О создании рабочей группы по разработке новой редакции проекта Закона Республики Казахстан "Об инновационной деятельности"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 марта 2005 года N 57-р. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N 442
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 марта 2005 года N 57-р утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N  442 .
В целях разработки новой редакции проекта Закона Республики Казахстан "Об инновационной деятельности":
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Исекешев Aceт Орентаевич    - вице-министр индустрии и торговли
Республики Казахстан, руководитель
Бегимбетов Серик Жанатаевич - директор Департамента индустриально-
инновационного развития Министерства
индустрии и торговли Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Касымов Мирас Габдилханович - начальник управления научно-технологической
и инновационной политики Департамента
индустриально-инновационного развития
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан, секретарь
Касымова Асия Салгараевна   - заместитель директора Департамента
индустриально-инновационного развития
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Могильный                   - директор Департамента науки
Валерий Валентинович          Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Тулебаев Алмаз Кажкенович   - директор Департамента ядерной энергетики
и внешних связей Министерства энергетики
и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Магзумов Руслан Капызович   - заместитель директора Департамента
финансового регулирования Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
Алимгазинова                - заместитель директора Департамента
Баян Шурумбаевна              науки Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Амреев Галым Махмутбаевич   - начальник управления инновационного и
научно-технологического развития Комитета
промышленности и научно-технического
развития Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Пердебаева                  - заместитель начальника управления бюджетных
Раушан Сарыбековна            программ в сфере информатизации и инноваций
Департамента планирования расходов в сфере
информатизации и инноваций Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Скорик Юлия Ивановна        - начальник отдела экспертизы и разработки
нормативных правовых актов юридического
управления Департамента административно-
правовой работы - аппарат Министерства
индустрии и торговли Республики Казахстан
Жумагулов                   - директор закрытого акционерного общества
Марат Имангалиевич            "Институт законодательства Республики
Казахстан" (по согласованию)
Санкубаев Амирбек Буриович  - глава представительства Агентства
Республики Казахстан по регулированию
и надзору финансового рынка и финансовых
организаций в городе Астане
(по согласованию)
Анощенко Юрий Станиславович - вице-президент акционерного общества
"Центр инжиниринга и трансферта технологий"
(по согласованию)
Нургалиев                   - директор Департамента правового
Азамат Махамбетович           обеспечения акционерного общества
"Центр инжиниринга и трансферта технологий"
(по согласованию)
Байгенжина Алия Курмановна  - директор центра стратегического планирования
акционерного общества "Национальный
инновационный фонд" (по согласованию)
Бейсембаева                 - главный менеджер Департамента
Диана Орынбаевна              юридической службы акционерного общества
"Национальный инновационный фонд"
(по согласованию)

"Инновациялық қызмет туралы" Қазақстан Республикасының Заңы жобасының жаңа редакциясын әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 19 наурыздағы N 57-ө Өкімі. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.05.31. N 442 қаулысымен.
"Инновациялық қызмет туралы" Қазақстан Республикасының Заңы жобасының жаңа редакциясын әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Исекешев                 - Қазақстан Республикасының Индустрия
Әсет Өрентайұлы            және сауда вице-министрi, жетекшi
Бегiмбетов               - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Серiк Жаңатайұлы           сауда министрлiгі Индустриялық-
инновациялық дамыту департаментiнiң
директоры, жетекшiнiң орынбасары
Қасымов                  - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Мирас Габдiлханұлы         сауда министрлігінiң Индустриялық-
инновациялық дамыту департаментi ғылыми-
технологиялық және инновациялық саясат
басқармасының бастығы, хатшы
Қасымова                 - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Әсия Салғарайқызы          сауда министрлiгінiң Индустриялық-
инновациялық дамыту департаментi
директорының орынбасары
Могильный                - Қазақстан Республикасы Бiлiм және
Валерий Валентинович       ғылым министрлiгi Ғылым департаментiнiң
директоры
Төлебаев                 - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Алмас Қажкенұлы            минералдық ресурстар министрлiгi Ядролық
энергетика және сыртқы байланыстар
департаментiнiң директоры
Мағзұмов                 - Қазақстан Республикасы Көлiк және
Руслан Қапызұлы            коммуникация министрлігінiң Қаржылық
реттеу департаментi директорының
орынбасары
Әлiмғазинова             - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Баян Шұрымбайқызы          министрлігінiң Ғылым департаментi
директорының орынбасары
Әмiреев                  - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Ғалым Махмұтбайұлы         сауда министрлігінiң Өнеркәсiп және
ғылыми-техникалық дамыту комитетi
инновациялық және ғылыми-технологиялық
дамыту басқармасының бастығы
Пердебаева               - Қазақстан Республикасы Экономика және
Раушан Сарыбекқызы         бюджеттік жоспарлау министрлiгі
Ақпараттандыру және инновациялар
саласындағы шығыстарды жоспарлау
департаментiнiң ақпараттандыру және
инновациялар саласындағы бюджеттiк
бағдарламалар басқармасы бастығының
орынбасары
Скорик                   - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Юлия Ивановна              сауда министрлігінiң аппараты -
Әкiмшiлiк-құқықтық жұмыс департаментiнiң
заң басқармасы нормативтiк құқықтық
кесiмдердi сараптау және әзiрлеу
бөлiмiнiң бастығы
Жұмағұлов                - "Қазақстан Республикасының Заң
Марат Иманғалиұлы          институты" жабық акционерлiк қоғамының
директоры (келiсiм бойынша)
Саңқыбаев                - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен
Әмiрбек Бөрiұлы            қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау
агенттiгiнiң Астана қаласындағы
өкiлдiгінiң басшысы (келiсiм бойынша)
Анощенко                 - "Инжиниринг және технологиялар трансфертi
Юрий Станиславович         орталығы" акционерлiк қоғамының вице-
президентi (келiсiм бойынша)
Нұрғалиев                - "Инжиниринг және технологиялар трансфертi
Азамат Махамбетұлы         орталығы" акционерлiк қоғамы Құқықтық
қамтамасыз ету департаментiнiң директоры
(келiсiм бойынша)
Байгенжина               - "Ұлттық инновациялық қор" акционерлiк
Әлия Құрманқызы            қоғамы стратегиялық жоспарлау орталығының
директоры (келiсiм бойынша)
Бейсембаева              - "Ұлттық инновациялық қор" акционерлiк
Диана Орынбайқызы          қоғамы Заң қызметi департаментiнiң бас
менеджерi (келiсiм бойынша)

2. Рабочей группе в срок до 20 мая 2005 года разработать и в установленном законодательством порядке внести на рассмотрение Правительства Республики Казахстан новую редакцию проекта Закона Республики Казахстан "Об инновационной деятельности".
Премьер-Министр

2. Жұмыс тобы 2005 жылғы 20 мамырға дейiнгі мерзiмде "Инновациялық қызмет туралы" Қазақстан Республикасының Заңы жобасының жаңа редакциясын әзiрлесiн және заңнамада белгіленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қарауына енгізсiн.
Премьер-Министр