О признании утратившим силу распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 марта 2006 года N 46-p
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 июля 2006 года N 205-р
Признать утратившим силу  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 марта 2006 года N 46-p.
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 3 наурыздағы N 46-ө өкімінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 17 шілдедегі N 205-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 3 наурыздағы N 46-ө  өкімінің  күші жойылды деп танылсын.
Премьер-Министр