О временном порядке подготовки и проведения селекторных совещаний
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 марта 2007 года N 57-p
В целях реализации  Послания  Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А. народу Казахстана "Новый Казахстан в новом мире" от 28 февраля 2007 года, а также принятия оперативных мер по важнейшим вопросам развития социально-экономической политики государства для координации и взаимодействия центральных и местных государственных органов:
1. Утвердить прилагаемые:
1) временный порядок подготовки и проведения селекторных совещаний;
2) план-график селекторных совещаний на 2007 год.
2. Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан обеспечить еженедельное представление в Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан информации о ходе выполнения протокольных решений, данных на селекторных совещаниях.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
14 марта 2007 года N 57-p
Временный порядок подготовки и
проведения селекторных совещаний
1. Общие положения
1. Настоящий временный порядок регулирует вопросы подготовки и проведения селекторных совещаний, проводимых Премьер-Министром Республики Казахстан (далее - совещания).
2. Совещания проводятся с целью координации и контроля взаимодействия центральных и местных исполнительных органов в решении вопросов по реализации  Послания  Президента Республики Казахстан народу Казахстана от 28 февраля 2007 года "Новый Казахстан в новом мире" (далее - Послание), а также для принятия оперативных мер по важнейшим вопросам развития социально-экономической политики государства."
3. На совещании председательствует Премьер-Министр Республики Казахстан или в его отсутствие его заместитель. Председатель совещания:
1) утверждает повестку дня совещания;
2) заслушивает руководителей центральных и местных исполнительных органов по вопросам их компетенции;
3) дает поручения соответствующим руководителям.
4. Секретарем совещания является вице-министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан. Секретарь совещания:
1) организует подготовку материалов к совещаниям;
2) еженедельно проводит анализ выполнения протокольных решений;
3) координирует взаимодействие центральных и местных исполнительных органов.
5. Рабочим органом по подготовке совещаний является Министерство экономики и бюджетного планирования.
6. Совещания проводятся в соответствии с планом-графиком селекторных совещаний Премьер-Министра Республики Казахстан с руководителями центральных и местных исполнительных органов, утвержденным распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан (далее - план-график). В случае необходимости могут проводиться внеплановые совещания с целью обсуждения иных вопросов, имеющих важное значение в жизнедеятельности населения страны.

Селекторлық кеңестердi дайындау мен өткiзудiң уақытша тәртiбi туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 14 наурыздағы N 57-ө Өкімі
Қазақстан Республикасының Президентi Н.Ә.Назарбаевтың 2007 жылғы 28 ақпандағы "Жаңа әлемдегi жаңа Қазақстан" атты Қазақстан халқына  Жолдауын  iске асыру, сондай-ақ орталық және жергiлiктi мемлекеттiк органдарды үйлестiру мен олардың өзара ic-қимыл жасасуы үшiн мемлекеттің әлеуметтiк-экономикалық саясатын дамытудың аса маңызды мәселелерi жөнiнде жедел шаралар қабылдау мақсатында:
1. Қоса берiлiп отырған:
1) селекторлық кеңестердi дайындау мен өткiзудiң уақытша тәртiбi;
2) Селекторлық кеңестердiң 2007 жылға арналған жоспар-кестесi бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесiне селекторлық кеңестерде берiлген хаттамалық шешiмдердiң орындалу барысы туралы ақпараттың апта сайын берiлуiн қамтамасыз етсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2007 жылғы 14 наурыздағы
N 57-ө өкiмiмен
бекiтiлген
Селекторлық кеңестердi дайындау мен өткiзудiң уақытша тәртiбi
1. Жалпы ережелер
1. Осы уақытша тәртiп Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi өткiзетiн селекторлық кеңестердi (бұдан әрi - кеңестер) дайындау мен өткiзу мәселелерiн реттейдi.
2. Кеңестер орталық және жергiлiктi атқарушы органдардың Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2007 жылғы 28 ақпандағы "Жаңа әлемдегi жаңа Қазақстан" атты Қазақстан халқына  Жолдауын  (бұдан әрi - Жолдау) iске асыру мәселелерiн шешудегi өзара iс-қимылдарын үйлестiру және бақылау мақсатында, сондай-ақ мемлекеттiң әлеуметтiк-экономикалық саясатын дамытудың аса маңызды мәселелерi бойынша жедел шаралар қабылдау үшiн өткiзiледi.
