О создании рабочей группы по разработке проекта Программы технологического развития Республики Казахстан до 2015 года
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 октября 2006 года N 291-р
В целях разработки проекта Программы технологического развития Республики Казахстан до 2015 года:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Баталов                     - вице-министр индустрии и торговли
Аскар Булатович               Республики Казахстан, руководитель
Ержанов                     - директор Департамента инновационного
Бакит Ахметович               развития Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Цой                         - начальник отдела анализа и обеспечения
Юлия Дмитриевна               технологического развития
Департамента инновационного развития
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан, секретарь
Нарегеев                    - заместитель председателя Комитета
Бекболат Койжанович           путей сообщения Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
Могильный                   - директор Департамента науки
Валерий Валентинович          Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Дуйсембаев                  - директор Департамента информационных
Абылгазы Кенжебаевич          технологий Министерства финансов
Республики Казахстан
Идрисов                     - заместитель директора Департамента
Канат Жанабекович             животноводства Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Касымова                    - заместитель директора Департамента
Асия Салгараевна              инновационного развития Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Рясков                      - заместитель директора Департамента
Евгений Яковлевич             технологического развития и управления
государственными активами Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Бейспеков                   - начальник управления организации
Омирзак Кубегенович           таможенного контроля Комитета
таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан
Сутемгенов                  - начальник управления по техническому
Даулет Булатович              регулированию и метрологии Комитета
технического регулирования и
метрологии Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Алдабергенов                - заместитель начальника Управления
Болат Махаевич                автомобильного транспорта Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
Асатов                      - заместитель директора Департамента
Амангельды Болатаевич         экологических проблем, науки и
мониторинга Министерства охраны
окружающей среды Республики Казахстан
Секишева                    - заместитель начальника управления
Асия Романовна                промышленной политики Департамента
индустриальной политики Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Кожахметов                  - начальник отдела горнодобывающей
Омиргали Тохтарович           промышленности Комитета промышленности
научно-технического развития
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Бегимбетов                  - президент акционерного общества "Центр
Серик Жанатаевич              инжиниринга и трансферта технологий"
Амрин                       - советник председателя Правления
Госман Каримович              акционерного общества "Фонд
устойчивого развития "Қазына"
Косымбаева                  - директор Департамента развития
Зарина Кенжехановна           венчурной инфраструктуры акционерного
общества "Национальный инновационный
фонд".

Қазақстан Республикасының 2015 жылға дейiнгi технологиялық даму бағдарламасының жобасын әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 11 қазандағы N 291-ө Өкімі
Қазақстан Республикасының 2015 жылға дейiнгi технологиялық даму бағдарламасының жобасын әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Баталов                         - Қазақстан Республикасының
Асқар Болатұлы                    Индустрия және сауда
вице-министрi, жетекшi
Ержанов                         - Қазақстан Республикасы Индустрия
Бақыт Ахметұлы                    және сауда министрлiгi
Инновациялық дамыту
департаментiнiң директоры,
жетекшiнiң орынбасары
Цой                             - Қазақстан Республикасы Индустрия
Юлия Дмитриевна                   және сауда министрлiгiнiң
Инновациялық дамыту департаментi
технологиялық дамытуды талдау
және қамтамасыз ету
бөлiмiнiң бастығы, хатшы
Нарегеев                        - Қазақстан Республикасы Көлiк және
Бекболат Қойжанұлы                коммуникация министрлiгiнiң
Қатынас жолдары комитетi
төрағасының орынбасары
Могильный                       - Қазақстан Республикасы Бiлiм және
Валерий Валентинович              ғылым министрлiгi Ғылым
департаментiнiң директоры
Дүйсембаев                      - Қазақстан Республикасы Қаржы
Әбiлғазы Кенжебайұлы              министрлiгi Ақпараттық
технологиялар департаментiнiң
директоры
Ыдырысов                        - Қазақстан Республикасы Ауыл
Қанат Жаңабекұлы                  шаруашылығы министрлiгiнiң Мал
шаруашылығы департаментi
директорының орынбасары
Қасымова                        - Қазақстан Республикасы Индустрия
Әсия Салғарақызы                  және сауда министрлiгiнiң
Инновациялық дамыту департаментi
директорының орынбасары
Рясков                          - Қазақстан Республикасы Энергетика
Евгений Яковлевич                 және минералдық ресурстар
министрлiгiнiң Технологиялық
дамыту және мемлекеттiк
активтердi басқару департаментi
директорының орынбасары
Бейiспеков                      - Қазақстан Республикасы Қаржы
Өмiрзақ Күбiгенұлы                министрлiгiнiң Кедендiк бақылау
комитетi кедендiк бақылауды
ұйымдастыру басқармасының бастығы
Сүтемгенов                      - Қазақстан Республикасы Индустрия
Дәулет Болатұлы                   және сауда министрлiгiнiң
Техникалық реттеу және метрология
комитетi техникалық реттеу және
метрология басқармасының бастығы
Алдабергенов                    - Қазақстан Республикасы Көлiк және
Болат Махайұлы                    коммуникация министрлiгiнiң
Автомобиль көлiгi басқармасы
бастығының орынбасары
Асатов                          - Қазақстан Республикасы Қоршаған
Амангелдi Болатайұлы              ортаны қорғау министрлiгiнiң
Экологиялық проблемалар, ғылым
және мониторинг департаментi
директорының орынбасары
Секiшева                        - Қазақстан Республикасы Индустрия
Әсия Романқызы                    және сауда министрлiгi
Индустриялық саясат
департаментiнiң өнеркәсiптiк
саясат басқармасы бастығының
орынбасары
Қожахметoв                      - Қазақстан Республикасы Индустрия
Өмiрғали Тоқтарұлы                және сауда министрлiгiнiң
Өнеркәсiп және ғылыми-техникалық
дамыту комитетi тау-кен
өнеркәсiбi бөлiмiнiң бастығы
Бегiмбетов                      - "Инжиниринг және технологиялар
Серiк Жаңатайұлы                  трансфертi орталығы" акционерлiк
қоғамының президентi
Әмiрин                          - "Қазына" орнықты даму қоры"
Ғосман Кәрiмұлы                   акционерлiк қоғамының Басқарма
төрағасының кеңесшiсi
Қосымбаева                      - "Ұлттық инновациялық қор"
Зарина Кенжеханқызы               акционерлiк қоғамы венчурлiк
инфрақұрылымды дамыту
департаментiнiң директоры.

2. Рабочей группе в срок до 1 февраля 2007 года разработать проект Программы технологического развития Республики Казахстан до 2015 года.
3. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан в соответствии с Регламентом Правительства Республики Казахстан в срок до 10 ноября 2007 года внести проект Программы технологического развития Республики Казахстан до 2015 года на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан.
Премьер-Министр

2. Жұмыс тобы 2007 жылғы 1 ақпан мерзiмiне дейiн Қазақстан Республикасының 2015 жылға дейiнгi технологиялық даму бағдарламасының жобасын әзiрлесiн.
3. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Регламентiне сәйкес 2007 жылғы 10 қараша мерзiмiне дейiн Қазақстан Республикасының 2015 жылға дейiнгi технологиялық даму бағдарламасының жобасын Қазақстан Республикасының Үкiметiне қарауға енгiзсiн.
Премьер-Министр