам, работам) в
сфере телекоммуникаций
при условии отсутствия
конкурентного оператора
связи по причине
технологической
невозможности либо
экономической
нецелесообразности
предоставления данных
видов услуг, за исклю-
чением универсальных услуг телекоммуникаций,
а также в сфере предос-
тавления в имуществен-
ный найм (аренду) или
пользование кабельной
канализации и иных ос-
новных средств, техно-
логически связанных с
присоединением сетей
телекоммуникаций к сети
телекоммуникаций общего
пользования
Приказ АРЕМ
Июль 2005 года
АРЕМ
АИС
13
Правила предоставления равных условий доступа к регулируемым услугам (товарам, работам) в сфере водохозяйственной
и (или)канализационной систем
Приказ АРЕМ
Март 2005 года
АРЕМ
МСХ
14
О внесении изменений и
дополнений в приказ
Председателя Агентства
Республики Казахстан
по регулированию
естественных монополий
и защите конкуренции

"Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне табиғи монополиялар субъектiлерiнiң қызметi мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 22 ақпандағы N 32-ө Өкімі
1. Қоса берiлiп отырған "Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне табиғи монополиялар субъектiлерiнiң қызметi мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 желтоқсандағы  Заңын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тiзбесi (бұдан әрi - тiзбе) бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары мен өзге де мемлекеттік органдары (келiсiм бойынша) тiзбеге сәйкес нормативтiк құқықтық кесiмдердi белгiленген тәртiппен әзiрлеу және бекiту жөнiнде қажеттi шаралар қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкiметiн хабардар етсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2005 жылғы 22 ақпандағы
N 32-ө өкiмiмен
бекiтiлген
"Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне
табиғи монополиялар субъектiлерiнiң қызметi мәселелерi
бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы"
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 желтоқсандағы
Заңын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет
нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тiзбесi
P/c
N
Нормативтiк құқықтық
кесiмнiң атауы
Аяқталу
нысаны
Орындалу
мерзiмi
Жауапты
орын-
даушы
1
2
3
4
5
1
Табиғи монополиялар
субъектiлерiнiң қызметiн
оңайлатылған мемлекеттік
реттеу ережесi
Қазақстан
Республи-
касы
Yкiметiнiң
қаулысы
2005
жылғы
шiлде
TMPA
ЭМРМ
ККМ
АШМ
АБА
2
Ұсынылатын реттелетiн
қызметтерге (тауарларға,
жұмыстарға) тарифтердi
(бағаларды, алым ставка-
ларын) немесе олардың
шектi деңгейлерiн көтеру
немесе төмендету ережесi
ТМРА-ның
бұйрығы
2005
жылғы
наурыз
ТМРА
Қаржы-
минi
3
Мұнайды және (немесе)
мұнай өнiмдерiн
магистральдық құбыр
жолдары арқылы тасымалдау
саласында реттелетiн
қызметтерге (тауарларға,
жұмыстарға) қол жеткiзу-
дiң тең жағдайларын ұсыну
ережесi
ТМРА-ның
бұйрығы
2005
жылғы
наурыз
ТМРА
ЭМРМ
4
Газды немесе газ конден-
сатын сақтау, магистраль-
дық және (немесе)
таратушы құбыр жолдары
арқылы тасымалдау, газ
тарату қондырғыларын
және олармен байланысты
газ таратушы газ құбырла-
рын пайдалану саласындағы
реттелетiн қызметтерге
(тауарларға, жұмыстарға)
қол жеткiзудiң тең
жағдайларын ұсыну ережесi
TMPA-ның
бұйрығы
2005
жылғы
