О выделении средств на проживание участникам VI Международной конференции "Трансевразия-2006" 21-22 сентября 2006 года в городе Астане
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 сентября 2006 года N 257-р
В связи с проведением VI Международной конференции "Трансевразия-2006" с 21 по 22 сентября 2006 года в городе Астане:
Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан средства на оплату проживания в гостинице с 20 по 22 сентября участников VI Международной конференции "Трансевразия-2006" в сумме 4686480 (четыре миллиона шестьсот восемьдесят шесть тысяч четыреста восемьдесят) тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2006 год по программе 006 "Представительские затраты".
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра

2006 жылғы 21 - 22 қыркүйекте Астана қаласында "Трансеуразия-2006" VI Халықаралық конференциясына қатысушылардың қонақ үйде тұруына қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 4 қыркүйектегі N 257-ө Өкімі
2006 жылғы 21 - 22 қыркүйекте Астана қаласында "Трансеуразия-2006" VI Халықаралық конференциясының өткiзiлуiне байланысты:
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгiне "Трансеуразия-2006" VI Халықаралық конференциясына қатысушылардың 20 - 22 қыркүйекте қонақ үйде тұруына ақы төлеуге 2006 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен 4686480 (төрт миллион алты жүз сексен алты мың төрт жүз сексен) теңге сомасында қаражат бөлсiн.
Премьер-Министрдiң
мiндетiн атқарушы