О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "Об обязательном страховании в растениеводстве"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 августа 2006 года N 229-p
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "Об обязательном страховании в растениеводстве" (далее - перечень).
2. Министерству сельского хозяйству Республики Казахстан:
совместно с центральными исполнительными органами разработать и внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов, согласно перечню;
принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 16 августа 2006 года N 229-р
Сноска. В перечень внесены изменения распоряжением Премьер-Министра РК от 24 октября 2006 года N 305-р .
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо
в целях реализации Закона Республики Казахстан
от 7 июля 2006 года "О внесении изменений и
дополнений в Закон Республики Казахстан
"Об обязательном страховании в растениеводстве"
N
п/
п
Наименование
нормативного
правового акта
Форма
завершения
Срок
исполне-
ния
Государст-
венные
органы,
ответст-
венные за
исполнение
1
2
3
4
5
1.
Об утверждении
Типовой формы
договора
обязательного
страхования в
растениеводстве
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
Сентябрь
2006
года
МСХ
(созыв),
АФН
2.
Об утверждении
Правил
использования
денег, выделяемых
для поддержки
обязательного
страхования в
растениеводстве, и
размера оплаты
услуг агента
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
Сентябрь
2006
года
МСХ
(созыв),
МФ,
АФН
3.
О внесении
изменений и
дополнений в
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
от 17 августа
2004 года N 863
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
Сентябрь
2006
года
МСХ
(созыв),
МФ,
АФН
4.
Об утверждении
критериев и
характеристик
определения
неблагоприятных
природных явлений
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
Февраль
2007
года
МООС
(созыв),
МЧС,
МСХ
5.
Об утверждении
Правил создания
местным
исполнительным
органом района
(города) и
организации работы
комиссии для
определения
размера площадей
посевов,
подвергшихся
воздействию
неблагоприятного
природного
явления, и форма
акта обследования
по факту
неблагоприятного
природного явления
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
Сентябрь
2006
года
МСХ
(созыв),
АС,
акиматы
областей
6.
Об утверждении
Типовой формы
справки органа
гидрометеорологи-
ческой службы
и (или)
уполномоченного
государственного
органа в  области
чрезвычайных
ситуаций
природного и
техногенного
характера,
подтверждающей
факт
неблагоприятного
природного явления
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
Сентябрь
2006
года
МООС
(созыв),
МЧС,
МСХ
7.
О внесении
изменений и
дополнений в
постановление
Правительства
Республики
Казахстан от
17 мая 2006 года
N 412
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
Февраль
2007
года
МСХ
8.
Об утверждении
формы и сроков
представления
страхователем,
страховщиком и
агентом информации
и документов,
необходимых для
осуществления
уполномоченным
органом в области
растениеводства
своих контрольных
функций
Приказ
МСХ
Сентябрь
2006
года
МСХ
9.
Об утверждении
методики
определения
площадей гибели
посевов
Приказ
МСХ
Февраль
2007
года
МСХ
Примечание: расшифровка аббревиатур:
АФН   - Агентство Республики Казахстан по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых организаций
АС    - Агентство Республики Казахстан по статистике
МФ    - Министерство финансов Республики Казахстан
МООС  - Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан
МСХ   - Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
МЧС   - Министерство чрезвычайных ситуаций Республики Казахстан

"Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"»Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы»16 тамыздағы N 229-ө Өкімі
1.   Қоса беріліп отырған "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті
сақтандыру туралы"»Қазақстан Республикасының  Заңына  өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы
7 шілдедегі Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік
құқықтық кесімдердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі:
орталық атқарушы органдармен бірлесіп, тізбеге сәйкес  нормативтік құқықтық кесімдердің жобаларын әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық кесімдерді қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2006 жылғы»16 тамыздағы
N 229-ө өкімімен
бекітілген
" Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы "
Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы " »Қазақстан Республикасының
2006 жылғы 7 шілдедегі Заңын іске асыру мақсатында
қабылдануы қажет нормативтік құқықтық кесімдердің
тізбесі
Ескерту: Тізбеге өзгертулер енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 2006 жылғы 24 қазандағы  N 305-ө  өкімімен .
Р/с
Нормативтік құқықтық кесімнің атауы
Аяқтау  нысаны
Орындалу мерзімі
Орындалуына жауапты мемлекеттік органдар
1
2
3
4
5
1
Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру шартының үлгінысанын бекіту туралы
Қазақстан Республик асы Үкіметінің қаулысы
2006 жылғықыркүйек
АШМ (жинақтау), ҚҚА
2
Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруды қолдау  үшін бөлінетін ақшаны пайдалануережесін және агент қызметтерінің  ақысын төлеудің   мөлшерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
2006 жылғы қыркүйек
АШМ (жинақтау), Қаржымині, ҚҚА
3
ҚазақстанРеспубликасы Үкіметінің 2004 жылғы 17  тамыздағы N 863 қаулысына өзгерістер мен  толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
2006 жылғы қыркүйек
АШМ (жинақтау), Қаржымині, ҚҚА
4
Қолайсыз           табиғат құбылыстарын анықтайтын   өлшемдер мен       сипаттамаларды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
2007 жылғы ақпан
Қоршағанортамині (жинақтау), ТЖМ, АШМ
5
Ауданның (қаланың) жергілікті атқарушы органының қолайсыз табиғат құбылыстарының әсеріне ұшыраған егістік алаңының мөлшерін және қолайсыз табиғат құбылысының фактісі бойынша тексеру актісінің нысанын анықтау үшін комиссия құру және жұмысты ұйымдастыру ережесін бекіту туралы
ҚазақстанРеспублик асы Үкіметінің қаулысы
2006 жылғы қыркүйек
АШМ (жинақтау), СА, облыстар әкімдіктері
6
Қолайсыз табиғат құбылысының фактісін растайтын гидрометеорологиялық қызмет органы және (немесе) табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар саласындағы уәкілетті мемлекеттік органы анықтамасының үлгі нысанын бекіту туралы
ҚазақстанРеспубликасы Үкіметінің қаулысы
2006 жылғы қыркүйек
Қоршағанортамині(жинақтау), ТЖМ, АШМ
7
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 17 мамырдағы N 412 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ҚазақстанРеспубликасы Үкіметінің қаулысы
2007 жылғы ақпан
АШМ
8
Өсімдік шаруашылығы саласындағы өздерінің бақылау функцияларын уәкілетті органның жүзеге асыру үшін қажетті ақпарат пен құжаттарды сақтанушының, сақтандырушының және агенттің ұсыну нысаны мен мерзімдерін бекіту туралы
АШМ бұйрығы
2006 жылғы қыркүйек
АШМ
9
Жойылған егіс алқаптарын айқындаудың әдістемесін бекіту туралы
АШМ бұйрығы
2007 жылғы ақпан
АШМ
Ескертпе: аббревиатураларды толық жазу:
ҚҚА - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттігі
СА - Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі
Қаржымині - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Қоршағанортамині - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі
АШМ - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
ТЖМ - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі