О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 апреля 2006 года N 82-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 ноября 2006 года N 327-p
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 апреля 2006 года N 82-р "Об утверждении графика представления информационных материалов Премьер-Министру Республики Казахстан" следующее изменение:
в  приложении  к указанному распоряжению:
в графе 3 строки, порядковый номер 43, слово "кварталом" заменить словом "полугодием".
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 4 сәуірдегі N 82-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 17 қарашадағы N 327-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасының Премьер-Министріне ақпараттық материалдар ұсыну кестесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 4 сәуірдегі N 82-ө  өкіміне  мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген өкімге қосымшада:
реттік нөмірі 43-жолдың 3-бағанындағы "тоқсаннан" деген сөз "жарты жылдықтан" деген сөздермен ауыстырылсын.
Премьер-Министр