О проведении республиканского совещания и семинара по вопросам агропромышленного комплекса
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 ноября 2006 года N 345-p
1. Согласиться с предложением Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан о проведении в декабре 2006 года в городе Астане республиканского совещания и семинара по вопросам агропромышленного комплекса.
2. Утвердить прилагаемые:
Состав рабочей группы  по подготовке и проведению республиканского совещания и семинара по вопросам агропромышленного комплекса;
контингент участников  республиканского совещания и семинара по вопросам агропромышленного комплекса;
смету затрат  на проведение республиканского совещания и семинара по вопросам агропромышленного комплекса.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан средства в сумме 9753000 (девять миллионов семьсот пятьдесят три тысячи) тенге на проведение республиканского совещания и семинара согласно смете расходов за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2006 год по программе 006 "Представительские затраты".
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 30 ноября 2006 года N 345-р
Состав рабочей группы
по подготовке и проведению республиканского совещания
и семинара по вопросам агропромышленного комплекса
Есимов                     - Министр сельского хозяйства
Ахметжан Смагулович          Республики Казахстан, председатель
Айтжанов                   - вице-министр сельского хозяйства
Дулат Нулиевич               Республики Казахстан, заместитель
председателя
Абдымомунов                - вице-министр образования и науки
Азамат Курманбекович         Республики Казахстан
Амангельдиев               - вице-министр здравоохранения
Ардак Амангельдиевич         Республики Казахстан
Бабакумаров                - вице-министр информации и
Ержан Жалбакович             культуры Республики Казахстан
Елемесов                   - вице-министр финансов
Аскар Раушанулы              Республики Казахстан
Кусаинов                   - вице-министр транспорта и
Абельгазы Калиакпарович      коммуникаций Республики Казахстан
Кусаинов                   - вице-министр экономики и бюджетного
Марат Апсеметович            планирования Республики Казахстан
Куставлетов                - вице-министр юстиции Республики
Дулат Рашидович              Казахстан
Мамин                      - аким города Астаны
Аскар Узакпаевич
Ермекбаев                  - заведующий Отделом контроля и
Куаныш Ермекбаевич           документационного обеспечения
Канцелярии Премьер-Министра Республики
Казахстан
Боос                       - заместитель заведующего Отделом
Владимир Оттович             производственной сферы и
инфраструктуры Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
Сералиев                   - заместитель директора Департамента
Жолдыбек Исхакович           администрации Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан,
секретарь
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 30 ноября 2006 года N 345-р
Контингент участников республиканского совещания и
семинара по вопросам агропромышленного комплекса
N
п/
п
Наименование
областей,
центральных
исполнительных
органов и
иных организа-
ций и
предприятий
Акимы
обла-
стей,
г.г.
Аста-
ны,
Алма-
ты и
их
заме-
сти-
тели
Акимы
сельс-
ких
райо-
нов,
городов
област-
ного
значе-
ния,
сельс-
ких
округов
Руково-
дители
терри-
ториаль-
ных
органов
Минис-
терства
сельско-
го
хозяйст-
ва
област-
ных
депар-
таментов
сельско-
го
хозяй-
ства
Руково-
дители
комите-
тов
водных
ресур-
сов, по
делам
сельских
террито-
рий,
лесного
и охот-
ничьего,
рыбного
хозяй-
ств и их
органи-
заций
Руко-
води-
тели
пред-
прия-
тий и
агро-
форми-
рова-
ний
Ито-
го
1
Акмолинская
2
57
21
8
17

Агроөнеркәсіптік кешен мәселелері бойынша республикалық кеңес және семинар өткізу туралы
қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 30 қарашадағы N 345-ө Өкімі
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің
2006 жылғы желтоқсанда Астана қаласында агроөнеркәсіптік кешен мәселелері бойынша республикалық кеңес және семинар өткізу туралы ұсынысымен келісілсін.
2. Қоса беріліп отырған:
Агроөнеркәсіптік кешен мәселелері бойынша республикалық кеңесті және семинарды дайындау мен өткізу жөніндегі жұмыс тобының құрамы;
агроөнеркәсіптік кешен мәселелері бойынша республикалық кеңеске және семинарға қатысушылардың контингенті;
агроөнеркәсіптік кешен мәселелері бойынша республикалық кеңесті және семинарды өткізуге жұмсалатын шығындардың сметасы бекітілсін.
3. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Қазақстан
Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігіне республикалық кеңес және
семинар өткізуге 2006 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Өкілдік шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебінен шығыстар сметасына сәйкес 9753000 (тоғыз миллион жеті жүз елу үш мың) теңге сомасында қаражат бөлсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2006 жылғы 30 қарашадағы
N 345-ө өкімімен
бекітілген
Агроөнеркәсіптік кешен мәселелері бойынша республикалық
кеңесті және семинарды дайындау мен өткізу жөніндегі
жұмыс тобының құрамы
Есімов                    - Қазақстан Республикасының Ауыл
Ахметжан Смағұлұлы          шаруашылығы министрі, төраға
Айтжанов                  - Қазақстан Республикасының Ауыл
Дулат Нулиұлы               шаруашылығы вице-министрі, төрағаның
орынбасары
Әбдімомынов               - Қазақстан Республикасының Білім және
Азамат Құрманбекұлы         ғылым вице-министрі
Амангелдиев               - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Ардақ Амангелдіұлы          сақтау вице-министрі
Бабақұмаров               - Қазақстан Республикасының Мәдениет және
Ержан Жалбақұлы             ақпарат вице-министрі
Елемесов                  - Қазақстан Республикасының Қаржы
Асқар Раушанұлы             вице-министрі
Құсайынов                 - Қазақстан Республикасының Көлік және
Әбілғазы Қалиақпарұлы       коммуникация вице-министрі
Құсайынов                 - Қазақстан Республикасының Экономика
Марат Әпсеметұлы            және бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Құсдәулетов               - Қазақстан Республикасының Әділет
Дулат Рашидұлы              вице-министрі
Мамин                     - Астана қаласының әкімі
Асқар Ұзақбайұлы
Ермекбаев                 - Қазақстан Республикасы
Қуаныш Ермекбайұлы          Премьер-Министрінің Кеңсесі Бақылау
және құжаттамалық қамтамасыз ету
бөлімінің меңгерушісі
Боос                      - Қазақстан Республикасының Премьер-
Владимир Оттович            Министрі Кеңсесінің Өндірістік сала
және инфрақұрылым бөлімі меңгерушісінің
орынбасары
Сералиев                  - Қазақстан Республикасы Ауыл
Жолдыбек Ысқақұлы           шаруашылығы министрлігінің Әкімшілік
департаменті директорының орынбасары,
хатшы
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2006 жылғы 30 қарашадағы
N 345-ө өкімімен
бекітілген
Агроөнеркәсіптік кешен мәселелері бойынша республикалық
кеңеске және семинарға қатысушылардың контингенті
Р/с
N
Облыстардың, орталық атқарушы органдардың және өзге де ұйымдар мен кәсіпорын дардың атауы
Облыс тардың, Астана, Алматы қалаларының
әкімдері және олардың орынбасарлары
Ауылдықаудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың, ауылдық округтардың әкімдері
Ауыл шаруашылығы министрлігі аумақтықоргандарының облыстықауыл шаруашылығы департаменттерінің басшылары
Су ресурстары, ауылдық аумақтар істері жөніндегі,орман және аңшылық, балық шаруашылықтарының және олардың ұйымдарының басшылары
Кәсіпоры
ндардың және агроқұрылымдардың басшылары
Жиыны
1
Ақмола
2
57
21
8
17