О подготовке и проведении официального визита вице-президента Соединенных Штатов Америки Ричарда Чейни в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 мая 2006 года N 118-р
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Соединенными Штатами Америки и обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению официального визита вице-президента Соединенных Штатов Америки Ричарда Чейни в Республику Казахстан 5-6 мая 2006 года в городе Астане (далее - визит):
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить
протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению визита.
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан:
принять необходимые организационные меры по обслуживанию членов официальной делегации Соединенных Штатов Америки согласно приложению;
обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2006 год по программам 001 "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов" и 003 "Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне".
3. Службе охраны Президента Республики Казахстан, Комитету национальной безопасности Республики Казахстан, Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить безопасность членов официальной делегации Соединенных Штатов Америки в аэропорту, местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны и Министерством иностранных дел Республики Казахстан пролет специального самолета вице-президента Соединенных Штатов Америки Ричарда Чейни над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропорту города Астаны;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Астаны.
5. Министерству культуры и информации Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации, а также организовать проведение концертной программы для делегации Соединенных Штатов Америки от имени Президента Республики Казахстан Н.А. Назарбаева.
6. Акиму города Астаны обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам официальной делегации Соединенных Штатов Америки в местах посещения, а также оформлению аэропорта и улиц города Астаны, организовать культурную программу.

Америка Құрама Штаттарының вице-президентi Ричард Чейнидiң Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 4 мамырдағы N 118-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы мен Америка Құрама Штаттары арасындағы екi жақты ынтымақтастықты нығайту және 2006 жылғы 5 - 6 мамырда Астана қаласында Америка Құрама Штаттарының вице-президентi Ричард Чейнидiң Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi сапарды дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз етсiн.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы:
қосымшаға сәйкес Америка Құрама Штаттары ресми делегациясының мүшелерiне қызмет көрсету жөнiндегi қажеттi ұйымдастыру шараларын қабылдасын;
2006 жылға арналған республикалық бюджетте 001 "Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдiң және мемлекеттiк органдардың басқа да лауазымды адамдарының қызметiн қамтамасыз ету" және 003 "Республикалық деңгейде халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы" бағдарламалары бойынша көзделген қаражат есебiнен сапарды өткiзуге арналған шығыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi, Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Америка Құрама Штаттарының ресми делегациясы мүшелерiнiң әуежайдағы, тұратын және болатын орындарындағы қауiпсiздiгiн, жүретiн бағыттары бойынша бiрге жүрудi, сондай-ақ арнайы ұшақты күзетудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi белгiленген тәртiппен:
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiмен және Сыртқы iстер министрлiгiмен бiрлесiп, Америка Құрама Штаттарының вице-президентi Ричард Чейнидiң арнайы ұшағының Қазақстан Республикасы аумағының үстiнен ұшып өтуiн, Астана қаласының әуежайына қонуын және одан ұшып шығуын;
Астана қаласының әуежайында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетудi, оның тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгi сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етiлуiн қамтамасыз етсiн, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Президентi Н.Ә.Назарбаевтың атынан Америка Құрама Штаттары делегациясына арнап концерттік бағдарлама өткiзудi ұйымдастырсын.
6. Астана қаласының әкiмi Америка Құрама Штаттарының ресми делегациясы болатын жерлерде қарсы алу және шығарып салу, сондай-ақ Астана қаласының әуежайы мен көшелерiн безендiру жөнiндегi ұйымдастыру iс-шараларының орындалуын қамтамасыз етсiн, мәдени бағдарлама ұйымдастырсын.

7. Республиканской гвардии Республики Казахстан принять участие в церемонии встречи и проводов вице-президента Соединенных Штатов Америки Ричарда Чейни.
8. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение к
распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 4 мая 2006 года N 118-р
Организационные меры по обслуживанию членов официальной
делегации Соединенных Штатов Америки
1. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов официальной делегации Соединенных Штатов Америки по формату 1+11 в городе Астане в гостинице "Риксос Президент-Отель".
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостинице "Риксос Президент-Отель".
3. Изготовление печатной продукции (бейджи, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
4. Приобретение подарка и сувениров для главы и членов официальной делегации Соединенных Штатов Америки.
5. Организация чайного стола в аэропорту города Астаны при встрече и проводах официальной делегации Соединенных Штатов Америки.
6. Организация официального приема от имени Президента Республики Казахстан Нурсултана Назарбаева в честь вице-президента Соединенных Штатов Америки в городе Астане Ричарда Чейни.
7. Медицинское обслуживание членов официальной делегации и сопровождающих лиц.

7. Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы Америка Құрама Штаттарының вице-президентi Ричард Чейнидi қарсы алу және шығарып салу рәсiмiне қатыссын.
8. Осы өкiмнiң iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2006 жылғы 4 мамырдағы
N 118-ө өкiмiне
қосымша
Америка Құрама Штаттары ресми делегациясының мүшелерiне қызмет көрсету жөнiндегi ұйымдастыру шаралары
1. Америка Құрама Штаттары ресми делегациясының мүшелерiн 1+11 форматы бойынша Астана қаласындағы "Риксос Президент-отель" қонақ үйiне орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету.
2. Қазақстан Республикасының Президентi Күзет қызметiнiң қызметкерлерiн "Риксос Президент-отель" қонақ үйiне орналастыру.
3. Баспа өнiмiн (бейдждер, автокөлiктерге арнайы рұқсатнамалар, куверттiк карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
4. Америка Құрама Штаттары ресми делегациясының басшысы мен мүшелерi үшiн сыйлық және кәдесыйлар дайындау.
5. Америка Құрама Штаттарының ресми делегациясын Астана қаласының әуежайында қарсы алу және шығарып салу кезiнде шай дастарханын ұйымдастыру.
6. Қазақстан Республикасының Президентi Нұрсұлтан Назарбаевтың атынан Америка Құрама Штаттарының вице-президентi Ричард Чейнидiң құрметiне Астана қаласында ресми қабылдау ұйымдастыру.
7. Ресми делегацияның мүшелерiне және бiрге жүретiн адамдарға медициналық қызмет көрсету.