О подготовке и проведении официального визита Премьер-Министра Иорданского Хашимитского Королевства М. Бахита в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 ноября 2006 года N 316-p
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Иорданским Хашимитским Королевством и обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению официального визита Премьер-Министра Иорданского Хашимитского Королевства М. Бахита в Республику Казахстан 8-10 ноября 2006 года в городе Астане:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан:
обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению официального визита Премьер-Министра Иорданского Хашимитского Королевства М. Бахита в Республику Казахстан 8-10 ноября 2006 года в городе Астане (далее - визит);
выделить Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан необходимые средства на проведение казахстанско-иорданского бизнес-форума.
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан:
принять организационные меры по обслуживанию членов официальной делегации Иорданского Хашимитского Королевства согласно приложению;
обеспечить финансирование расходов на проведение визита в городе Астане за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2006 год по программам 001 "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов" и 003 "Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне".
3. Службе охраны Президента Республики Казахстан, Комитету национальной безопасности Республики Казахстан, Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить безопасность членов официальной делегации Иорданского Хашимитского Королевства в аэропорту, местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны и Министерством иностранных дел Республики Казахстан пролет специального самолета Премьер-Министра Иорданского Хашимитского Королевства М. Бахита над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в/из аэропорту (а) города Астаны;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Астаны.
5. Министерству культуры и информации Республики Казахстан обеспечить:
освещение визита в средствах массовой информации;
концертную программу во время официального приема от имени Премьер-Министра Республики Казахстан Д. Ахметова в честь Премьер-Министра Иорданского Хашимитского Королевства М. Бахита в городе Астане.

Иордан Хашимиттiк Корольдiгiнiң Премьер-Министрi M.Бахиттiң Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 6 қарашадағы N 316-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы мен Иордан Хашимиттiк Корольдiгi арасындағы екi жақты ынтымақтастықты нығайту және 2006 жылғы 8 - 10 қарашада Астана қаласында Иордан Хашимиттiк Корольдiгiнiң Премьер-Министрi M. Бахиттiң Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi:
2006 жылғы 8 - 10 қарашада Астана қаласында Иордан Хашимиттiк Корольдiгiнiң Премьер-Министрi M. Бахиттiң Қазақстан Республикасына ресми сапарын (бұдан әрi - сапар) дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз етсiн;
Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiне қазақстан-иордан бизнес-форумын өткiзуге арналған қажеттi қаражат бөлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы:
қосымшаға сәйкес Иордан Хашимиттiк Корольдiгi ресми делегациясының мүшелерiне қызмет көрсету жөнiндегi ұйымдастыру шараларын қабылдасын;
Астана қаласында сапарды өткiзуге арналған шығыстарды қаржыландыруды 2006 жылға арналған республикалық бюджетте 001 "Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдiң және мемлекеттiк органдардың басқа да лауазымды адамдарының қызметiн қамтамасыз ету" және 003 "Республикалық деңгейде халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы" бағдарламалары бойынша көзделген қаражат есебiнен қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi, Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Иордан Хашимиттік Корольдiгiнiң ресми делегациясы мүшелерiнiң әуежайдағы, тұратын және болатын орындарындағы қауiпсiздiгiн, жүретiн бағыттары бойынша бiрге жүрудi, сондай-ақ арнайы ұшақты күзетудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi белгiленген тәртiппен:
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiмен және Сыртқы iстер министрлiгiмен бiрлесiп, Иордан Хашимиттiк Корольдiгiнiң Премьер-Министрi M. Бахиттiң арнайы ұшағының Қазақстан Республикасы аумағының үстiнен ұшып өтуiн, Астана қаласының әуежайына қонуын және одан ұшып шығуын;
Астана қаласының әуежайында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетудi, оның тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгi:
сапарды бұқаралық ақпарат құралдарында жария етудi;
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Д. Ахметовтiң атынан Иордан Хашимиттiк Корольдiгiнiң Премьер-Министрi M. Бахиттiң құрметiне Астана қаласында ресми қабылдау кезiнде концерттiк бағдарламаны қамтамасыз етсiн.

6. Акиму города Астана обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам официальной делегации Иорданского Хашимитского Королевства в местах посещения, а также оформлению аэропорта и улиц города Астаны.
7. Республиканской гвардии Республики Казахстан принять участие в церемонии встречи и проводов Премьер-Министра Иорданского Хашимитского Королевства М. Бахита в аэропорту города Астаны.
8. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 6 ноября 2006 года N 316-p
Организационные меры
по обслуживанию членов официальной делегации
Иорданского Хашимитского Королевства
1. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов официальной делегации Иорданского Хашимитского Королевства по формату 1+10 в городе Астане в гостинице "Риксос Президент Отель".
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостинице "Риксос Президент Отель".
3. Изготовление печатной продукции (бейджи, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
4. Приобретение подарка и сувениров для главы и членов официальной делегации Иорданского Хашимитского Королевства.
5. Организация чайного стола в аэропорту города Астана при встрече и проводах официальной делегации Иорданского Хашимитского Королевства.
6. Организация официального приема от имени Премьер-Министра Республики Казахстан Д. Ахметова в честь Премьер-Министра Иорданского Хашимитского Королевства М. Бахита в городе Астане.
7. Организация цветочного оформления мест проведения мероприятий.
8. Медицинское обслуживание членов официальной делегации и сопровождающих лиц.
9. Организация казахстанско-иорданского бизнес-форума.

6. Астана қаласының әкiмi Иордан Хашимиттiк Корольдiгiнiң ресми делегациясын баратын жерлерiнде қарсы алу және шығарып салу, сондай-ақ Астана қаласының әуежайы мен көшелерiн безендiру жөнiндегi ұйымдастыру iс-шараларының орындалуын қамтамасыз етсiн.
7. Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы Астана қаласының әуежайында Иордан Хашимиттiк Корольдiгiнiң Премьер-Министрi M. Бахиттi қарсы алу және шығарып салу рәсiмiне қатыссын.
8. Осы өкiмнiң iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiне жүктелсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2006 жылғы 6 қарашадағы
N 316-ө өкiмiне
қосымша
Иордания Хашимиттiк Корольдiгi ресми делегациясының мүшелерiне қызмет көрсету жөнiндегi ұйымдастыру шаралары
1. Иордан Хашимиттiк Корольдiгi ресми делегациясының мүшелерiн Астана қаласындағы "Риксос Президент Отель" қонақ үйiнде 1+10 форматы бойынша орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету.
2. Қазақстан Республикасының Президентi Күзет қызметiнiң қызметкерлерiн "Риксос Президент Отель" қонақ үйiне орналастыру.
3. Баспа өнiмiн (бейдждер, автомобильдерге арнайы рұқсаттамалар, куверттiк карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
4. Иордан Хашимиттiк Корольдiгi ресми делегациясының басшысы мен мүшелерi үшiн сыйлық және кәдесыйлар сатып алу.
5. Иордан Хашимиттiк Корольдiгi ресми делегациясын Астана қаласының әуежайында қарсы алу және шығарып салу кезiнде шай дастарханын ұйымдастыру.
6. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Д. Ахметовтiң атынан Иордан Хашимиттiк Корольдiгiнiң Премьер-Министрi M. Бахиттiң құрметiне Астана қаласында ресми қабылдау ұйымдастыру.
7. Іс-шаралар өткiзiлетiн орындарды гүлмен безендiрудi ұйымдастыру.
8. Ресми делегация мүшелерiне және бiрге жүретiн адамдарға медициналық қызмет көрсету.
9. Қазақстан-иордан бизнес-форумын ұйымдастыру.