О перечне вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан во втором квартале 2006 года
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 апреля 2006 года N 84-р
1. Утвердить прилагаемый перечень вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан во втором квартале 2006 года.
2. Центральным и местным исполнительным органам Республики Казахстан обеспечить своевременную подготовку и внесение материалов для рассмотрения на заседаниях Правительства
Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 5 апреля 2006 года N 84-р
ПЕРЕЧЕНЬ
вопросов для рассмотрения на заседаниях
Правительства Республики Казахстан
во втором квартале 2006 года
Дата
Наименование вопроса
Ответственные  за подготовку Докладчики
1
2
3
4
18.04.
О постановлении Правительства Республики Казахстан
"О внесении изменений и
дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2005 года N 884 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития
Республики Казахстан на 2006-2008 годы" (второй этап)
Министерство экономики и бюджетного планирования
Келимбетов К.Н.
18.04.
О Законе Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2006 год"
Министерство экономики и бюджетного планирования
Келимбетов К.Н.
18.04.
О постановлении Правительства Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 2005 года N 523 "О Среднесрочной фискальной политике Правительства Республики Казахстан на 2006-2008 годы"
Министерство экономики и бюджетного планирования
Келимбетов К.Н.
18.04.
О законопроекте "О внесении изменений и дополнений в
некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствованиябюджетного законодательства"
Министерство экономики и бюджетного планирования
Келимбетов К.Н.
18.04
О Концепции развития биотехнологий в Республике Казахстан
Министерство образования и науки
Айтимова Б.С.
25.04
Об итогах социально-
экономического развития Республики Казахстан за первый квартал 2006 года
Министерство экономики и бюджетного планирования
Келимбетов К.Н.
25.04
Об исполнении республиканского бюджета за 2005 год
Министерство финансов
Коржова Н.А.
25.04
Об итогах исполнения государственного бюджета за первый квартал 2006 года
Министерство финансов
Коржова Н.А.
16.05
О проекте Концепции развития таможенной службы на 2007-2010 годы
Министерство финансов
Коржова Н.А.

2006 жылдың екiншi тоқсанында Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң мәжiлiстерiнде қаралатын мәселелердiң тiзбесi туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 5 сәуірдегі N 84-ө Өкімі
1. Қоса берiлiп отырған 2006 жылдың екiншi тоқсанында Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң мәжiлiстерiнде қаралатын мәселелердiң тiзбесi бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының орталық және жергiлiктi атқарушы органдары Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң мәжiлiстерiнде қарауға арналған материалдарды уақтылы дайындауды және енгiзудi қамтамасыз етсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2006 жылғы 5 сәуірдегі
N 84-ө өкімімен
бекітілген
2006 жылдың екінші тоқсанында Қазақстан Республикасы
Үкіметінің мәжілістерінде қаралатын мәселелердің
ТІЗБЕСІ
Күні
Мәселенің атауы
Дайындау
үшін
жауаптылар
Баяндамашылар
1
2
3
4
18.04.
"Қазақстан Республикасының
әлеуметтік-экономикалық
дамуының 2006 - 2008
жылдарға арналған (екінші кезең) орта мерзімді жоспары туралы" Қазакстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 26 тамыздағы
N 884 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы туралы
Экономика және бюджеттік жоспарлау министр-
лігі
Қ.Н.Келімбетов
18.04.
"2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңы туралы
Экономика және бюджеттік жоспарлау минис-
трлігі
Қ.Н.Келімбетов
18.04.
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 - 2008 жылдарға арналған орта мерзімді фискалдық саясаты туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 27 мамырдағы N 523 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы туралы
Экономика және бюджеттік жоспарлау министр-
лігі
Қ.Н.Келімбетов
18.04.
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне бюджет заңнамасын жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" заң жобасы туралы
Экономика
және
бюджеттік
жоспарлау
министр-
лігі
Қ.Н.Келімбетов
18.04.
Қазақстан Республикасында Биотехнологияларды дамыту тұжырымдамасы туралы
Білім және
ғылым
министр-
лігі
Б.С.Әйтімова
25.04.
2006 жылдың бірінші тоқсанында Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық
даму қорытындылары туралы
Экономика
және
бюджеттік
жоспарлау
министр-
лігі
Қ.Н.Келімбетов
25.04.
2005 жылғы республикалық
бюджеттің атқарылуы туралы
Қаржы
министр-
лігі
Н.А.Коржова
25.04.
2006 жылдың бірінші тоқсанында мемлекеттік бюджеттің атқарылу қорытындылары туралы
Қаржы
министр-
лігі
Н.А.Коржова
16.05.
Кеден қызметін дамытудың 2007 - 2010 жылдарға арналған тұжырымдамасының жобасы туралы
Қаржы
министр-
лігі
Н.А.Коржова

16.05
О ходе исполнения Программы дальнейшего углубления социальных реформ в Республике Казахстан на 2005-2007 годы
Министерство труда и социальной защиты населения
Карагусова Г.Д.
20.06.
О вопросах перехода на 12-летнее образование
Министерство образования и науки
Айтимова Б.С.
20.06.
О ходе реализации государственной программы формирования "электронного правительства" в Республике Казахстан на 2005-2007 годы
Агентство по информатизации и связи
Жумагалиев А.К.

16.05.
Қазақстан Республикасының
әлеуметтік реформаларын одан әрі тереңдету бағдарламасының орындалу
барысы туралы
Еңбек және
халықты
әлеуметтік
қорғау
министр-
лігі
Г.Ж.Қарақұсова
20.06.
12 жылдық білім беруге көшу мәселелері туралы
Білім және ғылым министр- лігі
Б.С.Әйтімова
20.06.
Қазақстан Республикасында
"электрондық үкімет" құрудың 2005 - 2007 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасының іске асырылу барысы туралы
Ақпарат-
тандыру
және
байланыс
агенттігі
А.Қ.Жұмағалиев