О создании рабочей группы по разработке проектов Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Таможенный кодекс Республики Казахстан" и Программы модернизации таможенной службы Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 августа 2006 года N 241-р
В целях разработки проектов Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Таможенный кодекс Республики Казахстан" и Программы модернизации таможенной службы Республики Казахстан (далее - Закон и Программа):
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Шакиров                 - председатель Комитета таможенного
Аскар Оразалиевич         контроля Министерства финансов
Республики Казахстан, руководитель
Абдишев                 - заместитель председателя Комитета
Бауржан Туйтеевич         таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Досымханова             - заместитель начальника управления
Шолпан Шадибековна        организации таможенного контроля
Комитета таможенного контроля
Министерства финансов Республики
Казахстан, секретарь
Шолпанкулов             - заместитель председателя Комитета
Берик Шолпанкулович       казначейства Министерства финансов
Республики Казахстан
Шарипов                 - заместитель председателя Комитета путей
Тимур Сабыржанович        сообщения Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Азимова                 - директор Департамента подзаконных
Эльвира Абилхасимовна     актов Министерства юстиции
Республики Казахстан
Дуйсембиев              - директор Департамента информационных
Абылгазы Кенжебаевич      технологий Министерства финансов
Республики Казахстан
Шекимова                - директор Департамента правового
Людмила Николаевна        обеспечения государственной службы
Агентства по делам государственной
службы Республики Казахстан
Жайлаубаева             - директор Департамента информатизации
Асия Сейтжапаровна        Агентства по информатизации и связи
Республики Казахстан
Молдабаев               - начальник управления организационной
Саркытбек Сарсембаевич    работы и контроля Комитета таможенного
контроля Министерства финансов
Республики Казахстан
Тулубаев                - начальник управления Главного
Сергей Анатольевич        управления пограничного контроля
Пограничной службы Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
Жаркенов                - начальник управления контроля на
Боранбай Капарович        автотранспорте и автодорогах Комитета
транспортного контроля Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
Кушукова                - начальник управления развития торговли
Жанель Сабыровна          Департамента развития торговой политики
и вступления во Всемирную торговую
организацию Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Абилкаева               - начальник управления сопровождения
Татьяна Тулегеновна       казначейской системы Комитета
казначейства Министерства финансов
Республики Казахстан
Торгаутова              - начальник управления анализа
Умыт Шултуковна           и текущего прогнозирования доходов
Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан
Кипшаков                - начальник управления налогового
Аргын Мыктыбаевич         администрирования Налогового
комитета Министерства финансов
Республики Казахстан
Жукенов                 - исполняющий обязанности начальника
Дулат Амантаевич          управления информационных технологий
Комитета таможенного контроля
Министерства финансов Республики
Казахстан
Нурпеисов               - заместитель начальника управления
Даурен Кадырбаевич        правового обеспечения Комитета
таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан
Тузубекова              - начальник отдела неналоговых
Нурсауле Конратовна       поступлений управления анализа и
методологии исполнения доходной части
бюджета Департамента анализа и
методологии исполнения государственного
бюджета Министерства финансов
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының Кеден кодексiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының және Қазақстан Республикасының кеден қызметiн жаңғырту бағдарламасының жобаларын әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 24 тамыздағы N 241-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасының Кеден кодексiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының және Қазақстан Республикасының кеден қызметiн жаңғырту бағдарламасының жобаларын (бұдан әрi - Заң мен Бағдарлама) әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Шәкiров                - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
