О выделении средств на проведение официального визита делегации Министерства юстиции Турецкой Республики в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 сентября 2005 года N 258-р
В   целях подготовки и проведения официального визита делегации во главе с Министром юстиции Турецкой Республики Жемил Чичеком в Республику Казахстан в период с 14 по 18 сентября 2005 года (далее - визит):
Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить Верховному Суду Республики Казахстан средства на проведение визита, в том числе на проживание в гостинице, питание членов делегации Министерства юстиции Турецкой Республики (формат 1+6) в сумме 1013502 (один миллион тринадцать тысяч пятьсот два) тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2005 год по программе 006 "Представительские затраты".
Премьер-Министр

Түрiк Республикасы Әдiлет министрлiгi делегациясының Қазақстан Республикасына ресми сапарын өткiзуге қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 16 қыркүйектегі N 258-ө Өкімі
Түрiк Республикасының Әдiлет министрi Жәмiл Чичек бастаған делегацияның 2005 жылғы 14-18 қыркүйек кезеңiнде Қазақстан Республикасына ресми сапарын (бұдан әрi - сапар) дайындау және өткізу мақсатында:
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлігі Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотына сапарды өткiзуге, оның iшiнде Түрiк Республикасы Әдiлет министрлігінің делегациясы мүшелерінің (1+6 форматы) қонақ үйде тұруына, тамақтануына 2005 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Өкілдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен 1013502 (бip миллион он үш мың бес жүз екi) теңге сомасында қаражат бөлсiн.
Премьер-Министр