О создании рабочей группы по выработке предложений по развитию Щучинско-Боровской курортной зоны Акмолинской области, туристского комплекса на берегу Капшагайского водохранилища Алматинской области и зоны отдыха "Кендерли" в Мангистауской области
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 февраля 2007 года N 27-p
Для координации работы по выработке предложений по развитию Щучинско-Боровской курортной зоны, туристского комплекса на берегу Капшагайского водохранилища и зоны отдыха "Кендерли":
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Сапарбаев                   - вице-министр экономики и бюджетного
Бердибек Машбекович           планирования Республики Казахстан,
руководитель
Айтекенов                   - вице-министр туризма и спорта
Кайрат Медыбаевич             Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Ускенбаев                   - председатель Комитета индустрии
Каирбек Айтбаевич             туризма Министерства туризма и спорта
Республики Казахстан, секретарь
Айтжанов                    - вице-министр сельского хозяйства
Дулат Нулиевич                Республики Казахстан
Баталов                     - вице-министр индустрии и торговли
Аскар Булатович               Республики Казахстан
Бисембаев                   - заместитель Управляющего делами
Абай Айдарханович             Президента Республики Казахстан
Жошыбаев                    - Заместитель Министра иностранных дел
Рапиль Сеитханович            Республики Казахстан
Кусаинов                    - вице-министр транспорта и
Абельгазы Калиакпарович       коммуникаций Республики Казахстан
Сарсембаев                  - вице-министр охраны окружающей среды
Зейнулла Сакенович            Республики Казахстан
Ергожин                     - вице-министр финансов Республики
Даулет Едилович               Казахстан
Саткалиев                   - вице-министр энергетики и минеральных
Алмасадам Майданович          ресурсов Республики Казахстан
Баталов                     - заместитель акима Алматинской области
Амандык Габбасович
Отаров                      - заместитель акима Акмолинской области
Кадирхан Махмутович
Абдрахманов                 - заместитель акима Мангистауской
Марат Маулетжанович           области
Букенов                     - заместитель акима города Алматы
Кайрат Ахмадиевич
Смагулов                    - заместитель акима города Астаны
Болат Советович
Раймбеков                   - заместитель Председателя Агентства
Каналбек Утжанович            Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Paу                         - председатель Правления акционерного
Альберт Павлович              общества "Национальной компании
"СПК "Сары-Арка"
Юсуп                        - заместитель заведующего Отделом
Айбек Кенесович               социально-культурного развития
Канцелярии Премьер-Министра Казахстан
Республики Казахстан

Ақмола облысының Щучинск-Бурабай курорттық аймағын, Алматы облысы Қапшағай су қоймасының жағасындағы туристiк кешендi және Маңғыстау облысының "Кендiрлi" демалыс аймағын дамыту бойынша ұсыныстарды пысықтау жөнiнде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 17 ақпандағы N 27-ө Өкімі
Щучинск-Бурабай курорттық аймағын, Қапшағай су қоймасының жағасындағы туристiк кешендi және "Кендiрлi" демалыс аймағын дамыту бойынша ұсыныстарды пысықтау жөнiндегi жұмысты үйлестiру үшiн:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Сапарбаев                    - Қазақстан Республикасының Экономика
Бердiбек Машбекұлы             және бюджеттiк жоспарлау вице-
министрi, жетекшi
Әйтекенов                    - Қазақстан Республикасының Туризм және
Қайрат Медiбайұлы              спорт вице-министрi, жетекшiнiң
орынбасары
Өскенбаев                    - Қазақстан Республикасы Туризм және
Қайырбек Айтбайұлы             спорт министрлiгі Туризм индустриясы
комитетiнiң төрағасы, хатшы
Айтжанов                     - Қазақстан Республикасының Ауыл
Дулат Нулиұлы                  шаруашылығы вице-министрi
Баталов                      - Қазақстан Республикасының Индустрия
Асқар Болатұлы                 және сауда вице-министрi
Бисембаев                    - Қазақстан Республикасының Президентi
Абай Айдарханұлы               Iс басқарушысының орынбасары
Жошыбаев                     - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Рапиль Сейiтханұлы             министрiнiң орынбасары
Құсайынов                    - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Әбiлғазы Қалиақпарұлы          коммуникация вице-министрi
Сәрсембаев                   - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Зейнолла Сәкенұлы              ортаны қорғау вице-министрi
Ерғожин                      - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-
Дәулет Едiлұлы                 министрi
Сәтқалиев                    - Қазақстан Республикасының
Алмасадам Майданұлы            Энергетика және минералдық ресурстар
вице-министрi
Баталов                      - Алматы облысы әкiмiнiң орынбасары
Амандық Ғаббасұлы
Отаров                       - Ақмола облысы әкiмiнiң орынбасары
Қадырхан Махмұтұлы
Әбдiрахманов                 - Маңғыстау облысы әкiмiнiң орынбасары
Марат Мәулетжанұлы
Бөкенов                      - Алматы қаласы әкiмiнiң орынбасары
Қайрат Ахмадиұлы
Смағұлов                     - Астана қаласы әкiмiнiң орынбасары
Болат Советұлы
Райымбеков                   - Қазақстан Республикасы Жер
Каналбек Өтжанұлы              ресурстарын басқару агенттiгi
төрағасының орынбасары
Paу                          - "Сарыарқа" әлеуметтiк-кәсiпкерлiк
Альберт Павлович               корпорациясы" ұлттық компаниясы"
акционерлiк қоғамының басқарма
төрағасы
Юсуп                         - Қазақстан Республикасының Премьер-
Айбек Кеңесұлы                 Министрi Кеңсесiнiң Әлеуметтiк-мәдени
даму бөлiмi меңгерушiсiнiң орынбасары

2. Рабочей группе (Сапарбаев Б.М.) до 5 марта 2007 года принять меры, направленные на решение поручений протокола совещания у Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 февраля 2007 года N 007-533 и обеспечить их исполнение в установленные сроки.
3. Разрешить рабочей группе в установленном порядке привлекать специалистов центральных и иных государственных органов и организаций, акиматов Акмолинской, Алматинской и Мангистауской областей, городов Алматы и Астаны для выполнения возложенных на них задач.
4. Контроль за выполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра экономики и бюджетного планирования Мусина А.Е.
Премьер-Министр

2. Жұмыс тобы (Б.М.Сапарбаев) 2007 жылғы 5 наурызға дейiн Қазақстан Республикасының Премьер-Министрiнде болған кеңестiң 2007 жылғы 17 ақпандағы N 007-533 хаттамасының тапсырмаларын шешуге бағытталған шараларды қабылдасын және олардың белгiленген мерзiмде орындалуын қамтамасыз етсiн.
3. Жұмыс тобына белгiленген тәртiппен өзiне жүктелген мiндеттердi орындау үшiн орталық және өзге де мемлекеттiк органдар мен ұйымдардың, Ақмола, Алматы және Маңғыстау облыстарының, Астана және Алматы қалаларының мамандарын тартуға рұқсат берiлсiн.
4. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары - Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрi А.Е. Мусинге жүктелсiн.
Премьер-Министр