О подготовке и проведении визитов заместителя премьер-министра, министра иностранных дел Лаосской Народно-Демократической Республики г-на Сомсават Лейнгсават и министра иностранных дел Республики Парагвай г-жи Лейлы Рашид де Коулс в городах Алматы и Астане
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 марта 2005 года N 63-p
В целях подготовки и проведения визитов заместителя премьер-министра, министра иностранных дел Лаосской Народно-Демократической Республики (далее - Лаос) Сомсават Лейнгсават 25 марта - 1 апреля 2005 года и министра иностранных дел Республики Парагвай (далее - Парагвай) Лейлы Рашид де Коулс в Республику Казахстан 26 марта - 1 апреля 2005 года в городах Алматы и Астане:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан:
обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению визитов заместителя премьер-министра, министра иностранных дел Лаоса Сомсават Лейнгсават 25 марта - 1 апреля 2005 г. и министра иностранных дел Парагвая Лейлы Рашид де Коулс 26 марта - 1 апреля 2005 г. в Республику Казахстан в городах Алматы и Астане (далее - визит) согласно приложению;
выделить средства на проведение визита, в том числе на проживание в гостинице, в сумме 1880940 тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2005 год по программе "Представительские затраты".
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) оказать содействие по обслуживанию делегаций Лаоса и Парагвая в аэропортах городов Алматы и Астаны.
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов делегаций Лаоса и Парагвая в аэропортах городов Алматы и Астаны, местах проживания и посещения, а также сопровождение по маршрутам следования.
4. Министерству культуры, информации и спорта Республики Казахстан обеспечить освещение визитов в средствах массовой информации.
5. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 24 марта 2005 года N 63-р
Протокольно-организационные мероприятия
по обслуживанию членов делегаций
Лаосской Народно-Демократической Республики
и Республики Парагвай
1. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов делегаций Лаоса (по формуле 1+3) и Парагвая (по формуле 1+2) в городе Алматы в гостинице "Хайятт Ридженси".

Лаос Халық Демократиялық Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары, Сыртқы iстер министрi Сомсават Лейнгсават мырзаның және Парагвай Республикасының Сыртқы iстер министрi Лейла Рашид де Коулс ханымның Алматы және Астана қалаларында сапарларын дайындау мен өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 24 наурыздағы N 63-ө Өкімі
2005 жылғы 25 наурыз - 1 сәуiрде Лаос Халық Демократиялық Республикасы (бұдан әрi - Лаос) Премьер-Министрiнiң орынбасары, Сыртқы iстер министрi Сомсават Лейнгсаваттың және 2005 жылғы 26 наурыз - 1 сәуiрде Парагвай Республикасының (бұдан әрi - Парагвай) Сыртқы iстер министрi Лейла Рашид де Коулстың Алматы және Астана қалаларында сапарларын дайындау және өткiзу мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi:
қосымшаға сәйкес 2005 жылғы 25 наурыз - 1 сәуiрде Лаос Премьер-Министрiнiң орынбасары, Сыртқы iстер министрi Сомсават Лейнгсаваттың және 2005 жылғы 26 наурыз - 1 сәуiрде Парагвайдың Сыртқы iстер министрi Лейла Рашид де Коулстың Қазақстан Республикасына Алматы және Астана қалаларында сапарларын (бұдан әрi - сапар) дайындау мен өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз етсiн;
2005 жылға арналған республикалық бюджетте "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен сапарды өткiзуге, оның iшiнде қонақ үйде тұруға 1880940 теңге сомасында қаражат бөлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы (келiсiм бойынша) Лаос және Парагвай делегацияларына Алматы мен Астана қалаларының әуежайларында қызмет көрсету бойынша жәрдем көрсетсiн.
3. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi (келiсiм бойынша) Алматы және Астана қалаларының әуежайларында, тұратын және болатын жерлерiнде Лаостың және Парагвайдың делегациялары мүшелерiнiң қауiпсiздiгiн, сондай-ақ жүретiн бағыттары бойынша олармен бiрге жүрудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi сапарлардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етiлуiн қамтамасыз етсiн.
5. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2005 жылғы 24 наурыздағы
N 63-ө өкiмiне
қосымша
Лаос Халық Демократиялық Республикасы және
Парагвай Республикасы делегацияларының мүшелерiне
қызмет көрсету жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру
iс-шаралары
1. Лаос (1+3) және Парагвай (1+2) делегацияларының мүшелерiн Алматы қаласында "Хайятт Ридженси" қонақ үйiнде орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету.

2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостинице "Хайятт Ридженси".
3. Изготовление печатной продукции (бейджи, спецпропуска на автомобили, кувертки).
4. Приобретение в установленном порядке сувениров и подарков для делегаций Лаоса и Парагвая.
5. Обслуживание делегаций Лаоса и Парагвая в аэропортах городов Алматы и Астаны.
6. Организация встреч заместителя премьер-министра, министра иностранных дел Лаоса и министра иностранных дел Парагвая в Правительстве Республики Казахстан.
7. Организация пресс-конференции в Правительстве Республики Казахстан.
8. Организация приема от имени Министра иностранных дел Республики Казахстан в честь заместителя премьер-министра, министра иностранных дел Лаоса и министра иностранных дел Парагвая.
9. Медицинское обслуживание членов делегаций Лаоса и Парагвая (в случае необходимости).

2. Қазақстан Республикасының Президентi Күзет қызметiнiң қызметкерлерiн "Хайятт Ридженси" қонақ үйiнде орналастыру.
3. Баспа өнiмдерiн жасау (бейдждер, автомобильдерге арналған арнайы рұқсатнамалар, куверткалар).
4. Лаос және Парагвай делегациялары үшiн белгіленген тәртiппен кәдесыйлар мен сыйлықтар сатып алу.
5. Алматы және Астана қалаларының әуежайларында Лаостың және Парагвайдың делегацияларына қызмет көрсету.
6. Қазақстан Республикасының Үкiметiнде Лаос Премьер-Министрiнiң орынбасары, Сыртқы iстер министрi мен Парагвай Сыртқы iстер министрiнiң кездесулерiн ұйымдастыру.
7. Қазақстан Республикасының Үкiметiнде баспасөз мәслихатын ұйымдастыру.
8. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрiнiң атынан Лаос Премьер-Министрiнiң орынбасары, Сыртқы iстер министрiнiң және Парагвай Сыртқы iстер министрiнiң құрметiне қабылдау ұйымдастыру.
9. Лаос және Парагвай делегацияларының мүшелерiне медициналық қызмет көрсету (қажет болған жағдайда).