3. Кеңеске Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi немесе ол болмаған кезде оның орынбасары төрағалық етедi. Кеңес төрағасы:
1) кеңестiң күн тәртiбiн бекiтедi;
2) орталық және жергiлiктi атқарушы органдардың басшыларын олардың құзыретiнiң мәселелерi бойынша тыңдайды;
3) тиiстi басшыларға тапсырмалар бередi.
4. Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi Кеңестiң хатшысы болып табылады. Кеңестiң хатшысы:
1) кеңестерге материалдар дайындауды ұйымдастырады;
2) апта сайын хаттамалық шешiмдердiң орындалуына талдау жүргiзедi;
3) орталық және жергiлiктi атқарушы органдардың өзара iс-қимылын үйлестіреді.
5. Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi кеңестердi дайындау жөнiндегi жұмыс органы болып табылады.
6. Кеңес Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмiмен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орталық және жергiлiктi атқарушы органдардың басшыларымен өткiзiлетiн селекторлық кеңестердiң Жоспар-кестесiне (бұдан әрi - Жоспар-кесте) сәйкес өткiзiледi. Қажет болған жағдайда халықтың тыныс тiршiлiгiнде маңызды өзге де мәнi бар мәселелердi талқылау мақсатында жоспардан тыс кеңес өткiзiлуi мүмкiн.

7. Итоги совещания оформляются протоколом, который подписывается председателем.
8. На совещаниях присутствуют руководители центральных и местных исполнительных органов, а также организаций, непосредственно ответственных за те или иные вопросы. По приглашению Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан на совещаниях могут присутствовать депутаты Сената и Мажилиса Парламента.
2. Организация работы совещания
9. Государственные органы и организации, определенные согласно плану-графику соисполнителями по вопросу, за девять дней до совещания вносят материалы в Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан. Ответственность за несвоевременное представление материалов к совещаниям возлагается на первых руководителей этих органов и организаций.
10. Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан не позднее, чем за три календарных дня до совещания вносит в Канцелярию Премьер-Министра материалы центральных и местных исполнительных органов.
11. Повестка дня совещаний формируется в соответствии с планом-графиком.
12. В соответствии с утвержденным планом-графиком, материалы к совещанию готовит ответственный государственный орган в порядке, определенном пунктом 19 Регламента Правительства Республики Казахстан, утвержденного  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2002 года N 1300, в компетенции которого находится обсуждаемый вопрос. Пакет документов должен включать справку о состоянии рассматриваемого вопроса в целом по стране и в разрезе регионов, проблемные вопросы и рекомендуемые пути их решения.
13. Структурное подразделение Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан, ответственное за подготовку совещания:
1) не позднее пятницы обеспечивает рассылку материалов участникам совещания, а также формирует списки участников и оповещает их;
2) после подписания протокола у председательствующего на данном совещании, обеспечивает рассылку соответствующим адресатам и осуществляет контроль за его исполнением.
14. Совещание проводится каждую субботу в 10 час. 00 мин.
15. При необходимости для реализации отдельных задач совещания могут создаваться секции и рабочие группы для предварительной подготовки вопросов, рассматриваемых на совещании.
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
14 марта 2007 года N 57-p
План-график селекторных совещаний на 2007 год
Сноска. План-график с изменениями, внесенными распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 июля 2007 года  N 206-p  .
N
п/п
Вопросы
Дата
прове-
дения
Ответственные
исполнители
1
2
3
4
1 .1.
О порядке проведения
селекторных совещаний
17
марта
МЭБП, акимы
областей,
гг.  Астаны
и Алматы
2.
О плане мероприятий по исполнению
Общенационального плана
мероприятий по реализации
посланий Президента Республики

7. Кеңестiң қорытындылары төраға қол қоятын хаттамамен рәсiмделедi.
8. Кеңестерге сол және өзге де мәселелер үшiн тiкелей жауапты орталық және жергiлiктi атқарушы органдардың, сондай-ақ ұйымдардың басшылары қатысады. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесiнiң шақыруымен кеңестерге Парламент Сенаты мен Мәжiлiсiнiң депутаттары қатысуы мүмкiн.
2. Кеңестiң жұмысын ұйымдастыру
9. Жоспар-кестеге сәйкес мәселе бойынша бiрлесiп орындаушылар ретiнде айқындалған мемлекеттiк органдар мен ұйымдар Кеңес өтерден тоғыз күн бұрын материалдарды Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiне енгiзедi. Кеңестерге материалдардың уақтылы ұсынылмағандығы үшiн жауапкершiлiк осы органдар мен ұйымдардың бiрiншi басшыларына жүктеледi.
10. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi кеңес өтерге дейiн үш күнтiзбелiк күннен кешiктiрмей орталық және жергiлiктi атқарушы органдардың материалдарын Премьер-Министрдiң Кеңсесiне енгiзедi.
11. Кеңестердiң күн тәртiбi Жоспар-кестеге сәйкес қалыптастырылады.
12. Бекiтiлген Жоспар-кестеге сәйкес кеңеске материалдарды талқыланатын мәселе құзыретiне жататын жауапты мемлекеттiк орган Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 10 желтоқсандағы N 1300  қаулысымен  бекiтiлген Қазақстан Республикасының Үкiметi Регламентiнiң 19-тармағында айқындалған тәртiппен дайындайды. Кұжаттар пакетi тұтастай елде және өңiрлер бөлiгiнде қаралатын мәселенiң жай-күйi туралы анықтаманы, проблемалы мәселелер мен оларды шешудiң ұсынылатын жолдарын қамтиды.
13. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң кеңестi дайындауға жауапты құрылымдық бөлiмшесi:
1) жұма күнiнен кешiктiрмей материалдарды кеңеске қатысушыларға таратуды қамтамасыз етедi, сондай-ақ қатысушылардың тiзiмдерiн жасайды және оларды хабардар етедi;
2) осы кеңеске төрағалық етушi хаттамаға қол қойғаннан кейiн тиiстi адресаттарға таратуды қамтамасыз етедi және оның орындалуын бақылауды жүзеге асырады.
14. Кеңес әрбiр сенбi күнi сағат 10.00-де өткiзiледi.
15. Кеңестiң жекелеген мiндеттерiн іске асыру үшiн қажет болған жағдайда кеңесте қаралатын мәселелердi алдын ала дайындау үшiн секциялар мен жұмыс топтары құрылуы мүмкiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2007 жылғы 14 наурыздағы
N 57-ө өкiмiмен
бекiтiлген
Ескерту. Жоспар-кестеге өзгерту енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 2007.07.31.  N 206-ө  өкімімен.
Селекторлық кеңестердің 2007 жылға арналған жоспар-кестесі
N
Мәселелер
Өткізу күні
Жауапты орындаушылар
1
2
3
4
1 .1.
Селекторлық кеңестердi
өткiзу тәртiбi туралы
17 наурыз
ЭБЖМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
2.
Қазақстан Республикасы

Казахстан, озвученных в 2005-2007
годах/и Программы Правительства
Республики Казахстан на 2007-2009
годы
МЭБП, акимы
областей,
гг. Астаны
и Алматы
3.
О ходе инвентаризации
государственного и коммунального
имущества и имущества юридических
лиц
МФ, МЭБП,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
4.
О строительстве центров
обслуживания населения
МЮ,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
2 .1.
О мерах, принимаемых по реализации
Закона Республики Казахстан
"Об игорном бизнесе"
25
марта
МТС, МЭБП,
МФ, МИТ,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
2.
О мероприятиях по выполнению
Поручения Президента Республики
Казахстан Назарбаева Н.А.
о строительстве 100 школ и 100
больниц
МЭБП, МИТ,
МОН, МЗ,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
3.