наурыз
ТМРА
ЭМРМ
5
Электр энергиясын беру
және (немесе) тарату
саласындағы реттелетiн
қызметтерге (тауарларға,
жұмыстарға) қол жеткiзу-
дiң тең жағдайларын
ұсыну ережесi
ТМРА-ның
бұйрығы
2005
жылғы
наурыз
ТМРА
ЭMPM
6
Жылу энергиясын беру және
(немесе) тарату саласын-
дағы реттелетiн қызмет-
терге (тауарларға, жұмыс-
тарға) қол жеткiзудiң
тең жағдайларын ұсыну
ережесi
ТМРА-ның
бұйрығы
2005
жылғы
наурыз
TMPA
ЭMPM
7
Жылу энергиясын өндiру
саласындағы реттелетiн
қызметтерге (тауарларға,
жұмыстарға) қол жеткiзу-
дiң тең жағдайларын
ұсыну ережесi
ТМРА-ның
бұйрығы
2005
жылғы
наурыз
ТМРА
ЭМРМ
8
Электр энергиясын желiге
берудi және тұтынуды
техникалық диспетчерлен-
дiру саласындағы реттеле-
тiн қызметтерге
(тауарларға, жұмыстарға)
қол жеткiзудiң тең
жағдайларын ұсыну ережесi
ТМРА-ның
бұйрығы
2005
жылғы
сәуiр
ТМРА
ЭMPM
9
Әуе навигациясы саласын-
дағы реттелетiн қызмет-
терге (тауарларға,
жұмыстарға) қол жеткiзу-
дiң тең жағдайларын
ұсыну ережесi
ТМРА-ның
бұйрығы
2005
жылғы
наурыз
ТМРА
ККМ
10
Порттар саласындағы
реттелетiн қызметтерге
(тауарларға, жұмыстарға)
қол жеткiзудiң тең
жағдайларын ұсыну ережесi
ТМРА-ның
бұйрығы
2005
жылғы
наурыз
ТМРА
ККМ
11
Әуежайлар саласындағы
реттелетiн қызметтерге
(тауарларға, жұмыстарға)
қол жеткiзудiң тең
жағдайларын ұсыну ережесi
ТМРА-ның
бұйрығы
2005
жылғы
наурыз
ТМРА
ККМ
12
Телекоммуникациялар
көрсететiн әмбебап
қызметтердi қоспағанда,
қызметтердiң осы түрлерiн
ұсынудың технологиялық
мүмкiн болмауы не эконо-
микалық тиiмсiздiгi себе-
бiнен бәсекелес байланыс
операторы болмаған кезде
телекоммуникациялар
саласындағы, сондай-ақ
телекоммуникациялар желi-
лерiн ортақ пайдаланудағы
телекоммуникациялар
желiсiне қосуға техноло-
гиялық жағынан байланысты
кәбiлдiк кәрiздер мен
өзге де негiзгi құралдар-
ды мүлiктiк жалдауға
(жалға) немесе пайдалану-
ға беру саласындағы
реттелетiн қызметтерге
(тауарларға, жұмыстарға)
қол жеткiзудiң тең
жағдайларын ұсыну ережесi
ТМРА-ның
бұйрығы
2005
жылғы
шiлде
ТМРА
АБА
13
Су шаруашылығы және
(немесе) кәрiз жүйелерi
саласындағы реттелетiн
қызметтерге (тауарларға,
жұмыстарға) қол жеткiзу-
дiң тең жағдайларын ұсыну
ережесi
ТМРА-ның
бұйрығы
2005
жылғы
наурыз
ТМРА
АШМ
14
Қазақстан Республикасы
Әдiлет министрлiгі 2003
жылғы 21 наурызда N 2217
нөмiрмен тiркеген "Табиғи
монополия субъектiлерiн
Мемлекеттiк тiркелiмге
енгiзу және шығару
ережесiн бекiту туралы"
Қазақстан Республикасы
Табиғи монополияларды
реттеу және бәсекелестік-
тi қорғау жөнiндегi
агенттiгi төрағасының

от 26 февраля 2003 года
N 57-ОД "Об утверждении
Правил включения и
исключения из Государ-
ственного регистра
субъектов естественной
монополии", зарегистри-
рованный Министерством юстиции Республики
Казахстан 21 марта 2003
года N 2217
Приказ АРЕМ
Март 2005 года
АРЕМ
15
О внесении изменений и
дополнений в приказ
Председателя Агентства
Республики Казахстан
по регулированию естественных монополий
и защите конкуренции
от 6 июня 2003 года
N 149-ОД "Об утверж-
дении Правил закупок
субъектами естественных
монополий материаль-
ных, финансовых ресур-
сов и услуг, затраты
на которые учитываются
при формировании
тарифов (цен, ставок
сборов) на оказываемые
ими услуги", зарегист-
рированный в Министер-
