О подготовке и проведении официального визита Министра иностранных дел Королевства Нидерландов Бернарда Рудольфа Бота в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 мая 2006 года N 117-р
В целях подготовки и проведения официального визита Министра иностранных дел Королевства Нидерландов Бернарда Рудольфа Бота в Республику Казахстан с 3 по 6 мая 2006 года в городах Астане и Алматы (далее - визит):
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан:
обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению визита;
выделить денежные средства на проживание в гостинице членов официальной делегации за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2006 год по программе 006 "Представительские затраты".
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан, Комитету национальной безопасности Республики Казахстан обеспечить безопасность членов официальной делегации в аэропортах, местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
3. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны и Министерством иностранных дел Республики Казахстан пролет специального самолета Министра иностранных дел Королевства Нидерландов Бернарда Рудольфа Бота над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропортах городов Астаны и Алматы;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропортах городов Астаны и Алматы.
4. Министерству культуры и информации Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.
5. Акимам городов Астаны и Алматы обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам официальной делегации, оформлению аэропортов городов Астаны и Алматы, организации культурной программы.
6. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр

Нидерланд Корольдiгiнiң Сыртқы iстер министрi Бернард Рудольф Боттың Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 3 мамырдағы N 117-ө Өкімі
2006 жылғы 3 - 6 мамырда Астана және Алматы қалаларында өтетiн Нидерланд Корольдігiнiң Сыртқы iстер министрi Бернард Рудольф Боттың Қазақстан Республикасына ресми сапарын (бұдан әрi - сапар) дайындау және өткiзу мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi:
сапарды дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз етсiн;
ресми делегация мүшелерiнiң қонақ үйде тұруына 2006 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен қаражат бөлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi ресми делегациясы мүшелерiнiң әуежайлардағы, тұратын және болатын орындарындағы қауiпсiздiгін, жүретiн бағыттары бойынша бiрге жүрудi, сондай-ақ арнайы ұшақты күзетудi қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi белгiленген тәртiппен:
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiмен және Сыртқы iстер министрлiгiмен бiрлесiп, Нидерланд Корольдiгiнiң Сыртқы iстер министрi Бернард Рудольф Боттың арнайы ұшағының Қазақстан Республикасы аумағының үстiнен ұшып өтуiн, Астана және Алматы қалаларының әуежайларына қонуын және одан ұшып шығуын;
Астана және Алматы қалаларының әуежайларында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетудi, оның тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгi сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етiлуiн қамтамасыз етсiн.
5. Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi ресми делегацияны қарсы алу және шығарып салу, Астана және Алматы қалаларының әуежайларын безендiру, мәдени бағдарлама ұйымдастыру жөнiндегi ұйымдастыру iс-шараларының орындалуын қамтамасыз етсiн.
6. Осы өкiмнiң iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiне жүктелсін.
Премьер-Министр