О выделении средств на расходы представителей зарубежных судов, судейских сообществ и международных организаций, принимающих участие в международной конференции "Проблемы современного правосудия"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 июня 2006 года N 172-p
В связи с проведением с 27 по 29 июня 2006 года в городе Щучинске международной конференции "Проблемы современного правосудия":
Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить Верховному Суду Республики Казахстан средства на проживание в гостинице в городе Астане с 29 июня по 1 июля 2006 года и транспортные расходы по маршруту Астана - Алматы представителей зарубежных судов, судейских сообществ и международных организаций в сумме 1408965 (один миллион четыреста восемь тысяч девятьсот шестьдесят пять) тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2006 год по программе 006 "Представительские затраты".
Премьер-Министр

"Қазiргi заманғы сот төрелiгiнiң проблемалары" атты халықаралық конференцияға қатысатын шетелдiк соттар, судьялар қоғамдастығы мен халықаралық ұйымдар өкiлдерiнiң шығыстарына қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 26 маусымдағы N 172-ө Өкімі
2006 жылғы 27 - 29 маусымда Щучинск қаласында "Қазiргi заманғы сот төрелiгiнiң проблемалары" атты халықаралық конференцияның өткiзiлуiне байланысты:
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi шетелдiк соттар, судьялар қоғамдастығы мен халықаралық ұйымдар өкiлдерiнiң 2006 жылғы 29 маусым - 1 шiлдеде Астана қаласында қонақ үйде тұруына және Астана - Алматы бағыты бойынша көлiктiк шығыстарына Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотына 20 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен 1408965 (бiр миллион төрт жүз сегіз мың тоғыз жүз алпыс бес) теңге сомасында қаражат бөлсiн.
Премьер-Министр