О подготовке и проведении Международного совещания региональных, субрегиональных организаций в рамках реализации Алматинской программы действий в сфере транзитных перевозок 29-31 марта 2005 года в городе Алматы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 марта 2005 года N 48-p
В целях обеспечения эффективной организации подготовки и проведения Международного совещания региональных, субрегиональных организаций в рамках реализации Алматинской программы действий в сфере транзитных перевозок 29-31 марта 2005 года в городе Алматы:
1. Провести 29-31 марта 2005 года в городе Алматы Международное совещание региональных, субрегиональных организаций в рамках реализации Алматинской программы действий в сфере транзитных перевозок (далее - Совещание).
2. Утвердить прилагаемые:
1) состав организационного комитета по подготовке и проведению Совещания;
2) План мероприятий по подготовке и проведению Совещания (далее - План).
3. Центральным и местным исполнительным органам, иным государственным органам Республики Казахстан (по согласованию) и заинтересованным организациям обеспечить выполнение мероприятий, предусмотренных Планом.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан Тлеубердина А.А.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 11 марта 2005 года N 48-p
Состав
организационного комитета по подготовке и
проведению Международного совещания региональных,
субрегиональных организаций в рамках реализации
Алматинской программы действий в сфере
транзитных перевозок 29-31 марта
2005 года в городе Алматы
Лавриненко             - первый вице-министр транспорта и
Юрий Иванович            коммуникаций Республики Казахстан,
председатель
Отто                   - первый вице-министр внутренних дел
Иван Иванович            Республики Казахстан
Шакиров                - заместитель Министра иностранных дел
Аскар Оразалиевич        Республики Казахстан
Досжан                 - вице-министр культуры, информации и спорта
Ардак Дукенбайулы        Республики Казахстан
Ойнаров                - вице-министр финансов Респулики
Азамат Рыскулович        Казахстан
Султанов               - вице-министр экономики и бюджетного
Бахыт Турлыханович       планирования Республики Казахстан
Букенов                - первый заместитель акима города Алматы
Кайрат Ахмадиевич
Сапарбаев              - председатель Комитета таможенного контроля
Бердибек Машбекович      Министерства финансов Республики Казахстан
Инкербаев              - заместитель Управляющего делами Президента
Дабыр Камыспаевич        Республики Казахстан (по согласованию)
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 11 марта 2005 года N 48-р
План мероприятий
по подготовке и проведению Международного
совещания региональных, субрегиональных организаций
в рамках реализации Алматинской программы действий
в сфере транзитных перевозок 29-31 марта
2005 года в городе Алматы
№N
Наименование
мероприятий
Сроки испол-
нения
Ответственные
1
2
3
4
1.
Создать организационный
комитет, секретариат
и рабочий комитет
14 марта
2005 года
Министерство транс-
порта и коммуникаций
Республики Казахстан,
Министерство иностра-
нных дел Республики
Казахстан
2.
Определить состав офи-
циальной казахстанской
делегации на совещании
и других участников от
Казахстана
19 марта
2005 года
Министерство транс-
порта и коммуникаций
Республики Казахстан,
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
3.
Обеспечить оформление
места проведения
Совещания
27 марта
2005 года
Акимат города Алматы
4.
Организовать бронирова-
ние гостиничных номеров,
принять необходимые меры
по размещению участников
Совещания
15 марта
2005 года
Управление делами
Президента Республики
Казахстан (по согла-
сованию),
Министерство транспорта и коммуни-
каций Республики
Казахстан, акимат
города Алматы
5.
Обеспечить оперативное
таможенное оформление
при ввозе и вывозе обо-
рудования, информацион-
ных материалов ООН, не-
обходимых для проведения
Совещания
Март 2005
года
Комитет таможенного
контроля Министерства
финансов Республики
Казахстан, Министер-
ство иностранных дел
Республики Казахстан,
Министерство транс-
порта и коммуникаций
Республики Казахстан
6.
Обеспечить транспортное обслуживание гостей и
участников Совещания
27-31
марта,
1 апреля
2005 года
Управление делами
Президента Республики
Казахстан (по согла-
сованию), акимат города Алматы, Минис-
терство иностранных
дел Республики
Казахстан, Министер-
ство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
7.
