О проведении 45-го заседания Комиссии Всемирной Туристской Организации для Европы в 2006 году в городе Алматы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 апреля 2006 года N 83-р
1. Принять предложение Министерства туризма и спорт Республики Казахстан о проведении с 24 по 27 апреля 2006 года 45-го заседания Комиссии Всемирной Туристской Организации для Европы в городе Алматы (далее - заседание Комиссии).
2. Утвердить прилагаемый состав организационного комитет по подготовке и проведению заседания Комиссии.
3. Министерству туризма и спорта Республики Казахстан и акиму города Алматы обеспечить подготовку и проведение заседания Комиссии в городе Алматы.
4. Министерству иностранных дел Республики Казахстан оказать визовую поддержку и произвести выдачу виз иностранным гражданам - участникам и официальным лицам заседания Комиссии по списку, представленному Министерством туризма и спорта Республики Казахстан.
5. Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить охрану общественного порядка и безопасность членов делегаций в аэропорту, местах пребывания, проживания и проведения мероприятий, регистрацию в международном аэропорту города Алматы иностранных граждан - участников заседания Комиссии.
6. Акиму города Алматы принять меры по обеспечению условий для проведения организованных встреч и проводов участников заседания Комиссии в аэропорту города Алматы.
7. Комитету таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан произвести оперативное таможенное оформление участников заседания Комиссии в соответствии с действующим таможенным законодательством Республики Казахстан.
8. Министерству культуры и информации Республики Казахстан обеспечить широкое освещение в средствах массовой информации хода подготовки и проведения заседания Комиссии.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 4 апреля 2006 года N 83-р
Состав
организационного комитета по подготовке
и проведению 45-го заседания Комиссии Всемирной
Туристской Организации для Европы
в городе Алматы
Досмухамбетов                  - Министр туризма и спорта
Темирхан Мынайдарович            Республики Казахстан,
председатель
Жошыбаев                       - заместитель Министра
Рапиль Сейтханович               иностранных дел
Республики Казахстан,
заместитель председателя
Члены организационного комитета:
Мухамеджанов Бауржан           - Министр внутренних дел
Алимович                         Республики Казахстан
Мамин                          - Министр транспорта
Аскар Узакпаевич                 и коммуникаций
Республики Казахстан
Ертысбаев                      - Министр культуры
Ермухамет Кабидинович            и информации
Республики Казахстан
Кошанов Ерлан Жаканович        - председатель Комитета
гражданской авиации
Министерства транспорта
и коммуникаций
Республики Казахстан
Шакиров Аскар Оразалыулы       - председатель Комитета
таможенного контроля
Министерства финансов
Республики Казахстан
Конурбаев Валихан Сиянбекович  - директор Департамента
консульской службы
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Тасмагамбетов                  - аким города Алматы
Имангали Нургалиевич
Умбетов Серик Абикенович       - аким Алматинской области
Букенов Кайрат Ахмадиевич      - первый заместитель акима
города Алматы

2006 жылы Алматы қаласында Еуропа үшiн Дүниежүзiлiк Туристiк Ұйымы комиссиясының 45-шi отырысын өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 4 сәуірдегі N 83-ө Өкімі
1. Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгiнiң 2006 жылғы 24 - 27 сәуiр кезеңiнде Алматы қаласында Еуропа үшiн Дүниежүзiлiк Туристiк Ұйымы комиссиясының 45-шi отырысын (бұдан әрi - Комиссияның отырысы) өткiзу туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қоса берiлiп отырған Комиссияның отырысын дайындау және өткiзу жөнiндегi ұйымдастыру комитетiнiң құрамы бекiтiлсiн.
3. Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгi және Алматы қаласының әкiмi Алматы қаласында Комиссияның отырысын дайындауды және өткiзудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгi берген тiзiм бойынша шетел азаматтарына - Комиссия отырысына қатысушылар мен оның ресми тұлғаларына визалық қолдау көрсетсiн және визалар берудi жүргiзсiн.
5. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi қоғамдық тәртiптi сақтауды және делегация мүшелерiнiң әуежайда, болатын, тұратын және iс-шараларды өткiзу орындарында қауiпсiздiгiн, Алматы қаласының халықаралық әуежайында шетел азаматтарын - Комиссия отырысына қатысушыларды тiркеудi қамтамасыз етсiн.
6. Алматы қаласының әкiмi Алматы қаласының әуежайында Комиссия отырысына қатысушыларды ұйымдастырылған қарсы алуларды және шығарып салуларды өткiзу үшiн жағдайды қамтамасыз ету жөнiнде шаралар қабылдасын.
7. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Кедендiк бақылау комитетi Қазақстан Республикасының қолданыстағы кеден заңнамасына сәйкес Комиссия отырысына қатысушыларды жедел кедендiк ресiмдеудi жүргiзсiн.
8. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгi
Комиссияның отырысын дайындау және өткiзу барысын бұқаралық ақпарат құралдарында кеңiнен жария етуді қамтамасыз етсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2006 жылғы 4 сәуiрдегi
N 83-ө өкiмiмен
бекiтiлген
Алматы қаласында Еуропа үшiн Дүниежүзiлiк Туристiк Ұйымы
комиссиясының 45-шi отырысын дайындау және өткiзу жөнiндегi
ұйымдастыру комитетiнiң құрамы
Досмұхамбетов            - Қазақстан Республикасының Туризм және
Темiрхан Мыңайдарұлы       спорт министрi, төраға
Жошыбаев                 - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Рәпiл Сейiтханұлы          министрiнiң орынбасары, төрағаның
орынбасары
Ұйымдастыру комитетiнiң мүшелерi :
Мұхамеджанов             - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Бауыржан Әлiмұлы           министрi
Мамин                    - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Асқар Ұзақбайұлы           коммуникация министрi
Ертiсбаев                - Қазақстан Республикасының Мәдениет және
Ермұхамет Қабиденұлы       ақпарат министрi
Қошанов                  - Қазақстан Республикасы Көлiк және
Ерлан Жақанұлы             коммуникация министрлiгi Азаматтық
авиация комитетiнiң төрағасы
Шәкiров                  - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
Асқар Оразалыұлы           Кедендiк бақылау комитетiнiң төрағасы
Қоңырбаев                - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Уәлихан Сиянбекұлы         министрлiгi Консулдық қызмет
департаментiнiң директоры
Тасмағамбетов            - Алматы қаласының әкiмi
Иманғали Нұрғалиұлы
Үмбетов                  - Алматы облысының әкiмi
Серiк Әбiкенұлы
Бөкенов                  - Алматы қаласы әкiмiнiң бiрiншi орынбасары
Қайрат Ахмадиұлы