Об оплате расходов специального рейса
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 сентября 2006 года N 256-р
В целях обеспечения участия зарубежных делегаций в церемонии подписания Договора о зоне, свободной от ядерного оружия в Центральной Азии, которая пройдет 8 сентября 2006 года в городе Семипалатинске:
Министерству иностранных дел Республики Казахстан оплатить расходы специального рейса по маршруту Алматы - Семипалатинск - Астана - Алматы за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2006 год по программе 006 "Представительские затраты".
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра

Арнайы рейстің шығыстарын төлеу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 1 қыркүйектегі N 256-ө Өкімі
2006 жылғы 8 қыркүйекте Семей қаласында өтетін Орталық Азиядағы ядролық қарудан азат аймақ туралы шартқа қол қою рәсіміне шетелдік делегациялардың қатысуын қамтамасыз ету мақсатында:
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Алматы - Семей - Астана - Алматы бағыты бойынша арнайы рейстің шығыстарын 2006 жылға арналған республикалық бюджетте "Өкілдік шығындар" 006 бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебінен төлесін.
Премьер-Министрдің
міндетін атқарушы