О проведении одиннадцатой сессии Ассамблеи народов Казахстана
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 ноября 2005 года N 320-р
Во исполнение  распоряжения Президента Республики Казахстан от 21 октября 2005 года N 573 "О созыве одиннадцатой сессии Ассамблеи народов Казахстана":
1. Министерству культуры, информации и спорта Республики Казахстан организовать проведение одиннадцатой сессии Ассамблеи народов Казахстана (далее - Сессия) 22 ноября 2005 года в городе Астане.
2. Рекомендовать акимам областей и города Алматы обеспечить финансирование командировочных расходов участников Сессии за счет средств соответствующих местных бюджетов.
Премьер-Министр

Қазақстан халықтары Ассамблеясының он бiрiншi сессиясын өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 15 қарашадағы N 320-ө Өкімі
"Қазақстан халықтары Ассамблеясының он бiрiншi сессиясын шақыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2005 жылғы 21 қазандағы N 573  өкiмiн  орындау үшiн:
1. Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi 2005 жылғы 22 қарашада Астана қаласында Қазақстан халықтары Ассамблеясының он бiрiншi сессиясын (бұдан әрi - Сессия) өткiзудi ұйымдастырсын.
2. Облыстардың және Алматы қаласының әкiмдерiне Сессияға қатысушылардың iccапар шығыстарын тиiстi жергiлiктi бюджеттердiң қаражаты есебiнен қаржыландыруды қамтамасыз ету ұсынылсын.
Премьер-Министр