О создании информационно-пропагандистских групп по разъяснению и продвижению Послания Президента Республики Казахстан Н.А. Назарбаева народу Казахстана
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 марта 2005 года N 68-p
Для проведения целенаправленной информационно-политической работы среди населения по пропаганде, разъяснению и продвижению Послания Президента Республики Казахстан Н. Назарбаева народу Казахстана "Казахстан на пути ускоренной экономической, социальной и политической модернизации" от 18 февраля 2005 года сформировать из числа политических и административных государственных служащих центральных исполнительных органов информационно-пропагандистские группы (далее - ИПГ) согласно приложению 1.
1. ИПГ в ходе проводимой работы следует обратить основное внимание на:
укрепление государственности, развитие Казахстана как современного демократического и правового государства;
обеспечение прочной стабильности в стране и регионе; развитие регионального и международного сотрудничества;
динамичное развитие экономики в соответствии с требованиями глобализации и развития новых технологий с акцентом на развитие несырьевых секторов;
образование, профессиональную подготовку и социальную сферу на уровне XXI века;
последовательное развитие гражданского общества, обеспечение прав и свобод граждан;
дальнейшее развитие моральных и духовных ценностей казахского народа;
обеспечение веротерпимости и межконфессионального согласия;
борьбу с коррупцией;
глобальную борьбу с терроризмом, наркоторговлей, экстремизмом в любых их проявлениях.
2. ИПГ осуществлять выезды в регионы республики не менее 2-х раз в течение периода с 1 апреля по 1 августа 2005 года согласно приложению 2.
3. Руководителям ИПГ совместно с акимами областей, городов Астаны и Алматы организовать данную работу повсеместно в трудовых коллективах предприятий, учреждений всех форм собственности, высших и специальных учебных заведениях, национальных культурных центрах, с пенсионерами, жителями городов, районных центров, поселков, аулов, привлекая при этом уважаемых людей, предпринимателей, деятелей науки, культуры, образования региональной элиты, в соответствии с приложением 3.
4. Методическое обеспечение деятельности ИПГ возложить на Министерство культуры, информации и спорта Республики Казахстан.
5. По итогам рабочих поездок руководителям ИПГ по истечении 10 дней после поездки представлять для обобщения информацию о проделанной работе в Министерство культуры, информации и спорта Республики Казахстан.

Қазақстан Республикасының Президентi Н.Ә.Назарбаевтың Қазақстан халқына Жолдауын түсiндiру және алға жылжыту жөнiндегі ақпараттық-насихаттау топтарын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 26 наурыздағы N 68-ө Өкімі
Қазақстан Республикасының Президентi Н.Назарбаевтың "Қазақстан экономикалық, әлеуметтік және саяси жедел жаңару жолында" Қазақстан халқына 2005 жылғы 18 ақпандағы  Жолдауын халық арасында насихаттау, түсiндiру және алға жылжыту жөнiндегi мақсатқа бағытталған ақпараттық-саяси жұмысты жүргізу үшiн 1-қосымшаға сәйкес орталық атқарушы органдардың саяси және әкiмшілiк мемлекеттiк қызметшілерi қатарынан ақпараттық-насихаттау топтары (бұдан әрi - АНТ) құрылсын:
1. АНТ жүргiзілетiн жұмыс барысында:
мемлекеттілiкті нығайтуға, Қазақстанды осы заманғы демократиялық және құқықтық мемлекет ретiнде дамытуға;
елiмiздегi және өңiрдегi бекем тұрақтылықты қамтамасыз етуге; өңiрлiк және халықаралық ынтымақтастықты дамытуға;
жаһандану талаптарына сәйкес экономиканы серпiндi дамытуға және шикiзаттық емес секторларды iлгерiлетуге баса ден қоя отырып, жаңа технологияларды дамытуға;
бiлiм берудi, кәсiптiк даярлық пен әлеуметтiк саланы XXI ғасырдың деңгейiне көтеруге;
азаматтық қоғамды дәйекті дамытуға, азаматтардың құқықтары мен бостандықтарын қамтамасыз етуге;
қазақ халқының моральдық және рухани құндылықтарын одан әрi дамытуға;
дiни негiздегi жатсынбаушылық пен конфессиялар аралық келiсiмдi қамтамасыз етуге;
сыбайлас жемқорлыққа қарсы күреске;
терроризмге, есiрткi саудасына кез келген түрдегі экстремизмге қарсы жаһандық күреске баса назар аударған жөн.
2. АНТ республиканың өңiрлерiне шығуды 2-қосымшаға сәйкес 2005 жылғы 1 сәуiр - 1 тамыз кезең iшiнде кемiнде 2 рет жүзеге асырсын.
3. АНТ-тың жетекшiлерi облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерiмен бiрлесiп, осы жұмысты 3-қосымшаға сәйкес жер-жерде барлық меншiк нысанындағы кәсiпорындардың, мекемелердiң еңбек ұжымдарында, жоғары және арнаулы оқу орындарында, ұлттық мәдени орталықтарда, зейнеткерлермен, қалалардың, аудан орталықтарының, кенттердiң, ауылдардың тұрғындарымен, бұл ретте құрметті адамдарды, кәсiпкерлердi, өңiрлiк элитаның ғылым, мәдениет, білім беру қайраткерлерiн тарта отырып, ұйымдастырсын.
4. АНТ қызметiн әдiстемелiк қамтамасыз ету Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгiне жүктелсiн.
5. Жұмыс сапарларының қорытындылары бойынша АНТ жетекшiлерi сапардан кейiн 10 күн өткен соң қорыту үшiн жүргiзiлген жұмыс туралы ақпаратты Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлігіне ұсынсын.

9-14
апреля
14-19
июля
12.
Чингир-
лауский
9
Баспаков Б.А. Жумагулов Е.А. Хадыркеев Н.А.
20-25 апреля
20-25 июля
13.
г.Уральск
4
Айтимова Б.С. Кадюков Н.В.
Шуканова М.К.
28-29 апреля
28-29 июля
Утеулина Х.М. Кенесарин С.Е. Каирова Д.К.
21-24 апреля
21-24 июля
Баспаков Б.А. Жумагулов Е.А., Хадыркеев Н.А.
18-19 апреля
18-19
июля
Карагандинская область
N
п/п
Наимено-
вание
города,
района
Числосель-
ских
окру-
гов
Ф.И.О.
Сроки выезда
по
разъяс-
нению в
апреле
по
реали-
зации в
июле
1.
Абайский Жанаар-
кинский
14
14
Абдыкаликова Г.Н.,
Жумажанов С.
Ким В.В.,
Акрачкова Д.В.
4-13 апреля
4-13 июля
2.
Актогай-
ский
Шетский
16
27
Абауов М.М.,
Сизов А.П.,
Ибраев С.С.
4-14 апреля
4-14 июля
3.
Бухаржы-
рауский
Каркара-
линский
30
24
Диканбаева С.А., Кусаинов А.К.,
Жолдыбай К.М.
4-14 апреля
4-14 июля
4.
г.Кара-
ганда
Нуринский
Осакаров-
ский
2
27
24
Келимбетов К.Н., Сарекенов К.З., Сералиев А.Б., Дауталиев М.М.,
Аскарова А.Г.
4-16 апреля
4-16 июля
5.
Улытаус-
кий
15
Кошанов Е.Ж., Ахметжанов С.К.,
Ахметов У.И.,
Матишев А.Б.
4-13 апреля
4-13 июля
6.
г.Жезказ-
ган
г.Сатпаев
3
1
Шакиров А.О.,
Шокаманов Ю.К.,
Хорунжий А.Г.
4-10 апреля
4-10 июля
7.
г.Балхаш г.Прио-
зерск
4
1
Карпич А.Н.,
Зубарев А.А.
4-10 апреля
4-10 июля
8.
г.Сарань г.Темир-
тау
г.Шах-
тинск
1
1
3
Амрин А.К.,
Оглов В.Б.,
Нефедов А.П.
4-10 апреля
4-10 июля
9
г.Каражал
2
Акимбеков Н.К., Нугербеков С.Н.,
Бертысбаев Н.
4-8 апреля
4-8 июля
Костанайская область
N
п/п
Наимено-
вание
города,
района
Числосель-
ских
окру-
гов
Ф.И.О.
Сроки выезда
по
разъяс-
нению в
апреле
т.г.
по
реализа-
ции в
июле
т.г.
1.
Алтынса-
ринский
12
Нагманов К.И.
4-15
апреля
1-15
июля
2.
Амангель-
динский
13
Сатыгул С.Ш.
4-15
апреля
1-15
июля
3.
Аулие-
кольский
13
Бекбосунов С. М.
4-15
апреля
1-15 июля
4.
Денисов-
ский
15
Жумабеков С.Б.
18-29 апреля
4-15
июля
5.
Джангель-
динский
14
Ашитов Б. 3.
4-15 апреля
1-15 июля
6.
Житика-
ринский
15
Кесикбаев С.К.
4-15 апреля
1-15 июля
7.
Камыстин-
ский
16
Копжасаров Б.А.
4-15 апреля
1-15 июля
8.
Караба-
лыкский
14
Кунакаев С.А.
4-15 апреля
1-15 июля
9.
Карасус-
кий
26
Амергужин X.А., Абдишев Б.Т.
4-15 апреля
1-15 июля
10.
Костанай-
ский
19
Саткалиева В.А., Жакупбаев В.X.
4-15 апреля
1-15 июля
11.
Мендыка-
ринский
12
Боярина Л.В.
4-15
апреля
1-15 июля
12.
Наурзум-
ский
9
Сахипова Н.
4-15 апреля
1-15 июля
13.
Сарыколь-
ский
13
Ермекова Н.А.
4-15 апреля
1-15 июля
14.
Таранов-
ский
15
Кривко Н.И.
4-15
апреля
1-15 июля
15.
Узунколь-
ский
17
Хасенов С.С.,
Буранбаев И.Д.
4-15 апреля
1-15 июля
16.
Федоров-
ский
14
Веснин В.Н.
4-15
апреля
1-15 июля
17.
г.
Костанай
-
Мусаев У.К.
4-15 апреля
1-15 июля
18.
г. Аркалык
17
Айтекенов К.М., Аубакиров Д.К.
4-15
апреля
1-15 июля
19.
г. Лисаковск
1
Советский В.К.
4-15 апреля
1-15 июля
20.
г. Рудный
-
Аманжолова 3.А.,
Жуматаев Р.Н.
4-15 апреля
1-15 июля
Кызылординская область
N
п/п
Наимено-
вание
города,
района
Числосель-
ских
окру-
гов
Ф.И.О.
Сроки выезда
по
разъяс-
нению в
апреле
по
реализа-
ции в
июле
1.
г. Кызылорда
9
Султанов Б.Т. Василинюк Т.И.
Аппарбеков С.С.
1-10 апреля
1-10 июля
2.
Аральский район
22
Сапарбаев Б.М. Базарбаева А.Б. Хамзина Н.К. Абденов С.С.
1-10 апреля
1-10 июля
3.
Жалагаш-
ский район
15
Асанов Ж.К.
Омаров Б.Ж.
1-10 апреля
1-10 июля
4.
Жанакор-
ганский
район
26
Копеев М.Ж. Алпысбаев Г. Кусаинов М.А. Абдраимов М.
1-10 апреля
1-10 июля
5.
Казалин-
ский район
21
Ахметов С.Б.
Мамбетов А.А.
Урманова И.Б.
1-10 апреля
1-10 июля
6.
Кармак-
шинский
район
14
Раханов М.С. Толстокоров П.А.
1-10 апреля
1-10 июля
7.
Сырдарьин-
ский район
15
Мырзахметов А.И.
Аккулиев А.Ш.
1-10 апреля
1-10 июля
8.
Шиелийский район
23
Куандыков Б.Б. Ибраимжан-улы Р. Абдрасилов Б.С. Дементьева Л.В.
1-10 апреля
1-10 июля
Мангистауская область
N
п/п
Наимено-
вание
города,
района
Числосель-
ских
окру-
гов
Ф.И.О.
Сроки выезда
по
разъяс-
нению
в апреле
по
реали-
зации
в июле
1.
г. Актау
4
Школьник B.C.,
Абылгазин Т.Е.
Налибаев А.З.
Аскаров А.М.
Тажибай Б.,
Алиев И.Ш.
5-10
апреля
5-10
июля
2.
г.
Жанаозен
3
Киинов Л.К.,
Ирсалиев С.А.,
Баударбек-
Кожатаев Е.К.,
Мукажанов А. К.
5-9
апреля
5-9
июля
3.
Бейнеу-
ский
10
Абдымомунов А.К.
Шолпанкулов Б.Ш.
Апигожин Б.К.
5-11
апреля
5-11
июля
4.
Каракиян-
ский
6
Нерсесов А.В.
Сармурзина Р.Г.
5-9
апреля
5-9
июля
5.
Мангис-
тауский
11
Атшабаров Н.Б.,
Алиев Е.А.
Есбергенов С.Т.
Унгербаев М.Т.
5-10
апреля
5-10
июля
6.
Тупкара-
ганский
5
Абильмажинов Т.Т.
Рамазанов М.З.
5-9
апреля
5-9
июля
Павлодарская область
N
п/п
Наимено-
вание
города,
района
Числосель-
ских
окру-
гов
Ф.И.О.
Сроки выезда
по
разъяс-
нению в
апреле
по
реали-
зации в
июле
1.
г. Павлодар
4
(8
мкр.)
Бектасов А.А.
Жашибеков Г.Б.
Кажыкен М.З.
4-10
апреля
4-10
июля
2.
г.
Экибастуз
13
Амангельдиев А.
Макажанов Н.К.
Султанов Е.Х.
Амиргалиев А.Х.
4-10
апреля
4-10
июля
3.
г. Аксу
15
Арифханов А.А.
Мустафин Г.С.
Уразбеков М.Ж.
4-10
апреля
4-10
июля
4.
Актогай-
ский
район
13
Мусина Л.С.
Байшулаков А.М.
Брагин А.Г.
Исаев Мусабек
11-17
апреля
11-17
июля
5.
Баянауль-
ский
район
15
Абдиев К.С. Кожамратов А.А.
Нургужин М.Р.
Ордабаев С.И.
11-17
апреля
11-17
июля
6.
Железин-
ский
район
13
Жакенов А.С.
Пономарев О.Е.
Шаженова Д.М.
11-17
апреля
11-17
июля
7.
Щербак-
тинский
район
16
Туракельдиев Б.
Молдабаев К.Т.
4-10
апреля
11-17
июля
8.
Иртышский район
18
Бектасов А.А.
Жашибеков Г.Б.
Кажыкен М.З.
18-24
апреля
18-24
июля
9.
Качирский район
14
Амангельдиев А.
Макажанов Н.К.
Султанов Е.Х.
Амиргалиев А.Х.
18-24
апреля
18-24
июля
10.
Лебяжин-
ский
район
11
Арифханов А.А.
Мустафин Г.С.
Уразбеков М.Ж.
18-24
апреля
18-24
июля
11.
Майский район
11
Мусина Л.С.
Байшулаков A.M.
Брагин А.Г.
Исаев Мусабек
25-30
апреля
25-31
июля
12.
Павлодар-
ский
район
16
Абдиев К.С.
Кожамратов А.А.
Нургужин М.Р.
Ордабаев С.И.
25-30
апреля
25-31
июля
13.
Успенский район
13
Жакенов А.С.
Пономарев О.Е.
Шаженова Д.М.
Молдабаев К.Т.
25-30
апреля
25-31
июля
Северо-Казахстанская область
N
п/п
Наимено-
вание
города,
района
Числосель-
ских
окру-
гов
Ф.И.О.
Сроки выезда
по
разъяс-
нению в
апреле
по
реали-
зации
в июле
1.
Айыртау-
ский
14
Тунгышбеков С.Т.
1-9 апреля
1-12 июля
2.
Акжарский
12
Жампеисов А.С.
1-9 апреля
1-10 июля
3.
Аккайын-
ский
12
Баймаганбетов С.Н.
1-9 апреля
1-10 июля
4.
Есильский
15
Бекжанов Ж.Л.
Ахметов В.И.
1-7
апреля
1-9
июля
5.
Жамбылский
16
Жакупов А.К.
Ташибаев М.С.
1-6
апреля
18-22
апреля
1-7
июля
20-25
июля
6.
район
им. М.
Жумабаева
25
Оспанов Б.С. Сарин Н.С.
1-6 апреля 18-22 апреля
1-7
июля
20-25
июля
7.
Кызылжар-
ский
20
Сариева Р.X.
Евниев А.К.
1-6 апреля 18-22 апреля
1-7
июля
20-25
июля
8.
Мамлютский
12
Пепенин А.С. Утешев Н.С.
1-5 апреля
1-5
июля
9.
район
им. Г.
Мусрепова
19
Мусайбеков С.Ж. Шаймерден Е.Ш.
1-6 апреля 18-22 апреля
1-7
июля
20-25
июля
10.
Тайыншин-
ский
21
Досаев Е.А. Тасбулатов А.Б.
1-6 апреля 18-22 апреля
1-7
июля
20-25 июля
11.
Тимирязев-
ский
16
Амирин А.К.
Чаус А.А.
1-6 апреля 18-22 апреля
1-7
июля
20-25
июля
12
Уалиха-
новский
11
Алимбеков Б. А.
1-9 апреля
1-9
июля
13.
район
Шал акына
12
Самусев Ю.М.
1-9 апреля
1-9
июля
14.
г. Петропав-
ловск
18
Сутулов Ф.Ф.,
Акбердин Р.А.,
Пирогов А.Г.
1-9 апреля
1-9
июля
Южно-Казахстанская область
N
п/п
Наимено-
вание
города,
района
Числосель-
ских
окру-
гов
Ф.И.О.
Сроки выезда
по разъяс-
нению в
апреле
по реали-
зации в
июле
1.
г. Арысь
7
Байдаулетов Н.Т.
4-12 апреля
4-12 июля
2.
г.Кентау
4
Уразалин A.M.
11-20 апреля
4-14 июля
3.
Г.Туркес-
тан
11
Дуйсенова Т.Б. Таймерденов М.Т.
4-14 апреля
4-14 июля
4.
г.Шымкент
Айтжанова Ж.С. Иванова Н.Н.
