О создании рабочей группы для выработки предложений по совершенствованию взаимодействия Республики Казахстан с Организацией по безопасности и сотрудничеству в Европе
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 апреля 2006 года N 98-р
В целях выработки предложений по совершенствованию взаимодействия Республики Казахстан с Организацией по безопасности и сотрудничеству в Европе (далее - ОБСЕ) и достижения в ней статуса Действующего Председателя:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Алиев                  - первый заместитель Министра иностранных
Рахат Мухтарович         дел Республики Казахстан - Специальный
представитель Республики Казахстан по
сотрудничеству с ОБСЕ, руководитель
Бабакумаров            - вице-министр культуры и информации
Ержан Жалбакович         Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Рахметуллин            - заместитель директора Департамента
Акан Акасович            общеевропейского сотрудничества
Министерства иностранных дел Республики
Казахстан, секретарь
Ваисов                 - заместитель Генерального прокурора
Мерей Курманович         Республики Казахстан (по согласованию)
Кайырберли             - начальник управления международного
Канат Кайырберлиевич     сотрудничества Министерства образования и
науки Республики Казахстан
Калюжный               - руководитель Национального центра по
Вячеслав Афанасьевич     правам человека (по согласованию)
Сарбасов               - директор Департамента правового
Акмади Адилович          обеспечения и информационно-аналитической
работы Министерства труда и социальной
защиты населения Республики Казахстан
Сарсембаев             - заведующий отделом по международным
Марат Алдангорович       отношениям Центральной избирательной
комиссии Республики Казахстан (по
согласованию)
Брагин                 - директор Департамента нормативно-правового
Александр Геннадьевич    обеспечения и международного
сотрудничества Министерства охраны
окружающей среды Республики Казахстан
Баишев                 - судья-секретарь пленарного заседания
Жолымбет Нурахметович    Верховного Суда Республики Казахстан (по
согласованию)
Исабеков               - директор Департамента международного права,
Тимур Шамсатович         защиты имущественных прав государства,
договоров и претензионно-исковой работы
Министерства юстиции Республики Казахстан
Мухаева Мадина         - начальник управления международного
Мусаевна                 экономического сотрудничества Департамента
международных отношений Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Исин Ержан             - заместитель начальника Главного управления
Курмангалиевич           службы Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан (по согласованию)
Вахрамеев              - заместитель начальника управления
Роман Валерьевич         международного сотрудничества
Министерства внутренних дел Республики
Казахстан
Аубакиров              - начальник Центра по контролю за
Амангельды Ниязбаевич    сокращением вооружений и обеспечению
инспекционной деятельности при
Министерстве обороны Республики Казахстан
Абишев                 - секретарь Комиссии по правам человека при
Тастемир Даутович        Президенте Республики Казахстан
(по согласованию)

Қазақстан Республикасының Еуропадағы қауiпсiздiк және ынтымақтастық ұйымымен өзара iс-қимылын жетiлдiру жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу үшiн жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 17 сәуірдегі N 98-ө Өкімі
Қазақстан Республикасының Еуропадағы қауiпсiздiк және ынтымақтастық ұйымымен (бұдан әрi - ЕҚЫҰ) өзара iс-қимылын жетiлдiру және онда Қазiргi Төраға мәртебесiне қол жеткiзу жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Әлиев                      - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Рахат Мұхтарұлы              министрiнiң бiрiншi орынбасары -
Қазақстан Республикасының ЕҚЫҰ-мен
ынтымақтастық жөнiндегi арнайы өкiлi,
жетекшi
Бабақұмаров                - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Ержан Жалбақұлы              және ақпарат вице-министрi, жетекшiнiң
орынбасары
Рахметуллин                - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Ақан Ақасұлы                 министрлiгiнiң Жалпыеуропалық
ынтымақтастық департаментi директорының
орынбасары, хатшы
Уәйiсов                    - Қазақстан Республикасы Бас
Мерей Құрманұлы              прокурорының орынбасары (келiсiм
бойынша)
Қайырберлi                 - Қазақстан Республикасы Бiлім және
Қанат Қайырберлiұлы          ғылым министрлiгi халықаралық
ынтымақтастық басқармасының бастығы
Калюжный                   - Адам құқықтары жөнiндегi ұлттық
Вячеслав Афанасьевич         орталықтың басшысы (келiсiм бойынша)
Сарбасов                   - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Ақмәди Әділұлы               халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
Құқықтық қамтамасыз ету және
ақпараттық-талдау жұмысы
департаментiнiң директоры
Сәрсембаев                 - Қазақстан Республикасының Орталық
Марат Алдаңғорұлы            сайлау комиссиясы халықаралық
қатынастар бөлiмiнiң меңгерушiсi
(келiсiм бойынша)
Брагин                     - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
Александр Геннадьевич        қорғау министрлiгi Нормативтiк-құқықтық
қамтамасыз ету және халықаралық
ынтымақтастық департаментiнiң директоры
Бәйiшев                    - Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты
Жолымбет Нұрахметұлы         жалпы отырысының судья-хатшысы
(келiсiм бойынша)
Исабеков                   - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Тимур Шамсатұлы              министрлігінің Халықаралық құқық,
мемлекеттiң мүлiктiк құқықтарын қорғау,
шарттар және наразылық қуыным жұмысы
департаментiнiң директоры
Мұқаева                    - Қазақстан Республикасы Экономика және
Мәдина Мұсақызы              бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң
Халықаралық қатынастар департаментi
халықаралық экономикалық ынтымақтастық
басқармасының бастығы
Исин                       - Қазақстан Республикасы Ұттық
Ержан Құрманғалиұлы          қауiпсiздiк комитетiнiң Қызмет бас
басқармасы бастығының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Вахрамеев                  - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
Роман Валерьевич             министрлiгiнiң халықаралық
ынтымақтастық басқармасы бастығының
орынбасары
Әубәкiров                  - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Амангелдi Ниязбайұлы         министрлiгi жанындағы Қару-жарақтың
қысқартылуын бақылау және инспекциялық
қызметтi қамтамасыз ету орталығының
бастығы
Әбiшев                     - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Тастемiр Дәуiтұлы            жанындағы Адам құқықтары жөнiндегi
комиссияның хатшысы (келiсiм бойынша)

2. Рабочей группе в срок до 1 мая 2006 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по совершенствованию взаимодействия Республики Казахстан с ОБСЕ и достижению в ней статуса Действующего Председателя.
3. Признать утратившим силу  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 июля 2005 года N   181-р "О создании рабочей группы по совершенствованию взаимодействия Республики Казахстан с Организацией по безопасности и сотрудничеству в Европе".
Премьер-Министр

2. Жұмыс тобы 2006 жылғы 1 мамырға дейiнгi мерзiмде Қазақстан Республикасының ЕҚЫҰ-мен өзара iс-қимылын жетілдiру және ондағы Қазiргi Төраға мәртебесiне қол жеткiзу жөнiнде ұсыныстар әзiрлесiн және Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн.
3. "Қазақстан Республикасының Еуропадағы қауiпсiздiк пен ынтымақтастық жөнiндегi ұйыммен өзара iс-қимылын жетілдiру жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2005 жылғы 1 шілдедегi N 181-ө  өкімінiң  күшi жойылды деп танылсын.
Премьер-Министр