О возложении исполнения обязанностей Премьер-Министра Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 марта 2006 года N 48-р
На период моего трудового отпуска исполнение обязанностей Премьер-Министра Республики Казахстан возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Масимова К.К.
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң мiндетiн атқаруды жүктеу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Мнистрінің 2006 жылғы 6 наурыздағы N 48-ө Өкімі
Менiң еңбек демалысында болуым кезеңiнде Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң мiндетiн атқару Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары К.Қ.Мәсiмовке жүктелсiн.
Премьер-Министр