стве юстиции Республики
Казахстан 20 июня 2003
года за N 2373
Приказ АРЕМ
Март 2005 года
АРЕМ
16
О внесении изменений и
дополнений в приказ
Председателя Агентства
Республики Казахстан
по регулированию
естественных монополий
и защите конкуренции
от 27 января 2003 года
N 16-ОД "Об утверждении
Инструкции по
рассмотрению и согласо-
ванию инвестиционных
программ (проектов)
субъектов естественной монополии", зарегистри-
рованный в Министерстве
юстиции Республики
Казахстан за N 2157
Приказ АРЕМ
Март 2005 года
АРЕМ
17
О внесении изменений и
дополнений в приказ
Председателя Агентства
Республики Казахстан
по регулированию
естественных монополий
и защите конкуренции
от 19 марта 2003 года
N 82-ОД "Об утверждении
Инструкции по утвержде-
нию тарифов (цен, ставок сборов) и тарифных смет на услуги
(товары, работы) субъектов естественных
монополий",
зарегистрированный в
Министерстве юстиции
Республики Казахстан
29 апреля 2003 года
N 2256
Приказ АРЕМ
Март 2005 года
АРЕМ
18
О внесении изменений
и дополнений в приказ
Председателя Агентства
Республики Казахстан
по регулированию
естественных монополий
и защите конкуренции
от 19 марта 2003 года
N 80-ОД "Об утвержде-
нии Правил утверждения
тарифов (цен, ставок
сборов) в упрощенном
порядке", зарегистри-
рованный в Министерстве
юстиции Республики
Казахстан 18 апреля
2003 года N 2237
Приказ АРЕМ
Март 2005 года
АРЕМ
19
Правила представления
и рассмотрения хода-
тайств о даче согласия на осуществление субъектами естественных монополий иной деятельности
Приказ АРЕМ
Март 2005 года
АРЕМ
20
О внесении изменений
и дополнений в приказ
Председателя Агентства
Республики Казахстан
по регулированию
естественных монополий
и защите конкуренции
от 26 декабря 2003
года N 341-ОД "Об
утверждении Правил установления временного
компенсирующего тарифа
(цены, ставки сбора)",
зарегистрированный в
Министерстве юстиции
Республики Казахстан
30 декабря 2003 года
N 2656
Приказ АРЕМ
Апрель 2005 года
АРЕМ
21
О внесении изменений и дополнений в приказ и.о. Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 8 сентября 2004 года N 375-ОД "Об утверждении Правил установления и отмены временных понижающих коэффициентов к тарифам
(ценам, ставкам сборов)
на услуги магистральной
железнодорожной сети",
зарегистрированный в
Министерстве юстиции
Республики Казахстан
22 сентября 2004 года
N 3092
Приказ АРЕМ
Март 2005 года
АРЕМ
МТК
МФ
22
Правила утверждения временных понижающих коэффициентов к тарифам (ценам, ставкам сборов) на услуги по транспортировке воды по магистральным трубопроводам и (или) каналам
Приказ АРЕМ
Март 2005 года
АРЕМ
МФ
МСХ
23
О внесении изменений
и дополнений в приказ
Председателя Агентства
Республики Казахстан
по регулированию естественных монополий
и защите конкуренции
от 5 ноября 2003 года
N 262-ОД,
зарегистрированный в
Министерстве юстиции
Республики Казахстан 8
декабря 2003 года N
2598 "Об утверждении
Правил установления и
отмены временных пони-
жающих коэффициентов к тарифам (ценам, ставкам
сборов) на услуги по
перевалке грузов, выполняемые силами и
средствами морского
порта"
Приказ АРЕМ
Март 2005 года
АРЕМ
МФ
МТК
24
О внесении изменений
и дополнений в приказ
Председателя Агентства
Республики Казахстан
