О мерах по реализации законов Республики Казахстан "Об игорном бизнесе" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам игорного бизнеса"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 февраля 2007 года N 28-p
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законов Республики Казахстан от 12 января 2007 года " Об игорном бизнесе " и " О внесении изменений и дополнений  в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам игорного бизнеса" (далее - перечень).
2. Государственным органам:
1) разработать и внести в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Mинистр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 17 февраля 2007 года N 28-р
Перечень нормативных правовых актов, принятие которых
необходимо в целях реализации законов Республики Казахстан
от 12 января 2007 года "Об игорном бизнесе" и "О внесении
изменений и дополнений в некоторые законодательные акты
Республики Казахстан по вопросам игорного бизнеса"
N
п/п
Наименование
нормативного
правового
акта
Форма акта
Государствен-
ный орган,
ответственный
за исполнение
Срок
исполнения
1
2
3
4
5
1.
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
решения
Правительства
Республики
Казахстан по
вопросам игорно-
го бизнеса
Постановление Правительства Республики Казахстан
МТС, МФ, МИТ,
МЭБП, МЮ
Февраль
2007 года
2.
О внесении
изменений в
постановление
Правительства
Республики
Казахстан от
24 декабря
2004 года
N 1362
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЭБП, МФ
Март
2007 года
3.
О внесении
изменений в
постановление
Правительства
Республики
Казахстан от
23 октября
2006 года N 1016
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ
Март
2007 года
4.
О внесении
изменений в
постановление
Правительства
Республики
Казахстан от
28 января 2000
года N 137
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ
Март
2007 года
5.
Об утверждении
Правил ведения
реестра
лицензий на
право занятия
деятельностью
в сфере игорно-
го бизнеса
Приказ МТС
МТС
Март
2007 года
6.
Об утверждении
перечня и форм
документов,
подтверждающих
соответствие
организатора
игорного бизнеса
квалификационным
требованиям
Приказ МТС
МТС
Март
2007 года
7.
О внесении
изменений и
дополнений в
приказ Министра
экономики и
бюджетного
планирования
Республики
Казахстан
от 24 декабря
2004 года N 169
"Об утверждении
распределения
поступлений
классификации
доходов между
уровнями бюджета
по единой
бюджетной
классификации
Республики
Казахстан"
Приказ МЭБП
МЭБП
Март
2007 года
8.
Приказ
председателя
Налогового
комитета
Министерства
финансов
Республики
Казахстан "Об
утверждении
Правил
составления
налоговой
отчетности"
Приказ НК МФ
НК МФ
Декабрь
2007 года
Примечание:  расшифровка аббревиатур:
МТС - Министерство туризма и спорта Республики Казахстан
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан
МИТ - Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан
МЭБП - Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
МЮ - Министерство юстиции Республики Казахстан
НК МФ - Налоговый комитет Министерства финансов Республики Казахстан.

Қазақстан Республикасының "Ойын бизнесi туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне ойын бизнесi мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" заңдарын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 17 ақпандағы N 28-ө Өкімі
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасының " Ойын бизнесi туралы " және " Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық  актiлерiне ойын бизнесi мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2007 жылғы 12 қаңтардағы заңдарын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық актiлердiң тiзбесi (бұдан әрi - тiзбе) бекiтiлсiн.
2. Мемлекеттiк органдар:
1) тiзбеге сәйкес нормативтiк құқықтық актiлердiң жобаларын әзiрлесiн және Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн;
2) тиiстi ведомстволық нормативтiк құқықтық актiлердi қабылдасын және Қазақстан Республикасының Yкiметiн қабылданған шаралар туралы хабардар етсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2007 жылғы 17 ақпандағы
N 28-ө өкiмiмен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасының "Ойын бизнесi туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне ойын бизнесi мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2007 жылғы 12 қаңтардағы заңдарын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық актiлердiң тiзбесi
P/c N
Нормативтiк құқықтық актiнiң атауы
Актiнiң
нысаны
Орындауға жауапты мемлекет-
тiк орган
Орындау мерзiмi
1
2
3
4
5
1
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне ойын бизнесi мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан
Республика-сы
Үкіметінің
қаулысы
ТСМ,
Қаржымині,
ИСМ, ЭБЖМ,
Әділетмині
2007 жылғы
ақпан
2
Қазақстан Республикасы 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан
Республика-сы
Үкіметінің
қаулысы
ЭБЖМ,
Қаржымині
2007 жылғы
наурыз
3
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 23 қазандағы
N 1016 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан
Республика-сы
Үкіметінің
қаулысы
Қаржымині
2007 жылғы
наурыз
4
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан
Республика-сы
Үкіметінің
қаулысы
Қаржымині
2007 жылғы
наурыз
5
Ойын бизнесi саласындағы қызметпен айналысу құқығына арналған лицензиялардың тiзiлiмiн жүргізу ережесiн бекiту туралы
ТСМ
бұйрығы
ТСМ
2007 жылғы
наурыз
6
Ойын бизнесiн ұйымдастырушының бiлiктiлiк талаптарына сәйкестiгiн растайтын құжаттардың тiзбесi мен нысандарын бекiту туралы
ТСМ
бұйрығы
ТСМ
2007 жылғы
наурыз
7
"Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасы бойынша бюджет деңгейлерi арасындағы кiрiстер сыныптамасының түсiмдерiн бөлудi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 169 бұйрығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
ЭБЖМ
бұйрығы
ЭБЖМ
2007 жылғы
наурыз
8
"Салық есептiлiгiн жасау ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi төрағасының бұйрығы
Қаржымині
СК-нің
бұйрығы
Қаржымині
СК
2007 жылғы
желтоқсан
Ескертпе:  аббревиатуралардың толық жазылуы:
ТСМ - Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгi
Қаржыминi - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
ИСМ - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгi
ЭБЖМ - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
Әдiлетминi - Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
Қаржыминi СК - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi.