О наложении дисциплинарного взыскания на Сагалбаева Е.Т.
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 июня 2006 года N 152-p
За ненадлежащее исполнение возложенных обязанностей, выразившееся в нарушении исполнительской дисциплины при разработке проекта Концепции совершенствования уголовно-исполнительной политики в Республике Казахстан на 2007-2015 годы, объявить выговор Сагалбаеву Ергалы Тулендеевичу - председателю Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан.
Премьер-Министр

Е.Т.Сағалбаевқа тәртiптiк жаза қолдану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 6 маусымдағы N 152-ө Өкімі
Қазақстан Республикасында қылмыстық-атқарушылық саясатты жетiлдiрудiң 2007-2015 жылдарға арналған тұжырымдамасының жобасын әзiрлеу кезiнде атқарушылық тәртiптi бұзуда көрiнген жүктелген мiндеттердi тиесiлi орындамағаны үшiн Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қылмыстық-атқарушылық жүйесi комитетiнiң төрағасы Ерғалы Төлендiұлы Сағалбаевқа сөгiс жариялансын.
Премьер-Министр