4-14 апреля
4-14 июля
5.
Район Байдибека
11
Узбеков Г.Н.
4-12 апреля
4-12 июля
6.
Казыгурт-
ский
12
Сагиндыков M.К.
4-12 апреля
4-12 июля
7.
Мактаара-
льский
24
Балиева З.Я. Нургожаева Т.А. Пистаев М.К.
4-14 апреля
4-14 июля
8.
Ордабасин-
ский
9
Оразаев М.А.
4-12 апреля
4-12 июля
9.
Отрарский
11
Раймбеков К.У. Бекниязов Б.К.
4-12 апреля
4-12 июля
10.
Сайрамский
17
Омиргали К. Искакбаев Н.Ш.
4-12 апреля
4-12 июля
11.
Сарыагаш-
ский
26
Айтжанов Д.Н. Жакипбаев К.Т. Жексенбеков С.С.
4-14 апреля
4-14 июля
12.
Сузакский
12
Мейрбеков Б.К.
4-14 апреля
4-14 июля
13.
Толебий-
ский
14
Стамкулов У.М.
4-12 апреля
4-12 июля
14.
Тюлькубас-
ский
14
Выборов А.Н. Тулебаев А.К.
4-12 апреля
4-12 июля
15.
Шардарин-
ский
11
Саттыбаев А.К. Абдреев Б.С.
4-12 апреля
4-12 июля
г.Алматы
N
п/п
Наимено-
вание
районов
Числоокру-
гов
Ф.И.О.
Сроки выезда
по разъясне-нию в
апреле
по реали-
зации в
июле
1.
Алмалин-
ский
Токаев К.К.
Утегулов М.А.
20-30 апреля
10-20 июля
2.
Ауэзов-
ский
Раимбеков С.Г. Джанаханов К.К.
Кнюх В.А.
20-30 апреля
10-20 июля
3.
Бостан-
дыкский
Икранбеков А.З.
Байнаков Р.Г.
20-30 апреля
10-20
июля
4.
Жетысус-
кий
Алдабергенов Н.Ш. Тлеумуратов Ю.Д.
20-30 апреля
10-20 июля
5.
Медеуский
Никитинский E.С.
Шакуанов Б.А.
20-30 апреля
10-20 июля
6.
Турксиб-
ский
Майкеев Б.А.
Исабеков Н.Д.
20-30 апреля
10-20 июля
г.Астана
№N
Наимено-
вание
районов
Чис-
ло
Ф.И.О.
Сроки выезда
по разъяс-
нению в
апреле
по реали-
зации в
июне
1.
Район Сарыарка (пос. Коктал,
Ондирис)
Мынбаев С.М.
Егизбаев С.Р.
Манаев Т.Е.
Дауранов Ш.A.
Ногай С.П.
1-10
апреля
1-10
июня
2.
Район Алматы (пос.
Промыш-
ленный,
Интерна-
циональ-
ный, Же-
лезнодо-
рожный,
Приго-
родный)
Коржова Н.А. Куанганов Ф.Ш. Салханов Д.Х. Маханбетажиев Б.А.
Данаев Н.Т.
1-10
апреля
1-10
июня
Приложение 3
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 26»марта 2005 года N 68-р
Порядок работы информационно-
пропагандистских групп (ИПГ)

9-14
сәуір
14-19
шілде
12.
Шыңғырлау
9
Б.А.Баспақов,
Е.А.Жұмағұлов,
Н.А.Қадыркеев
20-25
сәуір
20-25
шілде
13.
Орал
қаласы
4
Б.С.Әйтiмова,
Н.В.Кадюков,
М.К.Шоқанова
28-29
сәуір
28-29
шілде
Х.М.Өтеулина,
С.Е.Кенесарин,
Д.К.Қайырова
21-24
сәуір
21-24
шілде
Б.А.Баспақов,
Е.А.Жұмағұлов,
Н.А.Хадыркеев
18-19
сәуір
18-19
шілде
Қарағанды облысы
Р/с
N
Қаланың,
ауданның
атауы
Ауыл-
дық
округ-
тардың
саны
Т.А.Ә.
Жол жүру мерзімдері
сәуiрде
түсiндiру
бойынша
шiлдеде
iске
асыру
бойынша
1.
Абай
Жаңаарқа
14
14
Г.Н.Әбдіқалықова,
С.Жұмажанов,
В.В.Ким,
Д.В.Акрачкова
4-13
сәуір
4-13
шілде
2.
Ақтоғай
Шет
16
27
М.М.Абауов,
А.П.Сизов,
С.С.Ыбыраев
4-14
сәуір
4-14
шілде
3.
Бұхаржырау
Қарқаралы
30
24
С.Ә.Диқанбаева,
Ә.Қ.Құсайынов,
К.М.Жолдыбай
4-14
сәуір
4-14
шілде
4.
Қарағанды
қаласы
Нұра
Осакаров
2
27
24
Қ.Н.Келiмбетов,
Қ.З.Сәрекенов,
Ә.Б.Сералиев,
М.М.Дәуiтәлиев,
А.Г.Асқарова
4-16
сәуір
4-16
шілде
5.
Ұлытaу
15
Е.Ж.Қошанов,
С.Қ.Ахметжанов,
У.И.Ахметов,
Ә.Б.Мәтiшев
4-13
сәуір
4-13
шілде
6.
Жезқазған
қаласы
Сәтпаев
қаласы
3
1
А.О.Шәкiров, Ю.Қ.Шоқаманов, A.Г.Xорунжий
4-10
сәуір
4-10
шілде
7.
Балқаш
қаласы
Приозерск
қаласы
4
1
А.Н.Карпич,
А.А.Зубарев
4-10
сәуір
4-10
шілде
8.
Саран
қаласы
Темiртау
қаласы
Шахтинск
қаласы
1
1
3
А.К.Әмiрин,
В.Б.Оглов,
А.П.Нефедов
4-10
сәуір
4-10
шілде
9
Қаражал
қаласы
2
Н.Қ.Әкiмбеков,
С.Н.Нөгербеков,
Н.Бертiсбаев
4-8
сәуір
4-8
шілде
Қостанай облысы
Р/с
N
Қаланың,
ауданның
атауы
Ауыл-
дық
округ-
тардың
саны
Т.А.Ә.