Разработать совместно с
Секретариатом ООН
Программу Совещания
24 марта
2005 года
Министерство иностра-
нных дел Республики
Казахстан, Министер-
ство транспорта и
коммуникаций
Республики Казахстан
8.
Обеспечить встречи и
проводы участников
Совещания в аэропорту
города Алматы
27-31 марта,
1 апреля
2005 года
Министерство иностранных дел Республики
Казахстан, Министер-
ство транспорта и
коммуникаций
Республики Казахстан,
Управление делами
Президента Республики
Казахстан (по согла-
сованию), акимат
города Алматы
9.
Организация отдельных
("зеленых") коридоров для упрощенного прохож-
дения прибывающими
участниками пограничного
и таможенного контроля в
аэропорту города Алматы
27-31
марта,
1 апреля
2005 года
Министерство иностра-
нных дел Республики
Казахстан, Комитет
таможенного контроля
Министерства финансов
Республики Казахстан,
Пограничная служба
Комитета национальной
безопасности
Республики Казахстан
(по согласованию),
Управление делами
Президента Республики
Казахстан (по согла-
сованию)
10.
Обеспечить визовую
поддержку гостям и
участникам Совещания
Март 2005
года
Министерство иностра-
нных дел Республики
Казахстан
11.
Изготовление бейджей
для участников Совещания
Март 2005
года
Министерство транс-
порта и коммуникаций
Республики Казахстан,
Министерство иностранных дел Республики
Казахстан, акционер-
ное общество
"Национальная компа-
ния "Казакстан темір
жолы"
(по согласованию)
12.
Обеспечить подготовку и оформление (дизайн)
залов, условия для синх-
ронного перевода и визу-
ального сопровождения
выступлений участников
Совещания:
27 марта 2005 года
Министерство транс-
порта и коммуникаций
Республики Казахстан,
Министерство иностра-
нных дел Республики
Казахстан

2005 жылғы 29 - 31 наурызда Алматы қаласында Транзиттік тасымалдар саласындағы Алматы іс-қимыл бағдарламасын iске асыру шеңберiнде өңiрлiк, қосалқы өңiрлiк ұйымдардың халықаралық кеңесiн дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 11 наурыздағы N 48-ө Өкімі
2005 жылғы 29 - 31 наурызда Алматы қаласында Транзиттiк тасымалдар саласындағы Алматы iс-қимыл бағдарламасын iске асыру шеңберiнде өңiрлiк, қосалқы өңiрлiк ұйымдардың халықаралық кеңесiн дайындауды және өткiзудi тиiмдi ұйымдастыруды қамтамасыз ету мақсатында:
1. 2005 жылғы 29 - 31 наурызда Алматы қаласында Транзиттiк тасымалдар саласындағы Алматы iс-қимыл бағдарламасын iске асыру шеңберiнде өңiрлiк, қосалқы өңiрлiк ұйымдардың халықаралық кеңесi (бұдан әрi - Кеңес) өткiзілсiн.
2. Қоса берілiп отырған:
1) Кеңестi дайындау және өткiзу жөнiндегі ұйымдастыру комитетiнiң құрамы;
2) Кеңесті дайындау және өткiзу жөнiндегі iс-шаралар жоспары (бұдан әрi - Жоспар) бекiтілсiн.
3. Қазақстан Республикасының орталық және жергiлiктi атқарушы органдары, өзге де мемлекеттік органдары (келiсiм бойынша) мен мүдделi ұйымдар Жоспарда көзделген iс-шаралардың орындалуын қамтамасыз етсін.
4. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесінің Басшысы А.А. Тілеубердинге жүктелсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2005 жылғы 11 наурыздағы
N 48-ө өкiмiмен
бекiтілген
2005 жылғы 29-31 наурызда Алматы қаласында
Транзиттiк тасымалдар саласындағы Алматы іс-қимыл
бағдарламасын iске асыру шеңберінде өңiрлiк, қосалқы
өңірлiк ұйымдардың халықаралық кеңесін дайындау
және өткiзу жөніндегі ұйымдастыру
комитетінiң құрамы
Лавриненко            - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Юрий Иванович           коммуникация бiрiншi вице-министрi
Отто                  - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер бiрiншi
Иван Иванович           вице-министрi
Шәкiров               - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Асқар Оразәлiұлы        министрiнiң орынбасары
Досжан                - Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат
Ардақ Дүкенбайұлы       және спорт вице-министрi
Ойнаров               - Қазақстан Республикасының Қаржы
Азамат Рысқұлұлы        вице-министрi
Сұлтанов              - Қазақстан Республикасының Экономика және
Бақыт Тұрлыханұлы       бюджеттік жоспарлау вице-министрi
Бөкенов               - Алматы қаласы әкiмiнiң бiрiншi орынбасары
Қайрат Ахмадиұлы
Сапарбаев             - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
Бердiбек Мәшбекұлы      Кедендiк бақылау комитетiнiң төрағасы
Iнкәрбаев             - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс
Дабыр Қамысбайұлы       Басқарушысының орынбасары (келiсiм бойынша)
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2005 жылғы 11 наурыздағы
N 48-ө өкiмімен
бекiтiлген
2005 жылғы 29 - 31 наурызда Алматы қаласында
Транзиттік тасымалдар саласындағы Алматы
іс-қимыл бағдарламасын іске асыру
шеңберiнде өңiрлiк, қосалқы өңiрлiк ұйымдардың
халықаралық кеңесiн дайындау және өткiзу жөнiндегi
IС-ШАРАЛАР ЖОСПАРЫ
N
Іс-шаралар атауы
Орындау
мерзімдері
Жауаптылар
1
2
3
4
1.
Ұйымдастыру комитетiн,
хатшылықты және жұмыс
комитетін құру
2005 жылғы
14 наурыз
Қазақстан
Республикасы
Көлiк және
коммуникация
министрлігі,
Қазақстан
Республикасы
Сыртқы iстер
министрлiгі
2.
Кеңестегі қазақстандық ресми делегацияның құрамын және Қазақ-
станнан қатысатын
басқа қатысушыларды
белгiлеу
2005 жылғы
19 наурыз
Қазақстан
Республикасы
Көлiк және
коммуникация
министрлігі,
Қазақстан
Республикасы
Сыртқы iстер
министрлiгі
3.
Кеңес өткiзілетiн
орынды безендiрудi
қамтамасыз ету
2005 жылғы
27 наурыз
Алматы қаласы-
ның әкiмдігі
4.
Қонақ үй нөмiрлерiн
брондауды ұйымдастыру,
Кеңеске қатысушыларды
орналастыру жөнiнде
қажеттi шаралар
қабылдау
2005 жылғы
15 наурыз
Қазақстан
Республикасы
Президентiнiң
Iс Басқармасы
(келiсiм
бойынша),
Қазақстан
Республикасы
Көлiк және
коммуникация
министрлiгi,
Алматы қала-
сының әкiмдігі
5.
Кеңестi өткiзу үшiн
қажеттi жабдықты, БҰҰ
ақпараттық материал-
дарын әкелу және әкету
кезiнде жедел кедендiк
ресiмдеудi қамтамасыз
ету
2005 жылғы
наурыз
Қазақстан
Республикасы
Қаржы министр-
лiгiнiң Кеден-
дiк бақылау
комитетi,
Қазақстан
Республикасы
Сыртқы iстер
министрлiгi,
Қазақстан
Республикасы
Көлiк және
коммуникация
министрлігі
6.
Қонақтарға және
Кеңеске қатысушыларға
көлiктiк қызмет көрсе-
тудi қамтамасыз ету
2005 жылғы
27-31
наурыз,
1 сәуiр
Қазақстан
Республикасы
Президентiнің
Іс Басқармасы
(келiсiм бойынша),
Алматы қаласы-
ның әкімдiгi,
Қазақстан
Республикасы
Сыртқы iстер
министрлiгi,
Қазақстан
Республикасы
Көлiк және
коммуникация
министрлiгі
7.
БҰҰ Хатшылығымен
бiрлесіп Кеңестiң
бағдарламасын әзiрлеу
2005 жылғы
24 наурыз
Қазақстан
Республикасы
Сыртқы iстер
министрлiгі,
Қазақстан
Республикасы
Көлiк және
коммуникация
министрлігі
8.
Кеңеске қатысушыларды
Алматы қаласының
әуежайында күтiп алуды
және шығарып салуды
қамтамасыз ету
2005 жылғы
27-31 наурыз,
1 сәуiр
Қазақстан
Республикасы
Сыртқы iстер
министрлігі,
Қазақстан
Республикасы
Көлiк және
коммуникация
министрлiгi,
Қазақстан
Республикасы
Президентінiң
Iс Басқармасы
(келiсiм
бойынша),
Алматы қаласы-
ның әкiмдiгi
9.
Келген қатысушылардың
Алматы қаласының
әуежайында шекаралық
және кедендiк
бақылаудан оңай өтуi
үшін жеке ("жасыл")
дәлiздердi ұйымдастыру
2005 жылғы
27-31 наурыз,
1 сәуiр
Қазақстан
Республикасы
Сыртқы iстер
министрлiгi,
Қазақстан
Республикасы
Қаржы министр-
лігінің Кеден-
дiк бақылау
комитетi,
Қазақстан
Республикасы
Ұлттық қауiп-
сiздiк комите-
тiнiң Шекара
қызметі
(келiсiм
бойынша),
Қазақстан
Республикасы
Президентiнiң
Іс Басқармасы
(келiсiм
бойынша)
10.
Қонақтарға және Кеңеске
қатысушыларға визалық
қолдау көрсетудi
қамтамасыз ету
2005 жылғы
наурыз
Қазақстан
Республикасы
Сыртқы iстер
министрлігі
11.
Кеңеске қатысушылар
үшін бейдждер дайындау
2005 жылғы
наурыз
Қазақстан
Республикасы
Көлiк және
коммуникация
министрлiгi,
Қазақстан
Республикасы
Сыртқы icтep
министрлігі,
"Қазақстан
темір жолы"
ұлттық компа-
ниясы" акцио-
нерлiк қоғамы
(келiсiм бойынша)
12.
Залдарды дайындауды
және безендiрудi
(дизайн), Кеңеске
қатысушылардың
сөздерін ілесiп аудару
және көрнекi
құралдармен көрсетуге
арналған жағдайды
қамтамасыз ету:
2005 жылғы
27 наурыз
Қазақстан
Республикасы
Көлiк және
коммуникация
министрлігі,
Қазақстан
Республикасы
Сыртқы iстер
министрлігі

1) аренда залов
кофе-брейки оборудование синхронного перевода на  3 языках (английский,
французский, русский)
29-31
марта 2005 года
Министерство иностра-
нных дел Республики
Казахстан, Министер-
ство транспорта и
коммуникаций
Республики Казахстан
2) организация питания
участников Совещания
(по отдельному списку)
29-31
марта 2005 года
Министерство транс-
порта и коммуникаций Республики Казахстан,
акционерное общество
"Национальная компа-
ния "Казакстан темір
жолы"
(по согласованию)
3) установка и изготов-
ление флагштоков (флаг
ООН, флаг Казахстана),
флажков и куверток на
столах в зале проведения
Совещания
27-31
марта,
1 апреля
2005 года
Министерство иностра-
нных дел Республики
Казахстан, акционер-
ное общество
"Национальная компа-
ния "Казакстан темір жолы"
(по согласованию)
4) изготовление и уста-
новка баннеров в залах Совещания на 3-х языках с соответствующим лого-
типом
27 марта
2005 года
Министерство транс-
порта и коммуникаций
Республики Казахстан,
акимат города Алматы,
Республиканское госу-
дарственное предприя-
тие "Казаэронавигация"
»
13.
Создать условия для
работы Секретариата,
техническое обеспечение
работы Совещания
25 марта
2005 года
Министерство транс-
порта и коммуникаций
Республики Казахстан
1) аренда офисных поме-
щений для Секретариата
(3 номеров в гостинице)
25-31
марта 2005
года
Министерство транс-
порта и коммуникаций Республики Казахстан,
акционерное общество
"Национальная компа-
ния "Казакстан темір жолы"
(по согласованию)
2) техническое
обеспечение Совещания
25-31
марта 2005
года
Открытое акционерное
общество
"Казахтелеком"
(по согласованию),
акционерное общество
"Национальная компа-
ния "Казакстан темір
жолы"
(по согласованию)
3) обеспечение услугами связи (Интернет, элек-
тронная почта, междуна-
родная связь)
25-31
марта 2005 года
Открытое акционерное
общество
"Казахтелеком"
(по согласованию),
акционерное общество
"Национальная компа-
ния "Казакстан темір
жолы"
(по согласованию)
14.
Обеспечить медицинское
обслуживание гостей и
участников Совещания
28-31
марта 2005
года
Управление делами
Президента Республики
Казахстан (по
согласованию), акимат
города Алматы
15.
Обеспечить безопасность
охраняемых лиц, членов
официальных делегаций
Совещания
28-31
марта,
1 апреля
2005 года
Комитет национальной
безопасности Республики Казахстан (по согласованию),
Министерство внутрен-
них дел Республики
Казахстан, акимат
города Алматы
16.
Организовать официальные
приемы с концертной программой для участни-
ков Совещания:
1) 29 марта - от имени
Министра транспорта и
коммуникаций Республики
Казахстан;
2) 30 марта - от имени Правительства Республики
Казахстан
29 марта, 30 марта 2005 года
Министерство транс-
порта и коммуникаций Республики Казахстан,
Министерство культу-
ры, информации и спорта Республики
Казахстан,
Министерство иностра-
нных дел Республики Казахстан,
акционерное общество
"Национальная компа-
ния "Казакстан темір
жолы"
(по согласованию)
17.
Подготовить культурную
программу для участников
Совещания:

1) - залдарды жалға алу
- кофе-брейктер
- 3 тiлдeгі
(ағылшын, француз, орыс) ілеспе аударма жабдығы
2005 жылғы
29-31
наурыз
Қазақстан
Республикасы
Сыртқы iстер
министрлігi,
Қазақстан
Республикасы
Көлік және
коммуникация
министрлiгi
2) Кеңеске қатысушылар-
дың тамақтануын ұйым-
дастыру (жеке тізiм
бойынша)
2005 жылғы
29-31 наурыз
Қазақстан
Республикасы
Көлік және
коммуникация
министрлігі,
"Қазақстан
темiр жолы"
ұлттық компа-
ниясы" акцио-
нерлiк қоғамы
(келiсiм
бойынша)
3) тутұғырларды (БҰҰ
туы, Қазақстан туы),
Кеңес өткiзілетiн
залдардағы үстелдерде
тулар мен куверткалар-
ды дайындау және орнату
2005 жылғы
27-31 наурыз,
1 сәуiр
Қазақстан
Республикасы
Сыртқы iстер
министрлігі,
"Қазақстан
темiр жолы"
ұлттық компани-
ясы" акционер-
лiк қоғамы
(келiсiм
бойынша)
4) Кеңес өткiзiлетiн
залдарда тиiстi лого-
типпен 3 тілде баннер-
лерді дайындау және орнату
2005 жылғы
27 наурыз
Қазақстан
Республикасы
Көлiк және
коммуникация
министрлігі,
Алматы қаласы-
ның әкiмдiгі
"Қазаэронави-
гация" респуб-
ликалық мемлекеттiк
кәсiпорны
13.
Хатшылықтың жұмысы
үшiн жағдай жасау,
Кеңестiң жұмысын техни-
калық қамтамасыз ету
2005 жылғы
25 наурыз
Қазақстан
Республикасы
Көлік және
коммуникация
министрлігі
1) хатшылық үшін
офистiк үй-жайларды
жалға алу (қонақ үйде
3 номер)
2005 жылғы
25-31
наурыз
Қазақстан
Республикасы
Көлiк және
коммуникация
министрлігі,
"Қазақстан
темiр жолы"
ұлттық компа-
ниясы" акцио-
нерлiк қоғамы
(келiсiм
бойынша)
2) Кеңестi техникалық
қамтамасыз ету
2005 жылғы
25-31 наурыз
"Қазақтелеком" ашық акционер-
лiк қоғамы
(келiсiм бойынша),
"Қазақстан
темiр жолы"
ұлттық компа-
ниясы" акцио-
нерлiк қоғамы
(келiсiм
бойынша)
байланыс қызметтерiмен
қамтамасыз ету
(интернет, электрондық
почта, халықаралық
байланыс)
2005 жылғы
25-31
наурыз
"Қазақтелеком" ашық акционер-
лiк қоғамы
(келiсiм
бойынша),
"Қазақстан
темiр жолы"
ұлттық компа-
ниясы акцио-
нерлiк қоғамы
(келiсiм
бойынша)
14.
Қонақтарға және Кеңеске
қатысушыларға медицина-
лық қызмет көрсетудi
қамтамасыз ету
2005 жылғы
28-31
наурыз
Қазақстан
Республикасы
Президентінiң
Іс басқармасы
(келiсiм
бойынша),
Алматы қаласы-
ның әкiмдiгi
15.