по регулированию
естественных монополий
и защите конкуренции
от 5 ноября 2003 года
N 263-ОД,
зарегистрированный в
Министерстве юстиции
Республики Казахстан 8
декабря 2003 года N
2599 "Об утверждении
Правил установления и
отмены временных
понижающих коэффициен-
тов к тарифам (ценам,
ставкам сборов) на
услуги аэропортов и
аэронавигации"
Приказ АРЕМ
Март 2005 года
АРЕМ
МФ
МТК
25
О внесении изменений
и дополнений в приказ
Председателя Агентства
Республики Казахстан
по регулированию
естественных монополий
и защите конкуренции
от 25 марта 2004 года
N 149-ОД,
зарегистрированный в
Министерстве юстиции
Республики Казахстан
21 апреля 2004 года N
2813 "Об утверждении
Правил установления и
отмены временных
понижающих коэффициен-
тов к тарифам (ценам,
ставкам сборов) на
услуги по транспорти-
ровке природного газа
по магистральным и (или) распределительным
трубопроводам"
Приказ АРЕМ
Март 2005 года
АРЕМ
МФ
МЭМР
26
О внесении изменений
и дополнений в приказ
и.о. Председателя
Агентства Республики
Казахстан по регулиро-
ванию естественных
монополий и защите
конкуренции от 24 июня
2004 года N 274-ОД,
зарегистрированный в
Министерстве юстиции
Республики Казахстан 3
августа 2004 года N
2981 "Об утверждении
Правил самостоятельного
применения временных
понижающих коэффициен-
тов к тарифам (ценам,
ставкам сборов) на
услуги аэропортов и
аэронавигации, подлежа-
щие государственному
регулированию"
Приказ АРЕМ
Март 2005 года
АРЕМ
МФ
МТК
27
О внесении изменений
и дополнений в приказ
Председателя Агентства
Республики Казахстан
по регулированию
естественных монополий
и защите конкуренции
от 24 июня 2004 года N
282-ОД, зарегистриро-
ванный Министерством
юстиции Республики
Казахстан 3 августа
2004 года N 2983 "Об
утверждении Правил
установления и отмены
временных понижающих
коэффициентов к тарифам
на услуги телекоммуни-
каций, отнесенные к
сфере естественной
монополии"
Приказ АРЕМ
Март
2005 года
АРЕМ
МФ
АИС
28
О внесении изменений
и дополнений в приказ
и.о. Председателя
Агентства Республики
Казахстан по регулиро-
ванию естественных
монополий и защите
конкуренции от 12 декабря 2003 года N 312-ОД, зарегистриро-
ванный в Министерстве
юстиции Республики
Казахстан 30 декабря
2003 года N 2649 "Об
утверждении Правил
раздельного учета
доходов, затрат и
задействованных активов
операторами связи по
видам услуг телекомму-
никаций, регулируемых в соответствии с зако-
нодательством о естест-
венных монополиях и
антимонопольным
законодательством"
Приказ АРЕМ
Март 2005 года
АРЕМ
АИС
29
Правила согласования
методик ведения
раздельного учета
доходов, затрат и
задействованных
активов по видам
регулируемых услуг
субъектов естественной
монополии
Приказ АРЕМ
Март 2005 года
АРЕМ
30
Правила осуществления мониторинга эффектив-
ности реализации
инвестиционных программ
и инвестиционных
проектов субъектов
естественных монополий
Приказ АРЕМ
Март 2005 года
АРЕМ
31
Правила проведения
переоценки основных
средств субъекта
естественной монополии
Приказ АРЕМ
Июль 2005 года
АРЕМ
МЮ
32
О внесении изменений и дополнений в приказ
и.о. Председателя
Агентства Республики
Казахстан по
регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 30 июля 2003 года N 185-ОД, зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан
12 августа 2003 года N 2438 "Об утверждении Правил об особом порядке формирования затрат, применяемом при утверждении тарифов (цен, ставок сборов) на услуги (товары, работы) субъектов естественной монополии"
Приказ АРЕМ
Апрель 2005 года
АРЕМ
МТСЗН
Примечание:
АИС - Агентство Республики Казахстан по информатизации и связи
АРЕМ - Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий
МТК - Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
МТСЗН - Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МСХ - Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан
МЭМР - Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан
МЮ - Министерство юстиции Республики Казахстан

2003 жылғы 26 ақпандағы
N 57-НҚ бұйрығына
өзгерiстер мен толықтыру-
лар енгiзу туралы
ТМРА-ның
бұйрығы
2005
жылғы
наурыз
ТМРА
15
Қазақстан Республикасы
Әдiлет министрлігi 2003
жылғы 20 маусымда N 2373
нөмiрмен тiркеген "Табиғи
монополиялар субъектiле-
рiнiң, шығындары олар
көрсететiн қызметтерге
тарифтер (бағалар,
алымдар ставкаларын)
қалыптастыру кезiнде
ескерiлетiн материалдық,
қаржылық ресурстарды және
қызметтердi сатып алу
ережесiн бекiту туралы"
Қазақстан Республикасы
Табиғи монополияларды
реттеу және бәсекелестік-
тi қорғау жөнiндегi
агенттiгі төрағасының
2003 жылғы 6 маусымдағы
N 149-НҚ бұйрығына
өзгерiстер мен толықтыру-
лар енгiзу туралы
ТМРА-ның
бұйрығы
2005
жылғы
наурыз
TMPA
16
Қазақстан Республикасы
Әдiлет министрлiгi N 2157
нөмiрмен тiркеген "Табиғи
монополия субъектiлерiнiң
инвестициялық бағдарлама-
ларын (жобаларын) қарау
және келiсу жөнiндегi
нұсқаулықты бекiту
туралы" Қазақстан
Республикасы Табиғи
монополияларды реттеу
және бәсекелестiктi
қорғау жөнiндегi агенттi-
гi төрағасының 2003 жылғы
27 қаңтардағы N 16-HҚ
бұйрығына өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы
ТМРА-ның
бұйрығы
2005
жылғы
наурыз
ТМРА
17
Қазақстан Республикасы
Әдiлет министрлiгi 2003
жылғы 29 сәуiрде N 2256
нөмiрмен тiркеген "Табиғи
монополиялар субъектiле-
рiнiң қызметтерiне
(тауарларына, жұмыстары-
на) тарифтер (бағалар,
алымдар ставкаларын) және
тарифтiк сметалар бекiту
жөнiндегi нұсқаулықты
бекiту туралы" Қазақстан
Республикасы Табиғи
монополияларды реттеу
және бәсекелестiктi
қорғау жөнiндегi агенттi-
гi төрағасының 2003
жылғы 19 наурыздағы N
82-НҚ бұйрығына өзгерiс-
тер мен толықтырулар
енгiзу туралы
ТМРА-ның
бұйрығы
2005
жылғы
наурыз
TMPA
18
Қазақстан Республикасы
Әдiлет министрлiгi 2003
жылғы 18 сәуiрде N 2237
нөмiрмен тiркеген "Тариф-
тердi (бағаларды, алым
ставкаларын) оңайлатылған
тәртiппен бекiту Ережесiн
бекiту туралы" Қазақстан
Республикасы Табиғи
монополияларды реттеу
және бәсекелестiктi
қорғау жөнiндегi агенттi-
гi төрағасының 2003 жылғы
19 наурыздағы N 80-HҚ
бұйрығына өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы
ТМРА-ның
бұйрығы
2005
жылғы
наурыз
TMPA
19
Табиғи монополиялар
субъектiлерiнiң өзге
қызметтi жүзеге асыруына
келiсiм беру туралы
өтiнiштердi ұсыну мен
қарау ережесi
ТМРА-ның
бұйрығы
2005
жылғы
наурыз
ТМРА
20
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі 2003
жылғы 30 желтоқсанда N
2656 нөмiрмен тiркеген
"Уақытша өтемдiк тариф
(баға, алым ставкасын)
белгiлеу ережесін бекіту
туралы" Қазақстан
Республикасы Табиғи
монополияларды реттеу
және бәсекелестiктi қор-
ғау жөнiндегi агенттiгi
төрағасының 2003 жылғы
26 желтоқсандағы N 341-НҚ
бұйрығына өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы
ТМРА-ның
бұйрығы
2005
жылғы
сәуiр
ТМРА
21
Қазақстан Республикасы
Әдiлет министрлiгi 2004
жылғы 22 қыркүйекте N
3092 нөмiрмен тiркеген
"Магистралдық темiр жол
желiсi қызметтерiнiң
тарифтерiне (бағаларына,
алым ставкаларына)
уақытша төмендету
коэффициенттерiн белгiлеу
және алып тастау ережесiн
бекiту туралы" Қазақстан
Республикасы Табиғи
монополияларды реттеу
және бәсекелестiктi
қорғау жөнiндегi агенттi-
гiнiң төрағасы мiндетiн
атқарушының 2004 жылғы 8
қыркүйектегi N 375-НҚ
бұйрығына өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы
ТМРА-ның
бұйрығы
2005
жылғы
наурыз
ТМРА
ККМ
Қаржы-
минi
22
Суды магистралдық труба
құбыры және (немесе)
арналар арқылы тасымалдау
жөнiндегі қызметтердiң
тарифтерiне (бағаларына,
алым ставкаларына)
уақытша төмендету
коэффициенттерiн бекiту
ережесi
ТМРА-ның
бұйрығы
2005
жылғы
наурыз
ТМРА
Қаржы-
минi
АШМ
23
Қазақстан Республикасы
Әдiлет министрлiгi 2003
жылғы 8 желтоқсанда N
2598 нөмiрмен тiркеген
"Теңiз портының күштерi-
мен және құралдармен
орындалатын жүктердi
ауыстырып тиеу жөнiндегi
қызметтер тарифтерiне
(бағаларына, алымдар
ставкаларына) уақытша
төмендету коэффициентiн
белгiлеу және алып
тастау ережесiн бекiту
туралы" Қазақстан
Республикасы Табиғи
монополияларды реттеу
және бәсекелестiктi
қорғау жөнiндегi агенттi-
гi төрағасының 2003 жылғы
5 қарашадағы N 262-НҚ
бұйрығына өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы
ТМРА-ның
бұйрығы
2005
жылғы
наурыз
ТМРА
Қаржы-
минi
ККM
24
Қазақстан Республикасы
Әдiлет министрлiгi 2003
жылғы 8 желтоқсанда N
2599 нөмiрмен тiркеген
"Әуежайлар мен аэронави-
гация қызметтерiнiң
тарифтерiне (бағаларына,
алымдар ставкаларына)
уақытша төмендету коэффи-
циенттерiн белгiлеу және
алып тастау ережесiн
бекiту туралы" Қазақстан
Республикасы Табиғи
монополияларды реттеу
және бәсекелестiктi
қорғау жөнiндегі
агенттiгi төрағасының
2003 жылғы 5 қарашадағы
N 263-НҚ бұйрығына
өзгерiстер мен толықтыру-
лар енгiзу туралы
ТМРА-ның
бұйрығы
2005
жылғы
наурыз
ТМРА
Қаржы-
минi
ККМ
25
Қазақстан Республикасы
Әдiлет министрлiгi 2004
жылғы 21 сәуiрде N 2813
нөмiрмен тiркеген "Табиғи
газды магистралдық және
(немесе) бөлушi труба
құбырлары арқылы тасымал-
дау жөнiндегі қызметтер-
дiң тарифтерiне
(бағаларына, алымдар
ставкаларына) уақытша
төмендету коэффициентте-
рiн белгiлеу және алып
тастау ережесiн бекiту
туралы" Қазақстан
Республикасының Табиғи
монополияларды реттеу
және бәсекелестiктi
қорғау жөнiндегі агенттi-
гi төрағасының 2004
жылғы 25 наурыздағы N
149-HҚ бұйрығына өзгерiс-
тер мен толықтырулар
енгiзу туралы
ТМРА-ның
бұйрығы
2005
жылғы
наурыз
ТМРА
Қаржы-
минi
ЭМРМ
26
Қазақстан Республикасы
Әдiлет министрлiгi 2004
жылғы 3 тамызда N 2981
нөмiрмен тiркеген
"Мемлекеттiк реттеуге
жататын әуежайлар мен
аэронавигация қызметтерi-
нің тарифтерiне (бағала-
рына, алым ставкаларына)
уақытша төмендету
коэффициенттерiн дербес
қолдану ережесiн бекiту
туралы" Қазақстан
Республикасы Табиғи
монополияларды реттеу
