О выделении средств на проведение Международной научно-практической конференции, посвященной 10-летию принятия Конституции Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 августа 2005 года N 217-р
В связи с проведением с 30 по 31 августа 2005 года в городе Астане Международной научно-практической конференции, посвященной 10-летию принятия Конституции Республики Казахстан, (далее - МНПК):
Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить Конституционному Совету Республики Казахстан средства на оплату проживания, питания и транспортных затрат до пункта назначения лиц, приглашенных в Республику Казахстан на МНПК, в сумме 21548006 (двадцать один миллион пятьсот сорок восемь тысяч шесть) тенге за счет средств, предусмотренных в  республиканском бюджете на 2005 год  по программе 006 "Представительские затраты".
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра

Қазақстан Республикасының Конституциясы қабылдануының 10-жылдығына арналған Халықаралық ғылыми-практикалық конференцияны өткiзуге қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 5 тамыздағы N 217-ө Өкімі
2005 жылғы 30-31 тамызда Астана қаласында Қазақстан Республикасының  Конституциясы  қабылдануының 10-жылдығына арналған Халықаралық ғылыми-практикалық конференцияның (бұдан әрi - ХҒПК) өткiзiлуiне байланысты:
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесiне Қазақстан Республикасына ХҒПК-ға шақырылған тұлғалардың қонақ үйде тұруына, тамақтануына және баратын пунктiне дейiнгі көлiктiк шығындарына ақы төлеуге 2005 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен 21548006 (жиырма бiр миллион бес жүз қырық сегiз мың алты) теңге сомасында қаражат бөлсiн.
Премьер-Министрдің
мiндетiн атқарушы