О подготовке и проведении официального визита Президента Республики Таджикистан Э. Рахмонова в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 мая 2006 года N 114-р
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Республикой Таджикистан и обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению официального визита Президента Республики Таджикистан Эмомали Рахмонова в Республику Казахстан 4-5 мая 2006 года в городе Астане:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению официального визита Президента Республики Таджикистан Эмомали Рахмонова в Республику Казахстан 4-5 мая 2006 года в городе Астане (далее - визит).
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан:
принять организационные меры по обслуживанию членов официальной делегации Республики Таджикистан согласно приложению;
обеспечить финансирование расходов на проведение визита в городе Астане за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2006 год по программам 001 "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов" и 003 "Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне".
3. Службе охраны Президента Республики Казахстан, Комитету
национальной безопасности Республики Казахстан, Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить безопасность членов официальной делегации Республики Таджикистан в аэропорту, местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны и Министерством иностранных дел Республики Казахстан пролет специального самолета Президента Республики Таджикистан Эмомали Рахмонова над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропорту города Астаны;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Астаны.
5. Министерству культуры и информации Республики Казахстан
обеспечить освещение визита в средствах массовой информации, а также
организовать и провести концертную программу во время приема от имени Президента Республики Казахстан Нурсултана Назарбаева.

Тәжiкстан Республикасының Президентi Э.Рахмоновтың Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 2 мамырдағы N 114-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы мен Тәжiкстан Республикасы арасындағы екi жақты ынтымақтастықты нығайту және 2006 жылғы 4 - 5 мамырда Астана қаласында Тәжiкстан Республикасының Президентi Эмомали Рахмоновтың Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi 2006 жылғы 4-5 мамырда Астана қаласында Тәжiкстан Республикасының Президентi Эмомали Рахмоновтың Қазақстан Республикасына ресми сапарын (бұдан әрi - сапар) дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз етсiн.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы:
қосымшаға сәйкес Тәжiкстан Республикасы ресми делегациясының мүшелерiне қызмет көрсету жөнiндегi ұйымдастыру шараларын қабылдасын;
сапарды Астана қаласында өткiзуге арналған шығыстарды 2006 жылға арналған республикалық бюджетте 001 "Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдiң және мемлекеттiк органдардың басқа да лауазымды адамдарының қызметiн қамтамасыз ету" және 003 "Республикалық деңгейде халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы" бағдарламалары бойынша көзделген қаражат есебiнен қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi, Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Тәжiкстан Республикасының ресми делегациясы мүшелерiнiң әуежайдағы, тұратын және болатын орындарындағы қауiпсiздiгiн, жүретiн бағыттары бойынша бiрге жүрудi, сондай-ақ арнайы ұшақты күзетудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi белгiленген тәртiппен:
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiмен және Сыртқы iстер министрлiгiмен бiрлесiп, Тәжiкстан Республикасының Президентi Эмомали Рахмоновтың арнайы ұшағының Қазақстан Республикасы аумағының үстiнен ұшып өтуiн, Астана қаласының әуежайына қонуын және одан ұшып шығуын;
Астана қаласының әуежайында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетудi, оның тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгi сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етiлуiн қамтамасыз етсiн, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Президентi Нұрсұлтан Назарбаевтың атынан қабылдау кезiнде концерттiк бағдарлама ұйымдастырсын және өткiзсiн.

6. Акиму города Астаны обеспечить выполнение организационных
мероприятий по встрече и проводам официальной делегации Республики
Таджикистан в местах посещения, а также оформлению аэропорта и улиц
города Астаны.
7. Республиканской гвардии Республики Казахстан принять участие в церемонии встречи и проводов Президента Республики Таджикистан Эмомали Рахмонова в аэропорту города Астаны и в резиденции Президента Республики Казахстан "Акорда".
8. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 2 мая 2006 года
N 114-р
Организационные меры по обслуживанию
членов официальной делегации Республики Таджикистан
1. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов
официальной делегации Республики Таджикистан по формату 1+11 в городе Астане в гостинице "Риксос Президент Отель".
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики
Казахстан в гостиницах "Риксос Президент Отель".
3. Изготовление печатной продукции (бейджи, спецпропуска на
автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
4. Приобретение подарка и сувениров для главы и членов официальной делегации Республики Таджикистан.
5. Организация чайного стола в аэропорту города Астаны при встрече и проводах официальной делегации Республики Таджикистан.
6. Организация официального приема от имени Президента Республики Казахстан Нурсултана Назарбаева в честь Президента Республики Таджикистан Эмомали Рахмонова в городе Астане.
7. Медицинское обслуживание членов официальной делегации и
сопровождающих лиц.

6. Астана қаласының әкiмi Тәжiкстан Республикасының ресми делегациясы болатын жерлерде қарсы алу және шығарып салу, сондай-ақ Астана қаласының әуежайы мен көшелерiн безендiру жөнiндегi ұйымдастыру iс-шараларының орындалуын қамтамасыз етсiн.
7. Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы (келiсiм бойынша) Астана қаласының әуежайында және "Ақорда" Қазақстан Республикасы Президентiнiң резиденциясында Тәжiкстан Республикасының Президентi Эмомали Рахмоновты қарсы алу және шығарып салу рәсiмiне қатыссын.
8. Осы өкiмнiң iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiне жүктелсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2006 жылғы 2 мамырдағы
N 114-ө өкiмiне
қосымша
Тәжiкстан Республикасы ресми делегациясының мүшелерiне
қызмет көрсету жөнiндегi ұйымдастыру шаралары
1. Тәжiкстан Республикасы ресми делегациясының мүшелерiн Астана қаласындағы "Риксос Президент Отель" қонақ үйiне 1+11 форматы бойынша орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету.
2. Қазақстан Республикасының Президентi Күзет қызметiнiң қызметкерлерiн "Риксос Президент Отель" қонақ үйiне орналастыру.
3. Баспа өнiмiн (бейдждер, автокөлiктерге арнайы рұқсатнамалар, куверттiк карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
4. Тәжiкстан Республикасы ресми делегациясының басшысы мен мүшелерi үшiн сыйлық және кәдесыйлар сатып алу.
5. Тәжiкстан Республикасының ресми делегациясын Астана қаласының әуежайында қарсы алу және шығарып салу кезiнде шай дастарханын ұйымдастыру.
6. Қазақстан Республикасының Президентi Нұрсұлтан Назарбаевтың атынан Тәжiкстан Республикасының Президентi Эмомали Рахмоновтың құрметiне Астана қаласында ресми қабылдау ұйымдастыру.
7. Ресми делегацияның мүшелерiне және бiрге жүретiн адамдарға медициналық қызмет көрсету.