О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам мобилизационной подготовки и мобилизации"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 октября 2006 года N 300-p
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации  Закона  Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам мобилизационной подготовки и мобилизации" (далее - перечень).
2. Государственным органам:
1) разработать и внести в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты, проинформировать Правительство Республики Казахстан и уполномоченный орган по мобилизационной подготовке и мобилизации о принятых мерах.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 20 октября 2006 года N 300-p
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо
в целях реализации Закона Республики Казахстан
от 7 июля 2006 года "О внесении изменений и дополнений в
некоторые законодательные акты Республики Казахстан
по вопросам мобилизационной подготовки и мобилизации"
N
п/
п
Наименование
нормативного
правового акта
Форма акта
Государ-
ственный
орган,
ответст-
венный за
исполнение
Срок
испол-
нения
1
2
3
4
5
1
Об утверждении
Правил мобилизацион-
ной подготовки и
мобилизации в
Республике Казахстан
Указ
Президента
Республики
Казахстан
МЭБП
(созыв),
МО, МЧС
Ноябрь
2006
года
2
Об утверждении
Правил оценки
мобилизационной
готовности
государственных
органов, организа-
ций, имеющих
мобилизационные
задания и заказы
Указ
Президента
Республики
Казахстан
МЭБП
(созыв),
МО, МЧС
Ноябрь
2006
года
3
Об утверждении
Правил оповещения
о мобилизации
Указ
Президента
Республики
Казахстан
МЭБП
(созыв),
МО, МЧС
Ноябрь
2006
года
4
Об утверждении
Правил выполнения
организациями
мобилизационных
заказов, установ-
ленных мобилиза-
ционным планом
Республики Казахстан
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЭБП
(созыв),
МО, МЧС
Ноябрь
2006
года
5
Об утверждении
Правил снятия,
передачи мобилиза-
ционных заказов
(заданий) при
банкротстве,
ликвидации,
реорганизации и
изменении профиля
работы организаций
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЭБП
(созыв),
МО, МЧС
Ноябрь
2006
года
6
О внесении изменений
и дополнений в
постановление
Правительства
Республики Казахстан
от 9 сентября 2002
года N 988-47с
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЭБП
(созыв),
МО, МЧС
Ноябрь
2006
года
7
О внесении изменений
и дополнений в
постановление
Правительства
Республики Казахстан
от 1 августа 2002
года N 858-38с
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЭБП
(созыв),
МО, МЧС
Ноябрь
2006
года
8
Об утверждении
норм снабжения
населения Республики
Казахстан в военное
время
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЭБП
(созыв),
МЗ, МЧС,
МТСЗН
Февраль
2007
года
9
Об утверждении
Правил организации
питания и торговли
в военное время
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МИТ
(созыв),
МЗ, МЭБП
Ноябрь
2006
года
10
О внесении изменений
и дополнений в
постановление
Правительства
Республики Казахстан
от 21 февраля 2002
года N 237
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЧС
(созыв),
МО, МЭБП
Ноябрь
2006
года
11
Об утверждении
Правил формирования,
накопления и
использования
материальных ценнос-
тей в государствен-
ном материальном
резерве
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЧС
(созыв),
МО, МЭБП
Ноябрь
2006
года
12
Об утверждении
Правил возмещения
затрат хозяйствующим
субъектам,
осуществляющим
хранение государ-
ственного резерва,
а также возмещения
затрат за
материальные ценнос-
ти государственного
резерва, выпускаемые
для ликвидации
последствий
чрезвычайных
ситуаций, оказания
регулирующего
воздействия на рынок
и гуманитарной
помощи
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЧС
(созыв),
МО, МЭБП
Ноябрь
2006
года
13
Об утверждении
Перечня пунктов
хранения материаль-
ных ценностей
государственного
резерва
Приказ
МЧС
(созыв),
МО, МЭБП
Ноябрь
2006
года
Примечание:
МЭБП  - Министерство экономики и бюджетного планирования Республики
Казахстан
МИТ   - Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан
МЧС   - Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
МО    - Министерство обороны Республики Казахстан
МЗ    - Министерство здравоохранения Республики Казахстан
МТСЗН - Министерство труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыру мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 20 қазандағы N 300-ө Өкімі
1. Қоса берiлiп отырған "Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыру мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шiлдедегi  Заңын  iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тiзбесi (бұдан әрi - тiзбе) бекiтiлсiн.
2. Мемлекеттiк органдар:
1) тiзбеге сәйкес нормативтiк құқықтық кесiмдердiң жобаларын әзiрлесiн және Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн;
2) тиiстi ведомстволық нормативтiк құқықтық кесiмдердi қабылдасын, қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкiметiн және жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыру жөнiндегi уәкiлеттi органды хабардар етсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2006 жылғы 20 қазандағы
N 300-ө өкімімен
бекітілген
"Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне
жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыру мәселелерi бойынша
өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан
Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегі Заңын іске асыру
мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық
кесімдердің тізбесі
р/с
N
Нормативтік құқықтық кесімнің атауы
Кесімнің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзімі
1
2
3
4
5
1
Қазақстан Республикасында жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыру ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
ЭБЖМ (жинақтау), Қорғанысмині, ТЖМ
2006 жылғы қараша
2
Жұмылдыру тапсырмалары мен тапсырыстары бар мемлекеттік органдардың, ұйымдардың жұмылдыру дайындығын бағалау ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
ЭБЖМ (жинақтау), Қорғанысмині, ТЖМ
2006 жылғы қараша
3
Жұмылдыру туралы хабарлау ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
ЭБЖМ (жинақтау), Қорғанысмині, ТЖМ
2006 жылғы қараша
4
Қазақстан Республикасының жұмылдыру жоспарымен белгіленген жұмылдыру тапсырыстарын ұйымдардың орындау ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ЭБЖМ (жинақтау), Қорғанысмині, ТЖМ
2006 жылғы қараша
5
Ұйымдардың банкроттығы, жойылуы, қайта ұйымдастырылуы және жұмыс бейінін өзгертуі кезінде жұмылдыру тапсырыстарын (тапсырмаларын) алу, беру ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ЭБЖМ (жинақтау), Қорғанысмині, ТЖМ
2006 жылғы қараша
6
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 9 қыркүйектегі N 988-47қ қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ЭБЖМ (жинақтау), Қорғанысмині, ТЖМ
2006 жылғы қараша
7
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 1 тамыздағы N 858-38қ қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ЭБЖМ (жинақтау), Қорғанысмині, ТЖМ
2006 жылғы қараша
8
Қазақстан Республикасының халқын соғыс уақытында жабдықтау нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ЭБЖМ (жинақтау), ДСМ, ТЖМ, Еңбекмині
2007 жылғы ақпан
9
Соғыс уақытында тамақтандыру мен сауданы ұйымдастыру ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ИСМ (жинақтау), ДСМ, ТЖМ, Еңбекмині
2006 жылғы қараша
10
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 21 ақпандағы N 237 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ТЖМ (жинақтау), Қорғанысмині, ЭБЖМ
2006 жылғы қараша
11
Мемлекеттік материалдық резервтегі материалдық құндылықтарды қалыптастыру, жинақтау және пайдалану ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ТЖМ (жинақтау), Қорғанысмині, ЭБЖМ
2006 жылғы қараша
12
Мемлекеттік резервті сақтауды жүзеге асыратын шаруашылық жүргізуші субъектілерге шығындарды өтеудің, сондай-ақ төтенше жағдайлардың зардаптарын жою, рынокқа реттейтін ықпал жасау және ізгілік көмек көрсету үшін шығарылатын мемлекеттік резервтің материалдық құндылықтары үшін шығындарды өтеу ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ТЖМ (жинақтау), Қорғанысмині, ЭБЖМ
2006 жылғы қараша
13
Мемлекеттік резервтің материалдық құндылықтарын сақтау пункттерінің тізбесін бекіту туралы
Бұйрық
ТЖМ (жинақтау), Қорғанысмині, ЭБЖМ
2006 жылғы қараша
Ескертпе:
ЭБЖМ           - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрлігі
ИСМ            - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда
министрлігі
ТЖМ            - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар
министрлігі
Қорғанысмині   - Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі
ДСМ            - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
Еңбекмині      - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрлігі