О создании Межведомственной комиссии по осуществлению приемки спутника связи и вещания "KazSat"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 августа 2006 года N 231-p
1. Создать Межведомственную комиссию по осуществлению приемки спутника связи и вещания "KazSat" в следующем составе:
Жумагалиев               - Председатель Агентства Республики
Аскар Куанышевич           Казахстан по информатизации и связи,
председатель
Абдумомунов              - вице-министр образования и науки
Азамат Курманбекович       Республики Казахстан, заместитель
председателя
Лефтер                   - президент акционерного общества
Виктор Дмитриевич          "Республиканский центр космической
связи и электромагнитной совместимости
радиоэлектронных средств", заместитель
председателя
Утембаев                 - заместитель председателя
Нурлан Аббасович           Аэрокосмического комитета Министерства
образования и науки Республики
Казахстан
Ташенев                  - заместитель председателя Комитета
Бакытбек Хакимович         государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан
Ержанов                  - директор Департамента инновационного
Бакит Ахметович            развития Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Ермекова                 - директор Департамента планирования
Несипбала Абсагитовна      отраслевых органов Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Асатов                   - заместитель директора Департамента
Амангельды Болатаевич      экологических проблем науки и
мониторинга Министерства охраны
окружающей среды Республики Казахстан
Бектасов                 - первый заместитель директора Службы
Абен Агыбаевич             Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан
Хисамутдинов             - заместитель директора Службы Комитета
Ильдар Ибрагимович         национальной безопасности Республики
Казахстан
Бисенов                  - начальник отдела направления на
Нурлан Рахымжанович        операторов связи Департамента связи
Комитета начальников Штабов
Министерства обороны Республики
Казахстан
Амиргереев               - начальник Центра военно-космических
Руслан Нурымгалиевич       программ управления Главнокомандующего
сил воздушной обороны Вооруженных Сил
Республики Казахстан
Винин                    - начальник отдела связи управления связи
Виталий Романович          радиотехнического обеспечения и
автоматизированной системы управления
сил воздушной обороны Вооруженных Сил
Республики Казахстан
Шалбаев                  - начальник отдела двухстороннего
Айдар Есламбекович         сотрудничества с Российской Федерацией
Департамента по делам СНГ Министерства
иностранных дел Республики Казахстан
Мурзакулов               - вице-президент акционерного общества
Гавыллатып Турганбаевич    "Республиканский центр космической
связи и электромагнитной совместимости
радиоэлектронных средств"
Куанышбаев               - директор акционерного общества "KazSat"
Рустем Аскербекович
Дюсенев                  - директор департамента спутниковых
Симбай Тюлебаевич          систем акционерного общества
"Казкосмос";

"KazSat" байланыс және хабар тарату спутнигiн қабылдап алуды жүзеге асыру жөнiнде ведомствоаралық комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 17 тамыздағы N 231-ө Өкімі
1. Мынадай құрамда "KazSat" байланыс және хабар тарату спутнигiн қабылдап алуды жүзеге асыру жөнiндегi ведомствоаралық комиссия құрылсын:
Жұмағалиев             - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және
Асқар Қуанышұлы          байланыс агенттiгiнiң төрағасы, төраға
Әбдiмомынов            - Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым
Азамат Құрманбекұлы      вице-министрi, төрағаның орынбасары
Лефтер                 - "Ғарыштық байланыс және радиоэлектрондық
Виктор Дмитриевич        құралдардың электромагниттiк үйлесiмдiлiгi
республикалық орталығы" акционерлiк
қоғамының президентi, төрағаның орынбасары
Өтембаев               - Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым
Нұрлан Аббасұлы          министрлігінiң Аэроғарыш комитетi
төрағасының орынбасары
Ташенев                - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң
Бақытбек Хакимұлы        Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру
комитетi төрағасының орынбасары
Ержанов                - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда
Бақыт Ахметұлы           министрлiгi Инновациялық даму
департаментiнiң директоры
Epмeкoвa               - Қазақстан Республикасы Экономика және
Несiпбала Әбсағитқызы    бюджеттiк жоспарлау министрлiгi Салалық
органдарды жоспарлау департаментiнiң
директоры
Acaтoв                 - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
Амангелдi Болатайұлы     қорғау министрлiгiнiң Ғылымның экологиялық
проблемалары және мониторинг департаментi
директорының орынбасары
Бектасов               - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк
Әбен Ағыбайұлы           комитетiнiң Қызметi директорының бiрiншi
орынбасары
Хисамутдинов           - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк
Ильдар Ибрагимович       комитетiнiң Қызметi директорының орынбасары
Бисенов                - Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
Нұрлан Рахымжанұлы       Штабтар бастықтары комитетiнiң Байланыс
департаментi байланыс операторларына
бағыттау бөлiмiнiң бастығы
Әмiргереев             - Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерi Әуе
Руслан Нұрымғалиұлы      қорғанысы күштерiнiң Бас қолбасшы
басқармасы Әскери-ғарыштық бағдарламалар
орталығының бастығы
Винин                  - Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерi Әуе
Виталий Романович        қорғанысы күштерiнiң радиотехникалық
қамтамасыз ету байланысы және
автоматтандырылған басқару жүйесi
басқармасы байланыс бөлiмiнiң бастығы
Шалбаев                - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Айдар Есламбекұлы        министрлiгiнiң ТМД iстерi департаментi
Ресей Федерациясымен екi жақты
ынтымақтастық бөлiмiнiң бастығы
Мырзақұлов             - "Ғарыштық байланыс және радиоэлектрондық
Ғавыллатып Тұрғанбайұлы  құралдардың электромагниттiк үйлесiмдiлiгi
республикалық орталығы" акционерлiк
қоғамының вице-президентi
Қуанышбаев             - "KazSat" акционерлiк қоғамының директоры
Рүстем Әскербекұлы
Дүйсенов               - "Қазғарыш" акционерлiк қоғамы спутниктiк
Симбай Төлебайұлы        жүйелер департаментiнiң директоры;

2. Межведомственной комиссии до 20 сентября 2006 года представить в Правительство Республики Казахстан информацию о результатах приемки спутника связи и вещания "KazSat".
3. Контроль за исполнением данного распоряжения возложить на Агентство Республики Казахстан по информатизации и связи.
4. Настоящее распоряжение вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр

2. Ведомствоаралық комиссия 2006 жылғы 20 қыркүйекке дейiн Қазақстан Республикасының Үкiметiне "KazSat" байланыс және хабар тарату спутнигiн қабылдап алудың нәтижелерi туралы ақпаратты берсiн.
3. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттiгiне жүктелсiн.
4. Осы өкiм қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Премьер-Министр