О выделении средств на проведение третьего заседания Секретариата Съезда лидеров мировых и традиционных религий и освобождении от консульских сборов его участников при выдаче казахстанских виз
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 мая 2005 года N 149-p
В связи с проведением 1-2 июня 2005 года в городе Алматы третьего заседания Секретариата Съезда лидеров мировых и традиционных религий (далее - заседание):
Министерству иностранных дел Республики Казахстан:
1) выделить средства на проведение заседания в сумме 5576320 (пять миллионов пятьсот
семьдесят шесть тысяч триста двадцать) тенге за счет средств, предусмотренных в
республиканском бюджете на 2005 год по программе 006 "Представительские затраты", в том
числе:
на проживание в гостинице в период с 30 мая по 5 июня 2005 года в городе Алматы
членов официальных делегаций, принимающих участие в заседании;
на транспортные расходы по маршруту Лондон - Алматы - Лондон члену официальной
делегации, епископу англиканской церкви Бейнсу К.Н., по маршруту Каир - Стамбул - Алматы -
Стамбул - Каир членам официальной делегации заместителю генерального секретаря академии
исламских исследований при аль-Азхаре шейху Омар Исмаил Омар Салему и советнику министра
вакуфов в Высшем совете по делам ислама Мухаммеду Абдельгани Морси Шама;
2) оформить в установленном порядке необходимые въездные документы членам
официальной делегации, принимающим участие в заседании, без взимания консульских сборов.
Премьер-Министр

Әлемдiк және дәстүрлi дiн көшбасшылары съезi Хатшылығының үшiншi отырысын өткiзуге қаражат бөлу және қазақстандық виза берген кезде оның қатысушыларын консулдық алымдардан босату туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 30 мамырдағы N 149-ө Өкімі
2005 жылғы 1 - 2 маусымда Алматы қаласында Әлемдiк және дәстүрлi дiн көшбасшылары съезiнiң Хатшылығы үшінші отырысының (бұдан әрi - отырыс) өткiзiлуiне байланысты:
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлігі:
1) отырысты өткiзуге 2005 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен, оның iшiнде:
отырысқа қатысатын ресми делегациялардың мүшелерiнің 2005 жылғы 30 мамыр - 5 маусым кезеңiнде Алматы қаласында қонақ үйде тұруына;
ресми делегацияның мүшесi ағылшын шiркеуiнiң епископы К.Н.Бейнстің Лондон - Алматы - Лондон, ресми делегацияның мүшелерi әл-Азхар жанындағы ислам зерттеулер академиясы бас хатшысының орынбасары шейх Омар Исмаил Омар Салемнің және ислам iстерi жөнiндегi Жоғарғы кеңестегi вакуфтар министрiнің кеңесшiсi Мұхаммед Әбділғани Морси Шаманың Каир - Стамбул - Алматы - Стамбул - Каир бағыты бойынша көліктік шығыстарына 5576320 (бec миллион бес жүз жетпiс алты мың үш жүз жиырма) теңге сомасында қаражат бөлсiн;
2) отырысқа қатысатын ресми делегация мүшелерiне консулдық алымдар алмастан, белгiленген тәртіппен қажетті жол жүру құжаттарын ресiмдесiн.
Премьер-Министр