және бәсекелестiктi
қорғау жөнiндегi агенттi-
гiнiң төрағасы мiндетiн
атқарушының 2004 жылғы
24 маусымдағы N 274-НҚ
бұйрығына өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы
ТМРА-ның
бұйрығы
2005
жылғы
наурыз
TMPA
Қаржы-
минi
ККМ
27
Қазақстан Республикасы
Әдiлет министрлігі 2004
жылғы 3 тамызда N 2983
нөмiрмен тiркеген "Табиғи
монополия саласына жатқы-
зылған телекоммуникация-
лар қызметтерiнiң тариф-
терiне уақытша төмендету
коэффициенттерiн белгілеу
және алып тастау ережесiн
бекiту туралы" Қазақстан
Республикасының Табиғи
монополияларды реттеу
және бәсекелестiктi
қорғау жөнiндегi агенттi-
гi төрағасының 2004
жылғы 24 маусымдағы N
282-HҚ бұйрығына өзгерiс-
тер мен толықтырулар
енгiзу туралы
ТМРА-ның
бұйрығы
2005
жылғы
наурыз
ТМРА
Қаржы-
минi
АБА
28
Қазақстан Республикасы
Әдiлет министрлiгi 2003
жылғы 30 желтоқсанда N
2649 нөмiрмен тiркеген
"Табиғи монополиялар
туралы заңнамаға және
монополияға қарсы заңна-
маға сәйкес реттелетiн
телекоммуникациялардың
қызметтер түрлерi бойынша
байланыс операторларының
табыстарды, шығындар мен
iске қосылған активтердi
бөлектеп есепке алу
ережесiн бекiту туралы"
Қазақстан Республикасы
Табиғи монополияларды
реттеу және бәсекелестік-
тi қорғау жөнiндегi
агенттiгiнiң төрағасы
мiндетiн атқарушының
2003 жылғы 12 желтоқсан-
дағы N 312-НҚ бұйрығына
өзгерiстер мен толықтыру-
лар енгiзу туралы
ТМРА-ның
бұйрығы
2005
жылғы
наурыз
ТМРА
АБА
29
Табиғи монополия субъек-
тiлерiнiң реттелетiн
қызметтерiнiң түрлерi
бойынша кiрiстердiң,
шығындардың және қолда-
нысқа енгізiлген
активтердiң бөлек есебiн
жүргiзу әдiстемелерiн
келiсу ережесi
ТМРА-ның
бұйрығы
2005
жылғы
наурыз
TMPA
30
Табиғи монополиялар
субъектiлерінiң инвести-
циялық бағдарламаларды
және инвестициялық
жобаларды iске асыру
тиiмдiлiгiнiң мониторин-
гiн жүзеге асыру ережесi
ТМРА-ның
бұйрығы
2005
жылғы
наурыз
ТМРА
31
Табиғи монополия
субъектiсiнiң негiзгi
құралдарын қайта
бағалауды жүргiзу ережесi
ТМРА-ның
бұйрығы
2005
жылғы
шiлде
ТМРА
Әдiлет-
минi
32
Қазақстан Республикасы
Әдiлет министрлiгi 2003
жылғы 12 тамызда N 2438
нөмiрмен тiркеген "Табиғи
монополия субъектiлерiнiң
қызметтерiне (тауарлары-
на, жұмыстарына) тарифтер
(бағалар, алым ставкала-
рын) бекiту кезiнде
қолданылатын шығындарды
қалыптастырудың ерекше
тәртiбi жөнiндегі ережені
бекiту туралы" Қазақстан
Республикасы Табиғи
монополияларды реттеу
және бәсекелестiктi
қорғау жөнiндегi агенттi-
гiнiң төрағасы мiндетiн
атқарушының 2003 жылғы
30 шiлдедегi N 185-HҚ
бұйрығына өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы
ТМРА-ның
бұйрығы
2005
жылғы
сәуiр
ТМРА
Еңбек-
мині
Ескерту:
АБА       - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс
агенттiгi
ТМРА      - Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу
агенттiгі
ККМ       - Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация
министрлiгi
Еңбекминi - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк
қорғау министрлiгi
АШМ       - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
Қаржыминi - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
ЭМРМ      - Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық
ресурстар министрлiгi
Әдiлетминi- Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi