О подготовке и проведении визита Президента Российской Федерации Путина В.В. в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 сентября 2006 года N 285-p
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Российской Федерацией и обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению визита Президента Российской Федерации Путина Владимира Владимировича в Республику Казахстан 3 октября 2006 года в городе Уральске в рамках проведения Форума руководителей приграничных регионов Республики Казахстан и Российской Федерации (далее - визит):
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению визита.
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан:
принять организационные меры по обслуживанию членов делегации Российской Федерации согласно приложению;
обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2006 год по программам 001 "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов" и 003 "Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне".
3. Службе охраны Президента Республики Казахстан, Комитету национальной безопасности Республики Казахстан, Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить безопасность членов делегации Российской Федерации в аэропортах, местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан и Министерством иностранных дел Республики Казахстан пролет специального самолета Президента Российской Федерации Путина Владимира Владимировича над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропорту города Уральска;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Уральска.
5. Министерству культуры и информации Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации, организовать концертную программу во время приема от имени Президента Республики Казахстан Н.А. Назарбаева.
6. Акиму Западно-Казахстанской области обеспечить выполнение протокольно-организационных мероприятий по встрече и проводам делегации Российской Федерации, оформлению аэропорта и улиц города Уральска.

Ресей Федерациясының Президентi В.В.Путиннiң Қазақстан Республикасына сапарын дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 29 қыркүйектегі N 285-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы екi жақты ынтымақтастықты нығайту және 2006 жылғы 3 қазанда Орал қаласында Қазақстан Республикасы және Ресей Федерациясы шекаралас аймақтары басшыларының форумын өткiзу шегiнде Ресей Федерациясының Президентi Владимир Владимирович Путиннiң Қазақстан Республикасына сапарын (бұдан әрi - сапар) дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгі сапарды дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз етсiн.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы:
қосымшаға сәйкес Ресей Федерациясы делегациясының мүшелерiне қызмет көрсету жөнiндегi ұйымдастыру шараларын қабылдасын;
2006 жылға арналған республикалық бюджетте 001 "Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдiң және мемлекеттiк органдардың басқа да лауазымды тұлғаларының қызметiн қамтамасыз ету" және 003 "Халықтың республикалық деңгейдегi санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы" бағдарламалары бойынша көзделген қаражат есебiнен сапарды өткiзуге арналған шығыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi, Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Ресей Федерациясының делегациясы мүшелерiнiң әуежайлардағы, тұратын және болатын орындарындағы қауiпсiздiгiн, жүретiн бағыттары бойынша бiрге жүрудi, сондай-ақ арнайы ұшақты күзетудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi белгiленген тәртiппен:
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiмен және Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiмен бiрлесiп, Ресей Федерациясының Президентi Владимир Владимирович Путиннiң арнайы ұшағының Қазақстан Республикасы аумағының үстiнен ұшып өтуiн, Орал қаласының әуежайына қонуын және одан ұшып шығуын;
Орал қаласының әуежайында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетудi, тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгi сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етiлуiн қамтамасыз етсiн, Қазақстан Республикасының Президентi Н.Ә. Назарбаевтың атынан қабылдау кезiнде концерттiк бағдарлама ұйымдастырсын.
6. Батыс Қазақстан облысының әкiмi Ресей Федерациясының делегациясын қарсы алу және шығарып салу Орал қаласының әуежайы мен көшелерiн безендiру жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларының орындалуын қамтамасыз етсiн.

7. Республиканской гвардии Республики Казахстан принять участие в церемонии встречи и проводов Президента Российской Федерации Путина Владимира Владимировича в аэропорту города Уральска.
8. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 29 сентября 2006 года N 285-p
Протокольно-организационные меры по обслуживанию
членов делегации Российской Федерации
1. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов делегации Российской Федерации по формату 1+11, а также оказание содействия в размещении сопровождающих лиц в гостиницах города Уральска и оказание им транспортных услуг.
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостиницах города Уральска, непосредственно вблизи номеров охраняемых лиц.
3. Изготовление печатной продукции (бейджи, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
4. Приобретение подарка и сувениров для главы и членов делегации Российской Федерации.
5. Организация чайного стола в аэропорту города Уральска при встрече и проводах делегации Российской Федерации.
6. Организация рабочего обеда от имени Президента Республики Казахстан Н.А. Назарбаева в честь Президента Российской Федерации В.В. Путина в городе Уральске.
7. Медицинское обслуживание членов делегации и сопровождающих лиц.
8. Организация цветочного оформления в местах проведения мероприятий.
9. Обеспечение технической поддержки во время проведения Форума приграничных областей Республики Казахстан и Российской Федерации.

7. Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы Орал қаласының әуежайында Ресей Федерациясының Президентi Владимир Владимирович Путиндi қарсы алу мен шығарып салу рәсiмiне қатыссын.
8. Осы өкiмнiң iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiне жүктелсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2006 жылғы 29 қыркүйектегі
N 285-ө өкiмiне
қосымша
Ресей Федерациясы делегациясының мүшелерiне қызмет көрсету жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру шаралары
1. Ресей Федерациясы делегациясының мүшелерiн 1+11 форматы бойынша орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету, сондай-ақ бiрге жүретiн адамдарды Орал қаласының қонақ үйлерiнде орналастыруға және оларға көлiктiк қызмет көрсетуге жәрдем көрсету.
2. Қазақстан Республикасының Президентi Күзет қызметiнiң қызметкерлерiн Орал қаласының қонақ үйлерiнде күзетiлетiн адамдардың нөмiрлерiне тiкелей жақын орналастыру.
3. Баспа өнiмдерiн (бейдждер, автокөлiктерге арнайы рұқсатнамалар, куверттiк карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
4. Ресей Федерациясы делегациясының басшысы мен мүшелерi үшiн сыйлық пен кәдесыйлар сатып алу.
5. Ресей Федерациясының делегациясын Орал қаласының әуежайында қарсы алу және шығарып салу кезiнде шай дастарханын ұйымдастыру.
6. Қазақстан Республикасының Президентi Н.Ә. Назарбаевтың атынан Ресей Федерациясының Президентi B.B. Путиннiң құрметiне Орал қаласында түскi ас ұйымдастыру.
7. Делегация мүшелерiне және бiрге жүретiн адамдарға медициналық қызмет көрсету.
8. Iс-шаралар өтетiн орындарда гүлмен безендiрудi ұйымдастыру.
9. Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясының шекаралас облыстарының форумын өткiзу кезiнде техникалық қолдауды қамтамасыз ету.