О подготовке и проведении визита министра иностранных дел Республики Сингапур Джорджа Ео в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 мая 2006 года N 144-р
В целях обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению визита министра иностранных дел Республики Сингапур Джорджа Ео в Республику Казахстан с 31 мая по 3 июня 2006 года в городах Астане и Алматы (далее - визит):
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан:
обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению визита согласно приложению;
выделить денежные средства на проживание в гостинице членов делегации в сумме 1400000 тенге (один миллион четыреста тысяч) тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2006 год по программе 006 "Представительские затраты".
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан, Комитету национальной безопасности Республики Казахстан обеспечить безопасность членов делегации в аэропортах, местах проживания и посещения, сопровождение по
маршрутам следования.
3. Министерству культуры и информации Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.
4. Акимам городов Астаны и Алматы обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам делегации в залах для высокопоставленных персон аэропортов, оформлению аэропортов городов Астаны и Алматы, организации культурной программы.
5. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 30 мая 2006 года N 144-р
Организационные меры по обслуживанию
членов делегации во главе с министром иностранных дел
Республики Сингапур Джорджем Ео
1. Размещение в гостиницах "Риксос-Президент" и "Риджент-Анкара", питание и транспортное обслуживание членов делегации Республики Сингапур по формату 1+5 в городах Астане и Алматы.
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в городах Астане и Алматы, гостиницах "Риксос-Президент" и "Риджент-Анкара".
3. Изготовление печатной продукции (бейджи, спецпропуска на автомобили, кувертки, пригласительные на прием).
4. Приобретение подарка и сувениров для главы и членов делегации Республики Сингапур.

Сингапур Республикасының сыртқы iстер министрi Джордж Еоның Қазақстан Республикасына сапарын дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 30 мамырдағы N 144-ө Өкімі
2006 жылғы 31 мамыр - 3 маусымда Астана және Алматы қалаларында Сингапур Республикасының сыртқы iстер министрi Джордж Еоның Қазақстан Республикасына сапарын (бұдан әрi - сапар) дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi:
қосымшаға сәйкес сапарды дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз етсiн;
делегация мүшелерiнiң қонақ үйде тұруына 2006 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен 1400000 (бiр миллион төрт жүз мың) теңге сомасында ақшалай қаражат бөлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитеті делегация мүшелерiнiң әуежайлардағы, тұратын және болатын орындарындағы қауiпсiздiгiн, жүретiн бағыттары бойынша бiрге жүрудi қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгi сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етiлуiн қамтамасыз етсiн.
4. Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi делегацияны әуежайлардың жоғары лауазымды тұлғаларға арналған залдарында қарсы алу және шығарып салу, Астана және Алматы қалаларының әуежайларын безендiру, мәдени бағдарлама ұйымдастыру жөнiндегi ұйымдастыру iс-шараларының орындалуын қамтамасыз етсін.
5. Осы өкiмнiң іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2006 жылғы 30 мамырдағы
N 144-ө өкiмiне
қосымша
Сингапур Республикасының сыртқы iстер министрi Джордж Ео бастаған делегацияның мyшелерiне қызмет көрсету жөнiндегi ұйымдастыру шаралары
1. Сингапур Республикасы делегациясының мүшелерiн Астана мен Алматы қалаларындағы "Риксос-Президент" және "Риджент-Анкара" қонақ үйлерiне 1+5 форматы бойынша орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету.
2. Қазақстан Республикасының Президентi Күзет қызметiнiң қызметкерлерiн Астана мен Алматы қалаларында "Риксос-Президент" және "Риджент-Анкара" қонақ үйлерiне орналастыру.
3. Баспа өнiмдерiн (бейдждер, автокөлiктерге арнайы рұқсатнамалар, куверткалар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
4. Сингапур Республикасы делегациясының басшысы мен мүшелерi үшiн сыйлық және кәдесыйлар сатып алу.

5. Организация чайного стола в аэропортах городов Астаны и Алматы при встрече и проводах делегации Республики Сингапур.
6. Организация приема от имени министра иностранных дел Республики Казахстан для членов делегации Республики Сингапур в городе Астане.
7. Медицинское обслуживание членов делегации Республики Сингапур и сопровождающих лиц в местах проживания.

5. Сингапур Республикасының делегациясын Астана және Алматы қалаларының әуежайларында қарсы алу және шығарып салу кезiнде шай дастарханын ұйымдастыру.
6. Қазақстан Республикасы сыртқы iстер министрiнiң атынан Сингапур Республикасы делегациясының мүшелерiне Астана қаласында қабылдау ұйымдастыру.
7. Сингапур Республикасы делегациясының мүшелерiне және бiрге жүретiн адамдарға болатын орындарында медициналық қызмет көрсету.