О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам банкротства"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 февраля 2006 года N 30-p
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 10 января 2006 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам банкротства" (далее - перечень).
2. Министерству финансов Республики Казахстан согласно перечню:
1) разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 20 февраля 2006 года N 30-p
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых
необходимо в целях реализации Закона Республики
Казахстан от 10 января 2006 года "О внесении изменений
и дополнений в некоторые законодательные акты
Республики Казахстан по вопросам банкротства"
N
п/п
Наименование
нормативного
правового акта
Форма
акта
Государ-
ственный
орган,
ответст-
венный
за испол-
нение
Срок
испол-
нения
1
2
3
4
5
1.
О внесении измене-
ний и дополнений в
постановление Пра-
вительства Респуб-
лики Казахстан от
28 октября 2004
года N 1115
"Некоторые вопросы
Комитета по работе
с несостоятельными
должниками Минис-
терства финансов
Республики Казах-
стан»и изменения в
постановление Пра-
вительства Респуб-
лики Казахстан от
28 октября 2004
года N 1119 "Неко-
торые вопросы
Министерства финан-
сов Республики Ка-
захстан"
Проект
постанов-
ления Пра-
вительства
Республики
Казахстан
МФ*
март
2006 года
2.
О внесении измене-
ний и дополнений в
постановление Пра-
вительства Респуб-
лики Казахстан от
28 апреля 2001 года
N 581 "Об утвержде-
нии Правил лицензи-
рования деятельнос-
ти по управлению
имуществом и делами
неплатежеспособных
должников в проце-
дурах банкротства"
Проект
постанов-
ления
Прави-
тельства
Республики
Казахстан
МФ*
март
2006 года
3.
Об утверждении
Правил проведения
торгов по реализа-
ции имущества в
процедурах банкрот-
ства
Проект
постанов-
ления
Прави-
тельства
Республики
Казахстан
МФ*
март
2006
года
4.
Об утверждении Пра-
вил подготовки ад-
министратора внеш-
него наблюдения,
реабилитационных и
конкурсных управ-
ляющих
Приказ
уполномо-
ченного
органа
МФ*
март
2006
года
5.
Об утверждении Пра-
вил назначения ад-
министратора внеш-
него наблюдения
Приказ
уполномо-
ченного
органа
МФ*
март
2006 года
6.
Об утверждении
Правил согласования
заключительного от-
чета реабилитацион-
ного управляющего
по итогам проведе-
ния процедуры реа-
билитации
Приказ
уполномо-
ченного
органа
МФ*
март
2006
года
7.
О внесении измене-
ний и дополнений в
приказ председателя
Комитета по работе
с несостоятельными
должниками Министер-
ства финансов Рес-
публики Казахстан

"Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне банкроттық мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 20 ақпандағы N 30-ө Өкімі
1. Қоса берiлiп отырған "Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне банкроттық мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 10 қаңтардағы Заңын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тiзбесi (бұдан әрi - тiзбе) бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi тiзбеге сәйкес:
1) нормативтiк құқықтық кесiмдердiң жобаларын әзiрлесiн және белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Үкiметiне бекiтуге енгiзсiн;
2) тиiстi ведомство активтiк құқықтық кесiмдердi қабылдасын және Қазақстан Республикасының Үкіметін қабылданған шаралар туралы хабардар етсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2006 жылғы»20 ақпандағы
N 30-ө өкімімен
бекітілген
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық
