О проверке эксплуатируемых объектов на соблюдение мер пожарной безопасности
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 июня 2006 года N 151-p
В целях обеспечения пожарной безопасности на высотных объектах по республике:
1. Министерству по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, акимам областей, городов Астаны и Алматы в месячный срок осуществить проверку всех эксплуатируемых высотных зданий и сооружений на предмет их пожарной безопасности;
результаты проведенной проверки представить в Правительство Республики Казахстан.
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
Премьер-Министр

Пайдаланылып отырған объектілердің өрт қауіпсіздігі шараларын сақтауын тексеру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 5 маусымдағы N 151-ө Өкімі
Республика бойынша көп қабатты объектiлерде өрт қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi бiр ай мерзiм iшiнде барлық пайдаланылып отырған көп қабатты үйлер мен ғимараттардың өрт қауiпсiздiгiне тексерудi жүзеге асырсын;
жүргiзiлген тексерудiң нәтижелерiн Қазақстан Республикасының Yкiметiне берсiн.
2. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы  Төтенше жағдайлар министрлiгiне жүктелсiн.
Премьер-Министр