Жол жүру мерзімдері
ағымдағы
жылғы
сәуiрде
түсiндiру
бойынша
ағымдағы
жылғы
шiлдеде
iске
асыру
бойынша
1.
Алтынсарин
12
Қ.Ы.Нағманов
4-15
сәуір
1-15
шілде
2.
Амангелді
13
С.Ш.Сатығұл
4-15
сәуір
1-15
шілде
3.
Әулиекөл
13
С.М.Бекбосынов
4-15
сәуір
1-15
шілде
4.
Денисов
15
С.Б.Жұмабеков
18-29
сәуір
4-15
шілде
5.
Жангелдi
14
Б.З.Ашитов
4-15
сәуір
1-15
шілде
6.
Жітiқара
15
С.Қ.Кесiкбаев
4-15
сәуір
1-15
шілде
7.
Қамысты
16
Б.А.Көпжасарова
4-15
сәуір
1-15
шілде
8.
Қарабалық
14
С.А.Қонақаев
4-15
сәуір
1-15
шілде
9.
Қарасу
26
Х.А.Әмiрғожин,
Б.Т.Әбдiшев
4-15
сәуір
1-15
шілде
10.
Қостанай
19
В.А.Сәтқалиева,
В.Х.Жақыпбаев
4-15
сәуір
1-15
шілде
11.
Меңдiқара
12
Л.В.Боярина
4-15
сәуір
1-15
шілде
12.
Наурызым
9
Н.Сахипова
4-15
сәуір
1-15
шілде
13.
Сарыкөл
13
Н.Ә.Ермекова
4-15
сәуір
1-15
шілде
14.
Таранов
15
Н.И.Кривко
4-15
сәуір
1-15
шілде
15.
Ұзынкөл
17
С.С.Хасенов,
I.Ж.Боранбаев
4-15
сәуір
1-15
шілде
16.
Федоров
14
В.Н.Веснин
4-15
сәуір
1-15
шілде
17.
Қостанай
қаласы
-
Ө.К.Мұсаев
4-15
сәуір
1-15
шілде
18.
Арқалық
қаласы
17
Қ.М.Әйтекенов,
Д.Қ.Әубәкiров
4-15
сәуір
1-15
шілде
19.
Лисаков
қаласы
1
В.К.Советский
4-15
сәуір
1-15
шілде
20.
Рудный
қаласы
-
З.А.Аманжолова,
Р.Н.Жұматаев
4-15
сәуір
1-15
шілде
Қызылорда облысы
Р/с
N
Қаланың,
ауданның
атауы
Ауыл-
дық
округ-
тардың
саны
Т.А.Ә.
Жол жүру мерзімдері
сәуiрде
түсiндiру
бойынша
шiлдеде
iске
асыру
бойынша
1.
Қызылорда
қаласы
9
Б.Т.Сұлтанов,
Т.И.Василинюк,
С.С.Аппарбеков
1-10
сәуір
1-10
шілде
2.
Арал
ауданы
22
Б.М.Сапарбаев,
Ә.Б.Базарбаева,
Н.Қ.Хамзина,
С.С.Әбденов
1-10
сәуір
1-10
шілде
3.
Жалағаш
ауданы
15
Ж.Қ.Асанов,
Б.Ж.Омаров
1-10
сәуір
1-10
шілде
4.
Жаңақорған
ауданы
26
М.Ж.Көпеев,
Ғ.Алпысбаев,
М.Ә.Құсайынов,
М.Әбдiрайымов
1-10
сәуір
1-10
шілде
5.
Қазалы
ауданы
21
С.Б.Ахметов,
А.Ә.Мәмбетов,
И.Б.Орманова
1-10
сәуір
1-10
шілде
6.
Қармақшы
ауданы
14
М.С.Раханов,
П.А.Толстокоров
1-10
сәуір
1-10
шілде
7.
Сырдария
ауданы
15
А.И.Мырзахметов,
А.Ш.Аққұлов
1-10
сәуір
1-10
шілде
8.
Шиелі
ауданы
23
Б.Б.Қуандықов,
Р.Ыбрайымжанұлы,
Б.С.Әбдiрасылов,
Л.В.Дементьева
1-10
сәуір
1-10
шілде
Маңғыстау облысы
Р/с
N
Қаланың,
ауданның
атауы
Ауыл-
дық
округ-
тардың
саны
Т.А.Ә.
Жол жүру мерзімдері
сәуiрде
түсiндiру
бойынша
шiлдеде
iске
асыру
бойынша
1.
Ақтау
қаласы
4
В.С.Школьник,
Т.Е.Әбiлғазин,
Ә.З.Нәлiбаев,
А.М.Асқаров,
Б.Тәжiбай,
Е.Ш.Әлиев
5-10
сәуір
5-10
шілде
2.
Жаңаөзен
қаласы
3
Л.Қ.Қиынов,
С.Ә.Ырсалиев,
Е.К.Баударбек-
Қожатаев
5-9
сәуір
5-9
шілде
3.
Бейнеу
10
А.Қ.Әбдiмомынов,
Б.Ш.Шолпанқұлов,
Б.Қ.Әлиғожин
5-11
сәуір
5-11
шілде
4.
Қарақияқ
6
A.B.Hepcecoв,
Р.Ғ.Сармурзина
5-9
сәуір
5-9
шілде
5.
Маңғыстау
11
Н.Б.Атшабаров,
Е.А.Әлиев,
С.Т.Есбергенов,
М.Т.Өңгербаев
5-10
сәуір
5-10
шілде
6.
Түпқара-
ған
5
Т.Т.Әбiлмәжiнов,
М.З.Рамазанов
5-9
сәуір
5-9
шілде
Павлодар облысы
Р/с
N
Қаланың,
ауданның
атауы
Ауыл-
дық
округ-
тардың
саны
Т.А.Ә.
Жол жүру мерзімдері
сәуiрде
түсiндiру
бойынша
шiлдеде
iске
асыру
бойынша
1.
Павлодар
қаласы
4 (8
шағын
аудан)
Ә.А.Бектасов,
Ғ.Б.Жәшiбеков,
М.З.Қажыкен
4-10
сәуір
4-10
шілде
2.
Екiбастұз
қаласы
13
А.Амангелдиев,
Н.Қ.Мақажанов,
Е.Х.Сұлтанов,
А.Х.Әмiрғалиев
4-10
сәуір
4-10
шілде
3.
Ақсу
қаласы
15
А.Ә.Әріпханов,
Ғ.С.Мұстафин,
М.Ж.Оразбеков
4-10
сәуір
4-10
шілде
4.
Ақтоғай
ауданы
13
Л.С.Мусина,
А.М.Байшолақов,
А.Г.Брагин,
М.Исаев
11-17
сәуір
11-17
шілде
5.
Баянауыл
ауданы
15
Қ.С.Әбдиев,
А.Ә.Қожамұратов,
М.Р.Нұрғожин,
С.И.Ордабаев
11-17
сәуір
11-17
шілде
6.
Железинка
ауданы
13
А.С.Жәкенов,
О.Е.Пономарев,
Д.М.Шәженова
11-17
сәуір
11-17
шілде
7.
Шарбақты
ауданы
16
Б.Төрегелдиев,
Қ.Т.Молдабаев
4-10
сәуір
11-17
шілде
8.
Epтiс
ауданы
18
Ә.А.Бектасов,
Ғ.Б.Жәшiбеков,
М.З.Қажыкен
18-24
сәуір
18-24
шілде
9.
Қашыр
ауданы
14
А.Амангелдиев,
Н.Қ.Мақажанов,
Е.Х.Сұлтанов,
А.Х.Әмiрғалиев
18-24
сәуір
18-24
шілде
10.
Лебяжье
ауданы
11
А.Ә.Әрiпханов,
Ғ.С.Мұстафин,
М.Ж.Оразбеков
18-24
сәуір
18-24
шілде
11.
Май
ауданы
11
Л.С.Мусина,
А.М.Байшолақов,
А.Г.Брагин,
М.Исаев
25-30
сәуір
25-31
шілде
12.
Павлодар
ауданы
16
Қ.С.Әбдиев,
А.Ә.Қожамұратов,
М.Р.Нұрғожин,
С.И.Ордабаев
25-30
сәуір
25-31
шілде
13.
Үспен
ауданы
13
А.С.Жәкенов,
О.Е.Пономарев,
Д.М.Шаженова,
Қ.Т.Молдабаев
25-30
сәуір
25-31
шілде
Солтүстік Қазақстан облысы
Р/с
N
Қаланың,
ауданның
атауы
Ауыл-
дық
округ-
тардың
саны
Т.А.Ә.
Жол жүру мерзімдері
сәуiрде
түсiндiру
бойынша
шiлдеде
iске
асыру
бойынша
1.
Айыртау
14
С.Т.Тұңғышбеков
1-9
сәуір
1-12
шілде
2.
Ақжар
12
А.С.Жампейiсов
1-9
сәуір
1-10
шілде
3.
Аққайың
12
С.Н.Баймағанбетов
1-9
сәуір
1-10
шілде
4.
Есіл
15
Ж.Л.Бекжанов,
У.И.Ахметов
1-7
сәуір
1-9
шілде
5.
Жамбыл
16
А.К.Жақыпов,
М.С.Тәшiбаев
1-6
сәуір
18-22
сәуір
1-7
шілде
20-25
шілде
6.
М.Жұмабаев
атындағы
аудан
25
Б.С.Оспанов,
Н.С.Сарин
1-6 сәуір
18-22
сәуір
1-7
шілде
20-25
шілде
7.
Қызылжар
20
Р.Х.Сариева,
А.К.Евниев
1-6 сәуір
18-22
сәуір
1-7
шілде
20-25
шілде
8.
Мамлют
12
А.С.Пепенин,
Н.С.Өтешев
1-5
сәуір
1-5
шілде
9.
Ғ.
Мүсірепов
атындағы
аудан
19
С.Ж.Мұсайбеков,
Е.Ш.Шаймерден
1-6 сәуір
18-22
сәуір
1-7 шілде
20-25
шілде
10.
Тайыншы
21
Е.А.Досаев,
А.Б.Тасболатов
1-6 сәуір
18-22
сәуір
1-7 шілде
20-25
шілде
11.
Тимирязев
16
А.К.Әмiрин,
А.А.Чаус
1-6 сәуір
18-22
сәуір
1-7
шілде
20-25
шілде
12
Уәлиханов
11
Б.А.Әлімбеков
1-9 сәуір
1-9
шілде
13.
Шал ақын
ауданы
12
Ю.М.Самусев
1-9 сәуір
1-9
шілде
14.
Петропавл
қаласы
18
Ф.Ф.Сутулов,
Р.А.Ақбердин,
А.Г.Пирогов
1-9 сәуір
1-9
шілде
Оңтүстiк Қазақстан облысы
Р/с
N
Қаланың,
ауданның
атауы
Ауыл-
дық
округ-
тардың
саны
Т.А.Ә.
Жол жүру мерзімдері
сәуiрде
түсiндiру
бойынша
шiлдеде
iске
асыру
бойынша
1.
Арыс
қаласы
7
Н.Т.Байдәулетов
1-9
сәуір
1-9
шілде
2.
Кентау
қаласы
4
М.Ә.Оразалин
11-20
сәуір
4-14
шілде
3.
Түркістан
қаласы
11
Т.Б.Дүйсенова,
М.Т.Таймерденов
4-14
сәуір
4-14
шілде
4.
Шымкент
қаласы
Ж.С.Айтжанова,
Н.Н.Иванова
4-14
сәуір
4-14
шілде
5.
Бәйдiбек
ауданы
11
Ғ.Н.Өзбеков
4-12
сәуір
4-12
шілде
6.
Қазығұрт
12
М.Қ.Сағындықов
4-12
сәуір
4-12
шілде
7.
Мақтаарал
24
З.Я.Балиева
Т.А.Нұрғожаева,
М.К.Пистаев
4-14
сәуір
4-14
шілде
8.
Ордабасы
9
М.Ә.Оразаев
4-12
сәуір
4-12
шілде
9.
Отырар
11
К.Ұ.Райымбеков,
Б.Қ.Бекниязов
4-12
сәуір
4-12
шілде
10.