актілеріне банкроттық мәселелері бойынша өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы»Қазақстан Республикасының 2006
жылғы 10 қаңтардағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы
қажет нормативтік құқықтық кесімдердің тізбесі
Р/с
N
Нормативтік құқықтық кесімнің
атауы
Кесімнің
нысаны
Орындау-
ға
жауап-
ты мем-
лекеттік
орган
Орындау
мерзімі
1
2
3
4
5
1
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Дәрменсіз борышкер-
лермен жұмыс комитетінің кейбір
мәселелері" туралы Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 2004
жылғы 28 қазандағы N 1115
қаулысына өзгерістер мен толық-
тырулар және»"Қазақстан
Республикасы Қаржы министрлігі-
нің кейбір мәселелері" туралы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2004 жылғы 28
қазандағы N 1119 қаулысына
өзгеріс енгізу туралы
Қазақс-
тан
Респуб-
ликасы-
ның
Үкіметі
қаулысы-
ның
жобасы
Қаржы-
мині*
2006
жылғы
наурыз
2
"Банкроттық рәсімдерде төлем
жасауға қабілеті жоқ борышкер-
лердің мүлкін және істерін
басқару жөніндегі қызметті
лицензиялау ережесін бекіту
туралы"»Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2001 жылғы 28
сәуірдегі N 581 қаулысына
өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы
Қазақс-
тан
Респуб-
ликасы-
ның
Үкіметі
қаулысы-
ның
жобасы
Қаржы-
мині*
2006
жылғы
наурыз
3
Банкроттық рәсімдерде мүлікті
сату жөніндегі сауда-саттықты
жүргізу ережесін бекіту туралы
Қазақс-
тан
Респуб-
ликасы-
ның
Үкіметі
қаулысы-
ның
жобасы
Қаржы-
мині*
2006
жылғы
наурыз
4
Сырттай байқау әкімшісін,
оңалту және конкурстық басқару-
шыларды даярлау ережесін бекіту
туралы
Уәкілет-
ті
органның
бұйрығы
Қаржы-
мині*
2006
жылғы
наурыз
5
Сырттай байқау әкімшісін
тағайындау ережесін бекіту
туралы
Уәкілет-
ті
органның
бұйрығы
Қаржы-
мині*
2006
жылғы
наурыз
6
Оңалту басқарушысының оңалту
рәсімдерін жүргізу қорытындыла-
ры жөніндегі қорытынды есебін
келісу ережесін бекіту туралы
Уәкілет-
ті
органның
бұйрығы
Қаржы-
мині*
2006
жылғы
наурыз
7
"Банкроттық рәсімдерінде
кредиторлар талаптарының
тізілімін қалыптастыру және
бекіту туралы нұсқаулықты
бекіту туралы"»Қазақстан
Республикасы Қаржы министрлігі-
нің Дәрменсіз борышкерлермен
жұмыс жөніндегі комитеті

от 1 октября 2002
года N 4 "Об утверж-
дении Инструкции о
формировании и ут-
верждении реестра
требований кредито-
ров в процедурах
банкротства"
Приказ
уполномо-
ченного
органа
МФ*
март
2006
года
8.
О внесении измене-
ний и дополнений в
приказ председателя
Комитета по работе
с несостоятельными
должниками Министер-
ства государствен-
ных доходов Респуб-
лики Казахстан от
11 июля 2002 года N
66 "Об утверждении
Правил назначения и
отстранения конкур-
сного управляющего"
Приказ
уполномо-
ченного
органа
МФ*
март
2006
года
9.
О внесении изменений
и дополнений в при-
каз председателя
Комитета по работе
с несостоятельными
должниками Министер-
ства государственных
доходов Республики
Казахстан от 11 июля
2002 года N 67 "Об
утверждении Инструк-
ции по формированию
и утверждению коми-
тета кредиторов в
процедурах банкрот-
ства, реабилитацион-
ной процедуре и во
внесудебной процеду-
ре ликвидации"
Приказ
уполномо-
ченного
органа
МФ*
март 2006 года
10.
О внесении изменений и дополнений в приказ председателя Комитета   по работе с несостоятельными должниками Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 11 июля 2002 года N 68 "Об утверждении Инструкции по рассмотрению и согласованию плана   продажи конкурсной массы в процедурах банкротства и внесудебной ликвидации должника"
Приказ
уполномо-
ченного
органа
МФ*
март 2006 года
11.