Күзетілетін тұлғалар-
дың, Кеңестің ресми
делегациялары мүше-
лерінiң қауiпсiздігін
қамтамасыз ету
2005 жылғы
28-31 наурыз,
1 сәуiр
Қазақстан
Республикасы
Ұлттық қауiпсі-
здiк комитетi
(келiсiм бойынша),
Қазақстан
Республикасы
Сыртқы iстер
министрлiгi,
Алматы қаласы-
ның әкiмдігі
16.
Кеңеске қатысушылар
үшiн концерттiк
бағдарламасымен ресми қабылдаулар ұйымдастыру:
1) 29 наурыз -
Қазақстан Республикасы
Көлiк және коммуникация
министрiнiң атынан;
2) 30 наурыз -
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің атынан
2005 жылғы
29 наурыз,
30 наурыз
Қазақстан
Республикасы
Көлiк және
коммуникация
министрлiгi,
Қазақстан
Республикасы
Мәдениет,
ақпарат және спорт министр-
лігі, Қазақстан
Республикасы
Сыртқы iстер
министрлігі,
"Қазақстан
темiр жолы"
ұлттық компа-
ниясы" акцио-
нерлiк қоғамы
(келiсiм
бойынша)
17.
Кеңеске қатысушылар
үшiн мәдени бағдарлама
дайындау:

1) Представить в секретариат оргкомитета
сценарий концертных
программ во время приемов (29, 30 марта)
для участников Совещания
с указанием ответствен-
ных лиц за исполнение;
20 марта
2005 года
Министерство культу-
ры, информации и
спорта Республики
Казахстан, акимат
города Алматы
2) Представить в
секретариат оргкомитета экскурсионную программу  на 31 марта по городу
Алматы и его окрестнос-
тям с указанием ответст-
венных лиц за исполнение
25 марта
2005 года
Акимат города Алматы
18.
Организовать фотографи-
рование участников
Совещания
29-31
марта 2005 года
Министерство культуры, информации и спорта Республики Казахстан
19.
Обеспечить линейными
переводчиками членов
официальной делегации
Республики  Казахстан в
ходе подготовки и
проведения Совещания
27-31
марта 2005 года
Министерство транс-
порта и коммуникаций
Республики Казахстан,
Министерство иностра-
нных дел Республики
Казахстан, Республи-
канское государствен-
ное предприятие
"Актауский международный морской торговый порт"
20.
Подготовить раздаточный материал для участников
Совещания
21 марта
2005 года
Министерство транс-
порта и коммуникаций
Республики Казахстан,
Республиканское госу-
дарственное предприя-
тие "Актауский между-
народный морской
торговый порт"
21.
Подготовить сувенирную продукцию
24 марта
2005 года
Министерство транс-
порта и коммуникаций Республики Казахстан,
акционерное общество
"Казпочта"»(по согласованию),
Республиканское
государственное
предприятие
"Казаэронавигация"
22.
Обеспечить канцелярскими
принадлежностями участ-
ников Совещания и рабо-
чую группу
24 марта
2005 года
Министерство транс-
порта и коммуникаций Республики Казахстан,
акционерное общество
"Национальная компа-
ния "Казакстан темір
жолы"
(по согласованию)
23.
Обеспечить освещение в
средствах массовой ин-
формации хода подготов-
ки, проведения и итогов Совещания
Март 2005
года
Министерство культу-
ры, информации и спорта Республики
Казахстан,
Министерство иностра-
нных дел Республики
Казахстан,
Министерство транс-
порта и коммуникаций Республики Казахстан,
Республиканское госу-
дарственное предприя-
тие
"Казаэронавигация"
24.
Подготовить и организо-
вать пресс-конференцию
по итогам Совещания
31 марта
2005 года
Министерство культу-
ры, информации и
спорта Республики
Казахстан,
Министерство иностра-
нных дел Республики
Казахстан,
Министерство транс-
порта и коммуникаций
Республики Казахстан
25.
Подготовить проект
выступления Премьер-
Министра Республики
Казахстан
25 марта
2005 года
Министерство иностра-
нных дел Республики
Казахстан совместно
с заинтересованными
министерствами и
ведомствами
26.
