О выделении средств на подготовку и проведение второго заседания старших должностных лиц диалога "Центральная Азия + Япония"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 февраля 2006 года N 24-р
В целях подготовки и проведения второго заседания старших должностных лиц диалога "Центральная Азия + Япония" 8 февраля 2006 года в городе Астане:
Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить средства в сумме 560400 (пятьсот шестьдесят тысяч четыреста) тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2006 год по программе 006 "Представительские затраты".
Премьер-Министр

"Орталық Азия + Жапония" диалогының жоғары лауазымды тұлғаларының екiншi отырысын дайындауға және өткiзуге қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 11 ақпандағы N 24-ө Өкімі
2006 жылғы 8 ақпанда Астана қаласында "Орталық Азия + Жапония" диалогының жоғары лауазымды тұлғаларының екiншi отырысын дайындау және өткiзу мақсатында:
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi 2006 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен 560400 (бес жүз алпыс мың төрт жүз) теңге сомасында қаражат бөлсін.
Премьер-Министр