Асқар Оразалыұлы         Кедендiк бақылау комитетiнiң төрағасы,
жетекшi
Әбдiшев                - Қазақстан Республикасы Қаржы
Бауыржан Түйтеұлы        министрлiгiнiң Кедендiк бақылау комитетi
төрағасының орынбасары, жетекшiнiң
орынбасары
Досымханова            - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
Шолпан Шәдiбекқызы       Кедендiк бақылау комитетiнiң кедендiк
бақылауды ұйымдастыру басқармасы бастығының
орынбасары, хатшы
Шолпанқұлов            - Қазақстан Республикасы Қаржы
Берiк Шолпанқұлұлы       министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi
төрағасының орынбасары
Шәрiпов                - Қазақстан Республикасы Көлiк және
Тимур Сабыржанұлы        коммуникация министрлiгiнiң Қатынас жолдары
комитеті төрағасының орынбасары
Әзiмова                - Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
Эльвира Әбiлқасымқызы    Заңға тәуелдi кесiмдер департаментiнiң
директоры
Дүйсембиев             - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
Әбiлғазы Кенжебайұлы     Ақпараттық технологиялар департаментiнiң
директоры
Шекимова               - Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет
Людмила Николаевна       iстерi агенттiгi Мемлекеттiк қызметтi
құқықтық қамтамасыз ету департаментiнiң
директоры
Жайлаубаева            - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
Әсия Сейiтжапарқызы      және байланыс агенттiгi Ақпараттандыру
департаментiнiң директоры
Молдабаев              - Қазақстан Республикасы Қаржы
Сарқытбек Сәрсембайұлы   министрлiгiнiң Кедендiк бақылау комитетi
ұйымдастыру жұмысы және бақылау
басқармасының бастығы
Тулубаев               - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк
Сергей Анатольевич       комитетiнiң Шекара қызметi Шекаралық
бақылау бас басқармасының басқарма бастығы
Жаркенов               - Қазақстан Республикасы Көлiк және
Боранбай Қапарұлы        коммуникация министрлiгiнiң Көлiктiк
бақылау комитетi автокөлiктегi және
автожолдардағы бақылау басқармасының
бастығы
Күшікова               - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Жанель Сабырқызы         сауда министрлiгiнiң Сауда саясатын дамыту
және Дүниежүзiлiк сауда ұйымына кiру
департаментi сауданы дамыту басқармасының
бастығы
Әбiлқаева              - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң
Татьяна Төлегенқызы      Қазынашылық комитетi қазынашылық жүйесiн
сүйемелдеу басқармасының бастығы
Торғауытова            - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң
Үмiт Шолтыққызы          Салық комитетi кiрiстердi талдау және
ағымдағы болжамдау басқармасының бастығы
Қыпшақов               - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң
Арғын Мықтыбайұлы        Салық комитетi салықтық әкiмшiлендiру
басқармасының бастығы
Жөкенов                - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
Дулат Амантайұлы         Кедендiк бақылау комитетiнiң ақпараттық
технологиялар басқармасы бастығының
мiндетiн атқарушы
Нұрпейiсов             - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгі
Дәурен Қадырбайұлы       Кедендiк бақылау комитетiнiң құқықтық
қамтамасыз ету басқармасы бастығының
орынбасары
Түзубекова             - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
Нұрсәуле Қоңыратқызы     Мемлекеттiк бюджеттiң атқарылуын талдау
және оның әдiснамасы департаментiнiң
бюджеттiң кiрiс бөлiгiнiң атқарылуын талдау
және оның әдiснамасы басқармасы салықтық
емес түсiмдер бөлiмiнiң бастығы

2. Рабочей группе в срок до конца текущего года разработать проекты Закона и Программы и в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан.
3. Рабочей группе предоставить право привлекать специалистов центральных исполнительных и иных государственных органов по вопросам, входящим в компетенцию рабочей группы, а также запрашивать информацию, необходимую для выполнения возложенных на нее задач.
4. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Комитет таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
Премьер-Министр

2. Жұмыс тобы ағымдағы жылдың соңына дейiнгi мерзiмде Заңның және Бағдарламаның жобаларын әзiрлесiн және белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн.
3. Жұмыс тобына жұмыс тобының құзыретiне кiретiн мәселелер бойынша орталық атқарушы және өзге де мемлекеттiк органдардың мамандарын тарту, сондай-ақ өзiне жүктелген мiндеттердi орындау үшiн қажеттi ақпаратты сұрату құқығы берiлсiн.
4. Осы өкiмнiң іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Кедендiк бақылау комитетіне жүктелсiн.
Премьер-Министр