Сайрам
17
К.Өмiрғали,
Н.Ш.Ысқақбаев
4-12
сәуір
4-12
шілде
11.
Сарыағаш
26
Д.Н.Айтжанов,
Қ.Т.Жақыпбаев,
С.С.Жексенбеков
4-14
сәуір
4-14
шілде
12.
Созақ
12
Б.К.Мейірбеков
4-14
сәуір
4-14
шілде
13.
Төле би
14
У.М.Стамқұлов
4-12
сәуір
4-12
шілде
14.
Түлкібас
14
А.Н.Выборов,
А.Қ.Төлебаев
4-12
сәуір
4-12
шілде
15.
Шардара
11
Ә.Қ.Сәттiбаев,
Б.С.Әбдiреев
4-12
сәуір
4-12
шілде
Алматы қаласы
Р/
с
N
Аудандар-
дың атауы
Округ-
тердің
саны
Т.А.Ә.
Жолға шығу мерзімі
сәуiрде
түсiндiру
бойынша
шiлдеде
iске
асыру
бойынша
1.
Алмалы
Қ.К.Тоқаев
М.А.Өтеғұлов
20-30
сәуір
10-20
шілде
2.
Әуэзов
С.Ғ.Райымбеков
Қ.Қ.Жаңаханов
В.А.Кнюх
20-30
сәуір
10-20
шілде
3.
Бостандық
А.З.Икранбеков
Р.Ғ.Байнақов
20-30
сәуір
10-20
шілде
4.
Жетісу
Н.Ш.Алдабергенов
Ю.Ж.Тілеумұратов
20-30
сәуір
10-20
шілде
5.
Медеу
E.С.Никитинский
Б.А.Шақуанов
20-30
сәуір
10-20
шілде
6.
Түрксіб
Б.А.Майкеев
Н.Д.Исабеков
20-30
сәуір
10-20
шілде
Астана қаласы
Р/
с
N
Аудандардың
атауы
Саны
Т.А.Ә.
Жолға шығу мерзімі
Сәуiрде
түсiндiру
бойынша
Маусымда
iске
асыру
бойынша
1.
Сарыарқа
ауданы
(Көктал,
Өндiрiс
кенттерi)
С.М.Мыңбаев,
С.Р.Егiзбаев,
Т.Е.Манаев,
Ш.А.Дауранов,
С.П.Ногай
1-10
сәуір
1-10
маусым
2.
Алматы ауданы
(Промышлен-
ный,
Интернацио-
нальный,
Железнодо-
рожный,
Пригородный
Н.А.Коржова,
Ф.Ш.Қуанғанов,
Ф.Ш.Салханов,
Б.Ә.
Маханбетәжиев,
Н.Т.Данаев
1-10
сәуір
1-10
маусым
Қазақстан Республикасы
2005 жылғы 26 наурыздағы
N 68-ө өкiмiне
3-қосымша
Ақпараттық-насихаттау топтарының (АНТ)
жұмыс iстеу тәртiбi

1. Выезды ИПГ в регионы осуществляются согласно графику в период с 1 апреля по 1 августа 2005 года.
2. Акимами областей, гг. Астана и Алматы до руководителей ИПГ доводятся схема и маршрут посещения ИПГ населенных пунктов, организаций, предприятий и вузов региона и др.
Встречи ИПГ с населением должны пройти в сельских округах, райцентрах, городах районного и областного подчинения. В областных центрах должно быть проведено как можно больше встреч.
В сельских округах встречи могут проводиться также в форме сходов граждан.
3. Организация работы ИПГ непосредственно на местах, транспортное обслуживание, размещение в гостиницах и иные вопросы, связанные с работой ИПГ, обеспечиваются акимами областей, районов и городов.
4. Общая координация работы ИПГ, подготовка отчетной информации и своевременное представление ее в соответствующие инстанции обеспечивается руководителем ИПГ. Каждый член ИПГ по итогам встречи с населением представляет руководителю группы отчет по форме N 1.
5. Руководитель ИПГ по истечении 10 дней после поездки представляет аналитическую информацию о проведенной работе ИПГ с приложением формы N№2 в Министерство культуры, информации и спорта.
Министерство культуры, информации и спорта, Акимы областей, городов Астаны и Алматы представляют сводную информацию в Канцелярию Премьер-Министра и Администрацию Президента Республики Казахстан с мая к 5-му числу каждого месяца.
6. Методическое и информационное обеспечение ИПГ осуществляется Министерством культуры, информации и спорта РК.
7. Общий контроль за работой ИПГ осуществляется Канцелярией Премьер-Министра Республики Казахстан.
Форма N 1                                               ИНФОРМАЦИЯ
об итогах встречи с населением ИПГ
по _________району в ________области
____ ________2005 года
Член ИПГ__________________
Место проведения _________
1. Численность населения, всего            ________________________
(в городе, районном центре,
сельском округе и т.д.)
2. Количество жителей, принявших           ________________________
участие на встрече
3. Количество жителей, выступивших         ________________________
на встречах
4. Основные положения Послания,            ________________________
по которым были заданы вопросы:
(развитие малого и среднего бизнеса,
образование и профессиональная
подготовка, жилищная политика,
развитие институтов гражданского
общества, материнство, детство и
старшее поколение и др.)
5. Отношение населения к основным          ________________________
положениям Послания (положительное,
отрицательное)
6. Участие на встречах представителей      ________________________
(необходимо указать Ф.И.О., должность)
- Администрации Президента              ________________________
- Канцелярии Премьер-Министра           ________________________
- депутатов Парламента                  ________________________
- местных исполнительных органов        ________________________
Примечание: информация представляется в двух экземплярах по итогам поездки не позднее пяти дней Руководителю ИПГ.
Форма N 2
ИНФОРМАЦИЯ
об итогах работы ИПГ по состоянию на _ __ 2005 года
по __________ району в _________ области
Руководитель ИПГ_______

1. АНТ-тың өңiрлерге шығуы 2005 жылғы 1 сәуiр - 1 тамыз кезеңiнде кестеге сәйкес жүзеге асырылады.
2. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi АНТ өңiрдiң елдi мекендерiнде, ұйымдарында, кәсiпорындарында және жоғары оқу орындарында және т.б. болу схемасы мен бағытын АНТ-тың басшыларына жеткiзедi.
