О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 февраля 2005 года N 21-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 апреля 2005 года N 103-p
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 февраля 2005 года N 21-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственной молодежной политике в Республике Казахстан" следующее изменение:
в пункте 1 слова "в двухмесячный срок" заменить словами "в IV квартале 2005 года".
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2005 жылғы 10 ақпандағы N 21-ө өкiмiне өзгерiс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 27 сәуірдегі N 103-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасындағы мемлекеттiк жастар саясаты туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2005 жылғы 10 ақпандағы N 21-ө  өкiмiне мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
1-тармақтағы "екi ай мерзiмде" деген сөздер "2005 жылдың IV тоқсанында" деген сөздермен ауыстырылсын.
Премьер-Министр