О некоторых вопросах реализации гостиничных комплексов "Алматы" и "Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 августа 2005 года N 228-р
В целях соблюдения законности и прозрачности реализации гостиничных комплексов "Алматы" и "Казахстан", а также подготовки энергетического комплекса города Алматы к предстоящему отопительному периоду:
1. Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке совместно с акционерным обществом "Национальная компания "КазМунайГаз" (по согласованию) принять меры по реализации отдельными лотами гостиничных комплексов "Алматы" и "Казахстан", находящихся на праве собственности акционерного общества "КазТрансГаз".
2. Создать комиссию по подготовке и реализации гостиничных комплексов "Алматы" и "Казахстан" в составе согласно приложению.
3. Комиссии при принятии решения по реализации гостиничных комплексов "Алматы" и "Казахстан" привлечь в качестве наблюдателей представителей общественных объединений, политических партий и неправительственных организаций.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 16 августа 2005 года N 228-р
Состав комиссии по реализации гостиничных
комплексов "Алматы" и "Казахстан"
Школьник Владимир Сергеевич    - Министр энергетики и
минеральных ресурсов
Республики Казахстан,
председатель
Утепов Эдуард Карлович         - первый заместитель председателя
Комитета государственного
имущества и приватизации
Министерства финансов
Республики Казахстан,
заместитель председателя
Сманкулов Аскар Султанович     - заместитель акима
города Алматы
Султангалиев                   - генеральный директор
Серик Султангалиевич             акционерного общества
"КазТрансГаз" (по согласованию)
Берлибаев Данияр Амирбаевич    - генеральный директор
акционерного общества
"Интергаз Центральная Азия"
(по согласованию)
Абдрахманов                    - депутат Мажилиса Парламента
Серик Абдрахманович              Республики Казахстан
(по согласованию)
Абылкасымов                    - депутат Мажилиса Парламента
Ерасыл Абылкасымович             Республики Казахстан
(по согласованию)
Киселев Сергей Владимирович    - депутат Мажилиса Парламента
Республики Казахстан
(по согласованию)
Тшанов Амалбек Козыбакулы      - депутат Мажилиса Парламента
Республики Казахстан
(по согласованию)
Трошихин Михаил Васильевич     - депутат Мажилиса Парламента
Республики Казахстан
(по согласованию)
Таспихов                       - депутат Мажилиса Парламента
Амангельды Сатыбалдиевич         Республики Казахстан
(по согласованию)
Рубченков Юрий Николаевич      - заместитель директора
Департамента развития
трубопроводного транспорта
акционерного общества
"Национальная компания
"КазМунайГаз"
(по согласованию)
Терехов Сергей Николаевич      - менеджер Департамента
управления активами
акционерного общества
"Национальная компания
"КазМунайГаз"
(по согласованию)

"Алматы" және "Қазақстан" қонақ үй кешендерiн сатудың кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 16 тамыздағы N 228-ө Өкімі
"Алматы" және "Қазақстан" қонақ үй кешендерiн сату заңдылығының сақталуы мен айқындылығы, сондай-ақ Алматы қаласының энергетикалық кешенiн алдағы жылыту кезеңiне дайындау мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы" акционерлiк қоғамымен (келiсiм бойынша) бiрлесiп, "ҚазТрансГаз" акционерлiк қоғамының меншiк құқығындағы "Алматы" және "Қазақстан" қонақ үй кешендерiн жекелеген лоттармен сату жөнiндегi шараларды қабылдасын.
2. Қосымшаға сәйкес құрамда "Алматы" және "Қазақстан" қонақ үй кешендерiн сату және дайындау жөнiндегi комиссия құрылсын.
3. Комиссия "Алматы" және "Қазақстан" қонақ үй кешендерiн сату жөнiндегi шешiмдердi қабылдау кезiнде қадағалаушылар ретiнде қоғамдық бiрлестiктердiң, саяси партиялар мен үкiметтiк емес ұйымдардың өкiлдерiн тартатын болсын.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2005 жылғы 16 тамыздағы
N 228-ө өкiмiне
қосымша
"Алматы" және "Қазақстан" қонақ үй кешендерiн
сату жөнiндегi комиссияның құрамы
Школьник                  - Қазақстан Республикасының
Владимир Сергеевич          Энергетика және минералдық
ресурстар министрi, төраға
Өтепов                    - Қазақстан Республикасы Қаржы
Эдуард Карлұлы              министрлiгiнiң Мемлекеттiк
меншiк және жекешелендiру комитетi
төрағасының бiрiншi орынбасары,
төрағаның орынбасары
Сманкұлов                 - Алматы қаласы әкiмiнiң орынбасары
Асқар Сұлтанұлы
Сұлтанғалиев              - "ҚазТрансГаз" акционерлiк қоғамының
Серiк Сұлтанғалиұлы         бас директоры (келiсiм бойынша)
Берлiбаев                 - "Интергаз Орталық Азия" акционерлiк
Данияр Әмiрбайұлы           қоғамының бас директоры (келiсiм
бойынша)
Әбдiрахманов              - Қазақстан Республикасының Парламентi
Серiк Әбдiрахманұлы         Мәжiлiсiнiң депутаты (келiсiм
бойынша)
Әбiлқасымов               - Қазақстан Республикасының
Ерасыл Әбілқасымұлы         Парламентi Мәжiлiсiнiң депутаты
(келiсiм бойынша)
Киселев                   - Қазақстан Республикасының
Сергей Владимирович         Парламентi Мәжiлiсiнiң депутаты
(келiсiм бойынша)
Тшанов                    - Қазақстан Республикасының
Амалбек Қозыбақұлы          Парламентi Мәжiлiсiнiң депутаты
(келiсiм бойынша)
Трошихин                  - Қазақстан Республикасының
Михаил Васильевич           Парламентi Мәжілiсiнiң депутаты
(келiсiм бойынша)
Таспихов                  - Қазақстан Республикасының
Амангелдi Сатыбалдыұлы      Парламентi Мәжілiсiнiң депутаты
(келiсiм бойынша)
Рубченков                 - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы"
Юрий Николаевич             акционерлiк қоғамының Өткiзгiш
құбыр көлiгiн дамыту департаментi
директорының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Tepexoв                   - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы"
Сергей Николаевич           акционерлiк қоғамының Активтердi
басқару департаментiнің менеджерi
(келiсiм бойынша)