Подготовить отчет в Пра-
вительство Республики
Казахстан по итогам
Совещания
20 апреля
2005 года
Министерство транс-
порта и коммуникаций
Республики Казахстан,
Министерство иностра-
нных дел Республики
Казахстан

1) ұйымдастыру комите-
тiнiң Хатшылығына
орындалуына жауапты
тұлғаларды көрсете
отырып, қабылдаулар
кезiнде Кеңеске
қатысушыларға арналған
(29, 30 наурыз)
концерттік бағдарла-
маның сценарийiн ұсыну
2005 жылғы
20 наурыз
Қазақстан Республикасы
Мәдениет,
ақпарат және
спорт министр-
лiгi, Алматы
қаласының
әкiмдiгi
2) ұйымдастыру комите-
тінің Хатшылығына
орындалуына жауапты
тұлғаларды көрсете
отырып 31 наурызға
Алматы қаласы және
оның маңайы бойынша
экскурсиялық бағдарла-
маны ұсыну
2005 жылғы
25 наурыз
Алматы қаласы-
ның әкiмдiгi
18.
Кенеске қатысушыларды
суретке түсiрудi
ұйымдастыру
2005 жылғы
29-31 наурыз
Қазақстан
Республикасы
Мәдениет,
ақпарат және
спорт министрлігі
19.
Кеңесті дайындау және
өткiзу барысында
Қазақстан Республикасы
ресми делегациясының
мүшелерiн желілiк
аудармашылармен
қамтамасыз ету
2005 жылғы
27-31 наурыз
Қазақстан
Республикасы
Көлiк және
коммуникация
министрлiгi,
Қазақстан
Республикасы
Сыртқы істер
министрлiгі,
"Ақтау халықа-
ралық теңiз
сауда порты"
республикалық
мемлекеттiк
кәсіпорны
20.
Кеңеске қатысушылар
үшiн тарату
материалдарын дайындау
2005 жылғы
21 наурыз
Қазақстан
Республикасы
Көлiк және
коммуникация
министрлігі,
"Ақтау халықа-
ралық теңiз
сауда порты"
республикалық
мемлекеттiк
кәсiпорны
21.
Кәдесый заттарын
дайындау
2005 жылғы
24 наурыз
Қазақстан
Республикасы
Көлiк және
коммуникация
министрлігі,
"Қазпочта"
акционерлік
қоғамы (келiсім
бойынша),
"Қазаэронави-
гация" респуб-
ликалық мемле-
кеттік
кәсіпорны
22.
Кеңеске қатысушыларды
және жұмыс тобын кеңсе
керек-жарақтарымен
қамтамасыз ету
2005 жылғы
24 наурыз
Қазақстан
Республикасы
Көлiк және
коммуникация
министрлігі,
Қазақстан
темiр жолы"
ұлттық компа-
ниясы" акцио-
нерлiк қоғамы
(келiсiм
бойынша)
23.
Кеңестi дайындау, өткiзу барысын және оның қорытындыларын бұқаралық ақпарат құралдарында көрсетудi қамтамасыз ету
2005 жылғы
наурыз
Қазақстан
Республикасы
Мәдениет,
ақпарат және
спорт министр-
лiгі, Қазақстан
Республикасы
Сыртқы iстер
министрлігі,
Қазақстан Республикасы
Көлiк және
коммуникация
министрлігі,
"Қазаэронави-
гация" респуб-
ликалық мемле-
кеттік
кәсiпорны
24.
Кеңестiң қорытындылары
бойынша баспасөз
мәслихатын дайындау
және ұйымдастыру
2005 жылғы
31 наурыз
Қазақстан
Республикасы
Мәдениет,
ақпарат және
спорт министр-
лiгі, Қазақстан
Республикасы
Сыртқы iстер
министрлiгi,
Қазақстан
Республикасы
Көлiк және
коммуникация
министрлігі
25.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
баяндамасының жобасын
дайындау
2005 жылғы
25 наурыз
Қазақстан
Республикасы
Сыртқы iстер
министрлiгi
қатысты минис-
трлiктермен
және ведомство-
лармен бiрлесiп
26.
Кеңестiң қорытындылары
бойынша Қазақстан
Республикасының
Үкiметiне есеп дайындау
2005 жылғы
20 сәуiр
Қазақстан
Республикасы
Көлiк және
коммуникация
министрлiгi,
Қазақстан
Республикасы
Сыртқы iстер
министрлiгi