О создании рабочей группы по подготовке и проведению региональной конференции ЮНЕСКО "Стратегическая роль возобновляемых источников энергии в устойчивом развитии государств Центральной Азии", в городе Алматы 17-19 мая 2006 года
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 января 2006 года N 3-р
1. В   целях подготовки и проведения региональной конференции ЮНЕСКО "Стратегическая роль возобновляемых источников энергии в устойчивом развитии государств Центральной Азии", в городе Алматы 17-19 мая 2006 года (далее - конференция) создать рабочую группу в следующем составе:
Есимов Ахметжан Смагулович      - Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан,
руководитель
Самакова Айткуль Байгазиевна    - Министр охраны окружающей
среды Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Брагин Александр Геннадьевич    - директор Департамента
нормативно-правового
обеспечения и международного
сотрудничества Министерства
охраны окружающей среды
Республики Казахстан,
секретарь
Абдымомунов                     - вице-министр образования
Азамат Курманбекович              и науки Республики Казахстан
Баталов Аскар Булатович         - вице-министр
индустрии и торговли
Республики Казахстан
Бекжанов Жамбул Лесбекович      - вице-министр охраны
окружающей среды
Республики Казахстан
Досжан Ардак Дукенбайулы        - вице-министр культуры,
информации и спорта
Республики Казахстан
Коржова Наталья Артемовна       - вице-министр экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Оразбаев Бырлык Есиркепович     - вице-министр энергетики
и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Шакиров Аскар Оразалович        - заместитель Министра
иностранных дел
Республики Казахстан
Аскаров Альберт Мухтарович      - заместитель председателя
Комитета государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения
Республики Казахстан
Доскенов Мирас Жусупбекович     - директор Департамента
сельскохозяйственного
машиностроения и
технической политики
Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан
Нигматулина Малика Ерлановна    - директор Департамента
транспортной политики
и международного
сотрудничества
Министерства транспорта
и коммуникаций
Республики Казахстан
Буктуков Николай Садвокасович   - заместитель генерального
директора Республиканского
государственного
предприятия на праве
хозяйственного ведения
"Центр химико-
технологических
исследований"
Министерства
образования и науки
Республики Казахстан
Жармагамбетова                  - заместитель директора
Алима Кайнекеевна                 дочернего государственного
предприятия "Институт
органического катализа
и электрохимии им.
Д.В. Сокольского"
Республиканского
государственного
предприятия на праве
хозяйственного ведения
"Центр химико-
технологических
исследований"
Министерства образования
и науки Республики
Казахстан, доктор
химических наук,
профессор
Мырзахметов                     - директор эколого-
Менлибай Мырзахметович            экономического института
Республиканского
государственного
предприятия на праве
хозяйственного ведения
"Казахский Национальный
технический университет
им. К.И. Сатпаева"
Министерства образования
и науки Республики
Казахстан, доктор
технических наук,
профессор
Тынышыкбаев                     - научный руководитель
Курбангали Байназарович           проекта по организации
производства кремния
высокой чистоты
в Казахстане как сырья
для изготовления
солнечных батарей
Республиканского
государственного
предприятия на праве
хозяйственного ведения
"Казахский Национальный
технический университет
им. К.И. Сатпаева"
Министерства образования
и науки Республики
Казахстан, доктор
технических наук,
профессор

