О подготовке и проведении рабочего визита премьер-министра Кыргызской Республики Кулова Ф.Ш. в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 октября 2005 года N 290-p
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Кыргызской Республикой и обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению рабочего визита премьер-министра Кыргызской Республики Кулова Феликса Шаршенбаевича (далее - визит) в город Астану 13 октября 2005 года:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению визита.
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию):
принять организационные меры по обслуживанию членов делегации Кыргызской Республики согласно приложению;
обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2005 год по программам 001 "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-министра и других должностных лиц государственных органов" и 003 "Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне".
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов делегации Кыргызской Республики в аэропорту города Астаны, местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны и Министерством иностранных дел Республики Казахстан пролет специального самолета премьер-министра Кыргызской Республики Кулова Феликса Шаршенбаевича над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропорту города Астаны;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Астаны.
5. Министерству культуры, информации и спорта Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.
6. Акиму города Астаны обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам делегации Кыргызской Республики в местах посещения, а также оформлению аэропорта Астаны.
7. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) принять участие в церемонии встречи и проводов премьер-министра Кыргызской Республики Феликса Шаршенбаевича Кулова в аэропорту города Астаны, а также организовать концертную программу во время приема от имени Премьер-Министра Республики Казахстан Ахметова Даниала Кенжетаевича.

Қырғыз Республикасының премьер-министрi Ф.Ш.Куловтың Қазақстан Республикасына жұмыс сапарын дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 12 қазандағы N 290-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы мен Қырғыз Республикасы арасындағы екi жақты ынтымақтастықты нығайту және Қырғыз Республикасының премьер-министрi Феликс Шаршенбайұлы Куловтың 2005 жылғы 13 қазанда Астана қаласына жұмыс сапарын (бұдан әрi - сапар) дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi сапарды дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз етсiн.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы (келiсiм бойынша):
қосымшаға сәйкес Қырғыз Республикасы делегациясының мүшелерiне қызмет көрсету жөнiндегi ұйымдастыру шараларын қабылдасын;
2005 жылға арналған республикалық бюджетте 001 "Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдiң және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды адамдарының қызметiн қамтамасыз ету" және 003 "Республикалық деңгейде халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы" бағдарламалары бойынша көзделген қаражат есебiнен сапарды өткiзуге арналған шығыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi (келiсiм бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi (келiсiм бойынша), Қырғыз Республикасының делегациясы мүшелерiнiң Астана қаласының әуежайындағы, тұратын және болатын орындарындағы қауiпсiздiгiн, жүретiн бағыттары бойынша бiрге жүрудi, сондай-ақ арнайы ұшақты күзетудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi белгiленген тәртiппен:
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiмен және Сыртқы iстер министрлiгiмен бiрлесiп, Қырғыз Республикасының премьер-министрi Феликс Шаршенбайұлы Куловтың арнайы ұшағының Қазақстан Республикасы аумағының үстінен ұшып өтуiн, Астана қаласының әуежайына қонуын және одан ұшып шығуын;
Астана қаласының әуежайында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетудi, оның тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi сапарды бұқаралық ақпарат құралдарында жария етудi қамтамасыз етсiн.
6. Астана қаласының әкiмi Қырғыз Республикасы делегациясының болатын орындарында қарсы алу және шығарып салу, сондай-ақ Астана әуежайын безендiру жөнiндегi ұйымдастыру iс-шараларын орындауды қамтамасыз етсiн.
7. Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы (келiсiм бойынша) Астана қаласының әуежайында Қырғыз Республикасының премьер-министрi Феликс Шаршенбайұлы Куловты қарсы алу және шығарып салу рәсiмiне қатыссын, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Даниал Кенжетайұлы Ахметовтiң атынан қабылдау кезiнде концерттiк бағдарлама ұйымдастырсын.

8. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение к
распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 12 октября 2005 года N 290-p
Организационные меры по обслуживанию членов
делегации Кыргызской Республики
1. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов делегации Кыргызской Республики по формату 1+5 в городе Астане в гостинице "RIXOS президент".
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики  Казахстан в Астане в гостинице "RIXOS президент".
3. Изготовление печатной продукции (бейджи, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
4. Приобретение подарка и сувениров для главы и членов делегации Кыргызской Республики.
5. Организация чайного стола в аэропорту города Астаны при встрече и проводах делегации Кыргызской Республики.
6. Организация официального приема от имени Премьер-Министра Республики Казахстан Ахметова Даниала Кенжетаевича в честь премьер-министра Кыргызской Республики Кулова Феликса Шаршенбаевича в городе Астане.
7. Медицинское обслуживание членов делегации и сопровождающих лиц.

8. Осы өкiмнiң iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiне жүктелсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2005 жылғы 12 қазандағы
N 290-ө өкiмiне
қосымша
Қырғыз Республикасы делегациясының мүшелерiне
қызмет көрсету жөнiндегi ұйымдастыру шаралары
1. Қырғыз Республикасы делегациясының мүшелерiн Астана қаласының "RIXOS президент" қонақ үйiнде 1+5 форматы бойынша орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi қызметкерлерiн Астанадағы "RIXOS президент" қонақ үйiнде орналастыру.
3. Баспа өнiмдерiн (бейдждер, автомобильдерге арнайы рұқсатнамалар, куверттiк карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
4. Қырғыз Республикасы делегациясының басшысы мен мүшелерi үшiн сыйлық және кәдесыйлар сатып алу.
5. Қырғыз Республикасының делегациясын Астана қаласының әуежайында қарсы алу және шығарып салу кезiнде шай дастарханын ұйымдастыру.
6. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Даниал Кенжетайұлы Ахметовтiң атынан Қырғыз Республикасының премьер-министрi Феликс Шаршенбайұлы Куловтың құрметiне Астана қаласында ресми қабылдау ұйымдастыру.
7. Делегация мүшелерiне және бiрге жүретiн адамдарға медициналық қызмет көрсету.