О внесении измене-
ний и дополнений в
приказ председателя
Комитета по работе
с несостоятельными
должниками Министер-
ства государственных
доходов Республики
Казахстан от 11 июля
2002 года N 69 "Об
утверждении Инструк-
ции по продлению и
завершению сроков
реабилитационной
процедуры, конкурс-
ного производства и
внесудебной ликвида-
ции должника"
Приказ
уполномо-
ченного
органа
МФ*
март 2006 года
12.
О внесении изменений
и дополнений в при-
каз председателя
Комитета по работе с
несостоятельными должниками Министер-
ства государственных
доходов Республики
Казахстан от 11 июля
2002 года N 70 "Об
утверждении Правил
согласования заклю-
чительного отчета
конкурсного управ-
ляющего в процедурах
банкротства и внесу-
дебной ликвидации
должника"
Приказ
уполномо-
ченного
органа
МФ*
март
2006
года
Примечание:
МФ* - Министерство финансов Республики Казахстан.

төрағасының 2002 жылғы 1 қазан-
дағы N 4 бұйрығына өзгерістер
мен толықтырулар енгізу туралы
Уәкілет-
ті
органның
бұйрығы
Қаржы-
мині*
2006
жылғы
наурыз
8
"Конкурстық басқарушысын
тағайындау және қызметінен
шеттету жөніндегі ереженің
бекітілуі туралы" Қазақстан
Республикасы Мемлекеттік кіріс
министрлігінің Дәрменсіз
борышкерлермен жұмыс жөніндегі
комитеті төрағасының 2002
жылғы 11 шілдедегі N 66
бұйрығына өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы
Уәкілет-
ті
органның
бұйрығы
Қаржы-
мині*
2006
жылғы
наурыз
9
"Оңалту рәсімдерін және соттан тыс таратылуын, банкроттық
рәсімдерінде кредиторлар
комитетін қалыптастыру және
бекіту туралы нұсқаулықты
бекіту туралы" Қазақстан
Республикасы Мемлекеттік кіріс
министрлігінің Дәрменсіз
борышкерлермен жұмыс жөніндегі
комитеті төрағасының 2002 жылғы
11 шілдедегі N 67 бұйрығына
өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы
Уәкілет-
ті
органның
бұйрығы
Қаржы-
мині*
2006
жылғы
наурыз
10
"Борышкерді соттан тыс тарату
банкроттық рәсімдегі конкурстық
массаны сату жоспарын қарау
және келісу жөніндегі нұсқау-
лықты бекіту туралы" Қазақстан
Республикасы Мемлекеттік кіріс
министрлігінің Дәрменсіз
борышкерлермен жұмыс жөніндегі
комитеті төрағасының 2002 жылғы
11 шілдедегі N 68 бұйрығына
өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы
Уәкілет-
ті
органның
бұйрығы
Қаржы-
мині*
2006
жылғы
наурыз
11
"Оңалту рәсімі, конкурстық іс
жүргізу және борышкерді соттан
тыс тарату мерзімдерін ұзарту
және аяқтау туралы нұсқаулықты
бекіту туралы" Қазақстан
Республикасы Мемлекеттік кіріс
министрлігінің Дәрменсіз
борышкерлермен жұмыс жөніндегі
комитеті төрағасының 2002 жылғы
11 шілдедегі N 69 бұйрығына
өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы
Уәкілет-
ті
органның
бұйрығы
Қаржы-
мині*
2006
жылғы
наурыз
12
"Банкроттық рәсімдеріне және
борышкерді соттан тыс тарату
конкурстық басқарушының
қорытынды есебін келісу ереже-
сін бекіту туралы" Қазақстан
Республикасы Мемлекеттік кіріс
министрлігінің Дәрменсіз
борышкерлермен жұмыс жөніндегі
комитеті төрағасының 2002 жылғы
11 шілдедегі N 70 бұйрығына
өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы
Уәкілет-
ті
органның
бұйрығы
Қаржы-
мині*
2006
жылғы
наурыз
Ескертпе:
Қаржымині* - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі.