О создании рабочей группы для определения объектов комплекса "Байконур", имеющих перспективы дальнейшего использования в интересах Республики Казахстан, а также подлежащих списанию
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 344-р
1. В целях определения объектов комплекса "Байконур", имеющих перспективы дальнейшего использования в интересах Республики Казахстан, а также подлежащих списанию, создать рабочую группу в следующем составе:
Батыргажин                - заместитель председателя
Азамат Байкуанышевич        Аэрокосмического комитета
Министерства образования и науки
Республики Казахстан, руководитель
Ажмолдаев                 - председатель Байконырского
Магауия Адильжанович        территориального комитета
государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Молдабеков                - член правления акционерного общества
Мейрбек Молдабекович        "Национальная компания "Казкосмос",
заместитель руководителя
(по согласованию)
Шаймагамбетов             - начальник управления космодрома
Еркин Мустафаевич           "Байконур" Аэрокосмического комитета
Министерства образования и науки
Республики Казахстан, секретарь
Тайжанов                  - заместитель начальника главного
Жума Даулбаевич             управления строительства и
расквартирования войск Министерства
обороны Республики Казахстан
Касымбеков                - главный специалист управления
Нариман Бауыржанович        международного права Министерства
юстиции Республики Казахстан
Шимырбаев                 - директор специализированного
Марат Катубаевич            конструкторско-технологического бюро
космической техники акционерного
общества "Национальная компания
"Казкосмос" (по согласованию)
Нургалиев                 - заместитель генерального директора
Ергазы Мейргалиевич         акционерного общества "Совместное
Казахстанско-Российское предприятие
"Байтерек" (по согласованию)
Жантаев                   - генеральный директор республиканского
Жумабек Шабденович          государственного предприятия "Центр
астрофизических исследований"
(по согласованию).
2. Рабочей группе в двухмесячный срок с выездом на место определить объекты комплекса "Байконур", имеющие перспективы дальнейшего использования в интересах Республики Казахстан, а также подлежащие списанию, и представить предложения в Правительство Республики Казахстан.
Премьер-Министр

"Байқоңыр" кешенінің Қазақстан Республикасының мүддесі үшін одан әрі пайдалану перспективалары бар, сондай-ақ есептен шығаруға жататын объектілерін анықтау үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 344-ө Өкімі
1. "Байқоңыр" кешенінің Қазақстан Республикасының мүддесі үшін одан әрі пайдалану перспективалары бар, сондай-ақ есептен шығаруға жататын объектілерін анықтау мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Батырғажин                - Қазақстан Республикасы Білім және
Азамат Байқуанышұлы         ғылым министрлігінің Аэроғарыш комитеті
төрағасының орынбасары, жетекші
Әжмолдаев                 - Қазақстан Республикасы Қаржы
Мағауия Әділжанұлы          министрлігі Байқоңыр аумақтық
мемлекеттік мүлік және жекешелендіру
комитетінің төрағасы, жетекшінің
орынбасары
Молдабеков                - "Қазғарыш" ұлттық компаниясы"
Мейірбек Молдабекұлы        акционерлік қоғамы басқармасының
мүшесі, жетекшінің орынбасары
(келісім бойынша)
Шаймағамбетов             - Қазақстан Республикасы Білім және
Еркін Мұстафаұлы            ғылым министрлігінің Аэроғарыш комитеті
"Байқоңыр" ғарыш айлағының басқарма
бастығы, хатшы
Тайжанов                  - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Жұма Дауылбайұлы            министрлігінің құрылыс және әскерлерді
пәтерлерге орналастыру бас басқармасы
бастығының орынбасары
Қасымбеков                - Қазақстан Республикасы Әділет
Нариман Бауыржанұлы         министрлігі халықаралық құқық
басқармасының бас маманы
Шымырбаев                 - "Қазғарыш" ұлттық компаниясы"
Марат Қатубайұлы            акционерлік қоғамы ғарыштық
техниканың мамандандырылған
конструкторлық-технологиялық бюросының
директоры (келісім бойынша)
Нұрғалиев                 - "Бәйтерек" Қазақстан-Ресей бірлескен
Ерғазы Мейірғалиұлы         кәсіпорны" акционерлік қоғамы бас
директорының орынбасары
(келісім бойынша)
Жантаев                   - "Астрофизикалық зерттеулер орталығы"
Жұмабек Шәбденұлы           республикалық мемлекеттік кәсіпорнының
бас директоры (келісім бойынша).
2. Жұмыс тобы екі ай мерзімде сол жерге барып, "Байқоңыр" кешенінің Қазақстан Республикасының мүддесі үшін одан әрі пайдалану перспективалары бар, сондай-ақ есептен шығаруға жататын объектілерін анықтасын және Қазақстан Республикасының Үкіметіне ұсыныстар берсін.
Премьер-Министр