О подготовке и проведении визита министра по делам федеральных территорий Малайзии Дато Зулхаснана Рафика и президента корпорации Путраджайа Тан Сри Самсудина Османа в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 июня 2006 года N 188-p
В целях обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению визита министра по делам федеральных территорий Малайзии Дато Зулхаснана Рафика и президента корпорации Путраджайа Тан Сри Самсудина Османа в Республику Казахстан с 4 по 10 июля 2006 года в городах Астане и Алматы (далее - визит):
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан:
обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению визита;
принять необходимые организационные меры по обслуживанию министра по делам федеральных территорий Малайзии Дато Зулхаснана Рафика с супругой и президента корпорации Путраджайа Тан Сри Самсудина Османа с супругой согласно приложению;
выделить денежные средства на проживание в гостинице членов делегации в сумме 1019280 тенге (один миллион девятнадцать тысяч двести восемьдесят) тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2006 год по программе 006 "Представительские затраты".
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан, Комитету национальной безопасности Республики Казахстан обеспечить безопасность членов делегации в аэропортах, местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования.
3. Министерству культуры и информации Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.
4. Акимам городов Астаны и Алматы обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам делегации в залах для высокопоставленных персон аэропортов, оформлению аэропортов городов Астаны и Алматы, организации культурной программы.
5. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 30 июня 2006 года N 188-p
Организационные меры по обслуживанию
министра по делам федеральных территорий Малайзии Дато Зулхаснана
Рафика с супругой и президента корпорации Путраджайа Тан Сри
Самсудина Османа с супругой
1. Размещение в гостиницах "Риксос-Президент" и "Рахат-Палас", питание и транспортное обслуживание министра по делам федеральных территорий Малайзии Дато Зулхаснана Рафика с супругой и президента корпорации Путраджайа Тан Сри Самсудина Османа с супругой в городах Астане и Алматы.

Малайзияның федералды аймақтар iстерi жөнiндегi министрi Дато Зулхаснан Рафик пен Путраджайа корпорациясының президентi Тан Сри Самсудин Османның Қазақстан Республикасына сапарын дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 30 маусымдағы N 188-ө Өкімі
2006 жылғы 4 - 10 шiлдеде Астана және Алматы қалаларында өтетiн Малайзияның федералды аймақтар iстерi жөнiндегi министрi Дато Зулхаснан Рафик пен Путраджайа корпорациясының президентi Тан Сри Самсудин Османның Қазақстан Республикасына сапарын (бұдан әрi - сапар) дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi:
сапарды дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз етсiн;
қосымшаға сәйкес Малайзияның федералды аймақтар iстерi жөнiндегi министрi Дато Зулхаснан Рафикке зайыбымен және Путраджайа корпорациясының президентi Тан Сри Самсудин Османға зайыбымен қызмет көрсету жөнiндегi қажеттi ұйымдастыру шараларын қабылдасын;
делегация мүшелерiнiң қонақ үйде тұруына 2006 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен 1019280 (бiр миллион он тоғыз мың екi жүз сексен) теңге сомасында ақшалай қаражат бөлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi делегация мүшелерiнiң әуежайлардағы, тұратын және болатын орындарындағы қауiпсiздiгiн, жүретiн бағыттары бойынша бiрге жүрудi қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгi сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етiлуiн қамтамасыз етсiн.
4. Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi делегацияны әуежайлардың жоғары лауазымды тұлғаларға арналған залдарында қарсы алу және шығарып салу, Астана және Алматы қалаларының әуежайларын безендiру, мәдени бағдарлама ұйымдастыру жөнiндегi ұйымдастыру iс-шараларының орындалуын қамтамасыз етсiн.
5. Осы өкiмнiң iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiне жүктелсiн.
Премьер-Министр
Малайзияның федералды аймақтар iстерi жөнiндегi министрi Дато Зулхаснан Рафикке зайыбымен және Путраджайа корпорациясының президентi Тан Сри Самсудин Османға зайыбымен қызмет көрсету жөнiндегi ұйымдастыру шаралары
1. Малайзияның федералды аймақтар iстерi жөнiндегi министрi Дато Зулхаснан Рафиктi зайыбымен және Путраджайа корпорациясының президентi Тан Сри Самсудин Османды зайыбымен Астана мен Алматы қалаларындағы "Риксос-Президент" және "Рахат-Палас" қонақ үйлерiнде орналастыру, тамақтандыру және көлiктiк қызмет көрсету.

2. Изготовление печатной продукции (бейджи, спецпропуска на автомобили, кувертки, пригласительные на прием).
3. Приобретение подарков и сувениров для членов делегации Малайзии.
4. Организация чайного стола в аэропортах городов Астаны и Алматы при встрече и проводах делегации Малайзии.
5. Медицинское обслуживание членов делегации Малайзии и сопровождающих лиц в местах проживания.

2. Баспа өнiмдерiн (бейдждер, автокөлiктерге арналған рұқсатнамалар, куверткалар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
3. Малайзия делегациясының мүшелерi үшiн сыйлықтар және кәдесыйлар сатып алу.
4. Малайзия делегациясын Астана және Алматы қалаларының әуежайларында қарсы алу және шығарып салу кезiнде шай дастарханын ұйымдастыру.
5. Малайзия делегациясының мүшелерiне және бiрге жүретiн адамдарға болатын орындарында медициналық қызмет көрсету.