АНТ-тың халықпен кездесулерi ауылдық округтерде, аудан орталықтарында, аудандық және облыстық бағыныстағы қалаларда өтуi тиiс. Облыс орталықтарында кездесулер мүмкiндiгiнше көбiрек өткiзiлуi тиiс.
Ауылдық округтерде кездесулер азаматтардың жиыны нысанында да өткiзiлуi мүмкiн.
3. АНТ-тың жұмысын тiкелей жергiлікті жерлерде ұйымдастыруды, көліктік қызмет көрсетудi, қонақ үйлерге орналастыруды және АНТ-тың жұмысына байланысты өзге де мәселелердi облыстардың, аудандардың және қалалардың әкiмдерi қамтамасыз етедi.
4. АНТ-тың жұмысын жалпы ұйымдастыруды, есептiк ақпарат дайындау мен оны тиiстi инстанцияларға уақтылы ұсынуды АНТ-тың басшысы қамтамасыз етедi. АНТ-тың әрбiр мүшесi халықпен кездесудің қорытындылары бойынша топ басшысына N 1 нысан бойынша есеп бередi.
5. АНТ-тың басшысы сапардан кейiн 10 күн өткен соң Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгiне N 2 нысанды қоса бере отырып, АНТ жүргiзген жұмыс туралы талдамалық ақпарат ұсынады.
Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi мамырдан бастап әрбiр айдың 5-күніне Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесiне және Президентiнiң Әкiмшiлiгiне жиынтық ақпарат ұсынады.
6. АНТ-ты әдiстемелiк және ақпараттық қамтамасыз етудi ҚР Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi жүзеге асырады.
7. АНТ-тың жұмысын жалпы бақылауды Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесi жүзеге асырады.
N 1 нысан
_______ облысындағы _______________ аудан бойынша
АНТ-тың халықпен кездесу қорытындылары туралы
AҚПAPAT
2005 жылғы ___ ____________
АНТ мүшесi ____________
Өткiзiлетiн жерi ___________
1. Халықтың саны, барлығы (қалада, аудан
орталығында, ауылдық округте және т.б.)     __________________
2. Кездесуге қатысқан тұрғындардың саны        __________________
3. Кездесуде сөз сөйлеген тұрғындардың саны    __________________
4. Олар бойынша сұрақтар қойылған Жолдаудың
негiзгі ережелерi (шағын және орта
бизнесті дамыту, білiм беру және кәсiби
даярлық, тұрғын үй саясаты, азаматтық
қоғам институтын дамыту, ана болу,
балалық шақ пен аға ұрпақ және т.б.)        __________________
5. Халықтың Жолдаудың негiзгi ережелерiне
көзқарасы (оң, терiс)                       __________________
6. Кездесуге:
- Президент Әкiмшілiгiнiң                   __________________
- Премьер-Министр Кеңсесiнiң                __________________
- Парламент депутаттарының                  __________________
- жергілiктi атқарушы органдар өкiлдерiнiң  __________________
қатысуы (аты-жөнiн, лауазымын көрсету
қажет)
Ескерту: сапардың қорытындылары бойынша ақпарат АНТ басшысына
бес күннен кешiктiрмей екi данада берiледi.
N 2 нысан
_______ облысындағы _______________ аудан бойынша
АНТ жұмысының қорытындылары туралы
2005 жылғы ___ ____________ жағдай бойынша
AҚПAPAT
АНТ басшысы ____________

1. Состав ИПГ (указать Ф.И.О.)             ________________________
________________________
________________________
________________________
2. Количество членов ИПГ, выступивших
на встречах                             ________________________
3. Количество жителей, принявших
участие на встрече                      ________________________
4. Количество жителей, выступивших
на встречах                             ________________________
5. Основные положения Послания, на
которые были даны исчерпывающие
ответы (развитие малого и среднего
бизнеса, образование и
профессиональная подготовка,
жилищная политика, развитие институтов
гражданского общества, материнство,
детство и старшее поколение и др.)
6. Количество публикаций членов ИПГ:       ________________________
- в печатных СМИ                        ________________________
- в электронных СМИ                     ________________________
7. Всего высказано критических
замечаний жителями в т.ч. в адрес:      ________________________
- местных исполнительных органов        ________________________
- центральных органов                   ________________________
8. Участие во встречах представителей
(необходимо указать Ф.И.О., должность)
- Администрации Президента РК           ________________________
- Канцелярии Премьер-Министра РК        ________________________
- депутатов Парламента РК               ________________________
- местных исполнительных органов        ________________________
Примечание: информация представляется руководителем ИПГ по истечении 10 дней после поездки в Министерство культуры, информации и спорта РК.

1. АНТ-тың құрамы (аты-жөнiн көрсету)           __________________
2. Кездесуде сөз сөйлеген АНТ мүшелерiнiң саны  __________________
3. Кездесуге қатысқан тұрғындардың саны         __________________
4. Кездесуде сөз сөйлеген тұрғындардың саны     __________________
5. Олар бойынша толымды жауаптар берiлген       __________________
Жолдаудың негiзгi ережелерi (шағын және орта __________________
бизнестi дамыту, бiлiм беру және кәсiби
даярлық, тұрғын үй саясаты, азаматтық қоғам
институтын дамыту, ана болу, балалық шақ
және аға ұрпақ және т.б.)
6. АНТ мүшелерi жарияланымдарының саны:
- баспа БАҚ-тарында                          __________________
- электронды БАҚ-тарда                       __________________
__________________
7. Тұрғындар айтқан сыни ескертпелердiң
барлығы, оның iшiнде:
- жергiлiктi атқарушы органдардың            __________________
- орталық органдардың атына                  __________________
8. Кездесуге:
- Президент Әкiмшiлiгiнiң                    __________________
- Премьер-Министр Кеңсесiнiң                 __________________
- Парламент депутаттарының                   __________________
- жергiлiктi атқарушы органдар өкiлдерiнің   __________________
қатысуы (аты-жөнiн, лауазымын көрсету қажет)
Ескерту: АНТ басшысы ақпаратты сапардан кейiн 10 күн өткен
соң ҚР Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгiне ұсынады.