2006 жылғы 17-19 мамырда Алматы қаласында "Орталық Азия мемлекеттерiнiң тұрақты дамуындағы жаңғыртылатын энергия көздерiнiң стратегиялық ролi" ЮНЕСКО-ның өңiрлiк конференциясын дайындау және өткiзу бойынша жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 6 қаңтардағы N 3-ө Өкімі
1. 2006 жылғы 17-19 мамырда Алматы қаласында "Орталық Азия мемлекеттерiнiң тұрақты дамуындағы жаңғыртылатын энергия көздерiнiң стратегиялық ролi" ЮНЕСКО-ның өңiрлiк конференциясын (бұдан әрi -  конференция) дайындау және өткiзу мақсатында мына құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Есiмов                         - Қазақстан Республикасы Премьер-
Ахметжан Смағұлұлы               Министрiнiң орынбасары, жетекшi
Самақова                       - Қазақстан Республикасының
Айткүл Байғазықызы               Қоршаған ортаны қорғау министрi,
жетекшiнiң орынбасары
Брагин                         - Қазақстан Республикасы Қоршаған
Александр Геннадьевич            ортаны қорғау министрлiгi
Нормативтiк-құқықтық қамтамасыз
ету және халықаралық ынтымақтастық
департаментiнiң директоры, хатшы
Әбдiмомынов                    - Қазақстан Республикасының
Азамат Құрманбекұлы              Бiлiм және ғылым вице-министрi
Баталов                        - Қазақстан Республикасының
Асқар Болатұлы                   Индустрия және сауда вице-министрi
Бекжанов                       - Қазақстан Республикасының
Жамбыл Лесбекұлы                 Қоршаған ортаны қорғау
вице-министрi
Досжан                         - Қазақстан Республикасының Мәдениет,
Ардақ Дүкенбайұлы                ақпарат және спорт вице-министрi
Коржова                        - Қазақстан Республикасының Экономика
Наталья Артемовна                және бюджеттiк жоспарлау
вице-министрi
Оразбаев                       - Қазақстан Республикасының
Бiрлiк Есiркепұлы                Энергетика және минералдық
ресурстар вице-министрi
Шәкiров                        - Қазақстан Республикасы Сыртқы
Асқар Оразалыұлы                 iстер министрiнiң орынбасары
Асқаров                        - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Альберт Мұхтарұлы                сақтау министрлiгiнiң Мемлекеттiк
санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау комитетi төрағасының
орынбасары
Доскенов                       - Қазақстан Республикасы
Мирас Жүсiпбекұлы                Ауыл шаруашылығы министрлiгi
Ауыл шаруашылығы машиналарын жасау
және техникалық саясат
департаментiнiң директоры
Нығматулина                    - Қазақстан Республикасы
Малика Ерланқызы                 Көлiк және коммуникация министрлiгi
Көлiк саясаты және халықаралық
ынтымақтастық департаментiнiң
директоры
Буктуков                       - Қазақстан Республикасы
Николай Садвокасович             Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң
"Химиялық-технологиялық зерттеулер
орталығы" шаруашылық жүргiзу
құқығындағы республикалық
мемлекеттiк кәсiпорны бас
директорының орынбасары
Жармағамбетова                 - Қазақстан Республикасы Бiлiм және
Әлима Қайнекейқызы               ғылым министрлiгi "Химиялық-
технологиялық зерттеулер орталығы"
шаруашылық жүргiзу құқығындағы
республикалық мемлекеттiк
кәсiпорнының "Д.В. Сокольский
атындағы Органикалық катализ және
электрохимия институты" еншiлес
мемлекеттiк кәсiпорны
директорының орынбасары, химия
ғылымдарының докторы, профессор
Мырзахметов                    - Қазақстан Республикасы Бiлiм және
Меңлiбай Мырзахметұлы            ғылым министрлiгiнiң "Қ.И. Сәтпаев
атындағы Қазақ ұлттық техникалық
университетi" шаруашылық жүргiзу
құқығындағы республикалық
мемлекеттiк кәсiпорны
экологиялық-экономикалық
институтының директоры, техника
ғылымдарының докторы, профессор
Тынышықбаев                    - Қазақстан Республикасы Бiлiм және
Құрбанғали Байназарұлы           ғылым министрлiгi "Қ.И. Сәтпаев
атындағы Қазақ ұлттық техникалық
университетi" шаруашылық жүргiзу
құқығындағы республикалық
мемлекеттiк кәсiпорнының күн
батареяларын дайындауға арналған
шикiзат ретiнде Қазақстандағы
тазалығы жоғары кремнийдi өндiрудi
ұйымдастыру жөнiндегi жобаның
ғылыми жетекшiсi, техника
ғылымдарының докторы, профессор.

2. Рабочей группе в срок до 1 апреля 2006 года выработать предложения по подготовке и проведению конференции и внести в Правительство Республики Казахстан.
Премьер-Министр

2. Жұмыс тобы 2006 жылғы 1 сәуiрге дейiнгi мерзiмде конференцияны дайындау және өткiзу жөнiнде ұсыныстар әзiрлесiн және Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн.
Премьер-Министр