Отчет Министра культуры и
информации Республики Казахстан
об основных направлениях
информационно-пропагандистской
работы по разъяснению и реализации
приоритетов Послания Президента
народу Казахстана от 28 февраля
2007 года "Новый Казахстан в
новом мире"
МКИ, МОН,
МТСЗН, МЗ,
МИД, МЭБП,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
3 .1.
О некоторых вопросах формирования
тарифов на жилищно-коммунальные
услуги
31
марта
МИТ, АРЕМ,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
2.
О ходе подготовки регионов к
организации и проведению
весенне-полевых работ 2007 года
МСХ, МЭМР,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
3.
Отчет Министра культуры и
информации Республики Казахстан
по разъяснению и пропаганде
Послания Президента Республики
Казахстан народу Казахстана
от 28 февраля 2007 года "Новый
Казахстан в новом мире"
МКИ,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
4 .1.
Отчет Министра труда и социальной
защиты населения Республики
Казахстан о ходе работы по
борьбе с бедностью и безработицей
7
апреля
МТСЗН,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
2.
О создании Национального совета по
конкурентоспособности и экспорту
МИТ,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
3.
Отчет Министра культуры и
информации Республики Казахстан
по разъяснению и пропаганде
Послания Президента Республики
Казахстан народу Казахстана
от 28 февраля 2007 года
"Новый Казахстан в новом мире"
МКИ,
акимы
областей,
гг. Астаны
и Алматы
5 .1.
Отчет Министра финансов Республики
Казахстан о работе по
совершенствованию (упрощению)
налоговых и таможенных процедур
14
апреля
МФ,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы,
ОСПРК
"Атамекен"
2.
О принятых мерах по своевременному
проведению противопаводковых и
берегоукрепительных работ
МЧС,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
3.
Отчет Министра культуры и
информации Республики Казахстан
по разъяснению и пропаганде
Послания Президента Республики
Казахстан народу Казахстана
от 28 февраля 2007 года "Новый
Казахстан в новом мире"
МКИ,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
6 .1
О ходе освоения бюджетных средств
за 1 квартал 2007 года
21
апреля
МФ, МЭБП,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
2.
О состоянии и мерах по сдерживанию
инфляции за 1 квартал 2007 года
МФ, МЭБП, АФН,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
3.
Отчет Министра культуры и
информации Республики Казахстан
по разъяснению и пропаганде
Послания Президента Республики
Казахстан народу Казахстана
от 28 февраля 2007 года
"Новый Казахстан в новом мире"
МКИ,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
7 .1.
О проблемах и предложениях по
развитию конкуренции в республике,
биржевой торговли, а также
снижению степени монополизации
рынка
28
апреля
МИТ, АРЕМ,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
2.
Информация акима Акмолинской
области о ходе исполнения
мероприятий по развитию
Щучинско-Боровской курортной зоны
Аким
Акмолинской
области,
МТС, МЭБП
3.
Отчет Министра культуры и
информации Республики Казахстан
о проведенных брифингах,
пресс-конференциях, издательской
деятельности по вопросам
разъяснения Послания Президента
Республики Казахстан народу
Казахстана от 28 февраля 2007 года
"Новый Казахстан в новом мире"
МКИ,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
8 .1.
О ходе работ по снабжению сельских
населенных пунктов Акмолинской,
Южно-Казахстанской,
Западно-Казахстанской и
Кызылординской областей
качественной питьевой водой
5
мая
МСХ,
акимы областей
2.
О согласовании приемлемого уровня
внутренней поддержки аграрного
сектора со странами-членами
рабочей группы по вступлению
Казахстана в ВТО с применением
возможных политических и
экономических инструментов
МСХ, МИТ,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
3.
Отчет Министра культуры и
информации Республики Казахстан
по разъяснению и пропаганде
Послания Президента Республики
Казахстан народу Казахстана
от 28 февраля 2007 года
"Новый Казахстан в новом мире"
МКИ,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
9 .1.
Отчет Министра энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан о состоянии
энергообеспечения регионов страны
и перспективах развития отрасли
12
мая
МЭМР,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
2.
О состоянии и перспективах
жилищного строительства в
Южно-Казахстанской, Актюбинской
областях и городе Астане
МИТ, АРЕМ,
акимы
областей и
г. Астаны
3.
Отчет Министра культуры и
информации Республики Казахстан
по разъяснению и пропаганде
Послания Президента Республики
Казахстан народу Казахстана
от 28 февраля 2007 года
"Новый Казахстан в новом мире"
МКИ,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы

Президентiнiң 2005-2007
жылдары айтылған жолдау-
ларын iске асыру жөнiндегi
iс-шаралардың жалпыұлттық
жоспарын және Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң
2007-2009 жылдарға арналған
бағдарламасын орындау
жөнiндегi iс-шаралар
жоспары туралы
ЭБЖМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
3.
Мемлекеттiк және коммунал-
дық мүлiктi және заңды
тұлғалардың мүлкiн
түгендеу барысы туралы
Қаржымині, ЭБЖМ,
облыстардың, Астана
және Алматы қалалары-
ның әкімдері
4.
Халыққа қызмет көрсету
орталықтарын салу туралы
Әділетмині, облыстар-
дың, Астана және
Алматы қалаларының
әкімдері
2 .1.
"Ойын бизнесi туралы"
Қазақстан Республикасының
Заңын iске асыру жөнiнде
қабылданатын шаралар туралы
25 наурыз
ТСМ, ЭБЖМ, Қаржымині,
ИСМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
2.
Қазақстан Республикасының
Президентi H.Ә.Назарбаев-
тың 100 мектеп және 100
аурухана салу туралы
тапсырмасын орындау жөнiн-
дегi iс-шаралар туралы
ЭБЖМ, ИСМ, БҒМ, ДСМ,
облыстардың, Астана
және Алматы қалалары-
ның әкімдері
3.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және ақпарат
министрiнiң Қазақстан
Республикасы Президентiнiң
2007 жылғы 28 ақпандағы
"Жаңа әлемдегi жаңа
Қазақстан" атты Жолдауының
басымдықтарын түсiндiру
және iске асыру жөнiндегi
ақпараттық-насихаттау
жұмысының негiзгi
бағыттары туралы есебi
МАМ, БҒМ, Еңбекмині,
ДСМ, СІМ, ЭБЖМ,
облыстардың, Астана
және Алматы қалалары-
ның әкімдері
3 .1.
Тұрғын үй-коммуналдық
қызметтерге тарифтердi
қалыптастырудың кейбiр
мәселелерi туралы
31 наурыз
ИСМ, ТМРА, облыстар-
дың, Астана және
Алматы қалаларының
әкімдері
2.
Өңiрлердi 2007 жылғы
көктемгi егiс жұмыстарын
ұйымдастыруға және өткiзуге
даярлау барысы туралы
АШМ, ЭМРМ, облыстар-
дың, Астана және
Алматы қалаларының
әкімдері
3.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және ақпарат
министрiнiң Қазақстан
Республикасы Президентiнiң
2007 жылғы 28 ақпандағы
"Жаңа әлемдегi жаңа
Қазақстан" атты Жолдауын
түсiндiру және насихаттау
жөнiндегi есебi
МАМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
4 .1.
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеумет-
тiк қорғау министрiнiң
кедейшiлiкпен және жұмыс-
сыздықпен күрес жөнiндегi
жұмыстардың барысы туралы
есебi
7 сәуір
Еңбекмині, облыстар-
дың, Астана және
Алматы қалаларының
әкімдері
2.
Бәсекеге қабiлеттiлiк және
экспорт жөнiндегi ұлттық
кеңес құру туралы
ИСМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
3.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және ақпарат
министрiнiң Қазақстан
Республикасы Президентiнiң
2007 жылғы 28 ақпандағы
"Жаңа әлемдегi жаңа
Қазақстан" атты Жолдауын
түсiндiру және насихаттау
жөнiндегi есебi
МАМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
5 .1.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрiнiң салық
және кедендiк рәсiмдердi
жетiлдiру (оңайлату)
жөнiндегi жұмыс туралы
есебi
14 сәуір
Қаржымині, облыстар-
дың, Астана және
Алматы қалаларының әкімдері, "Атамекен"
ҚКЖЖО
2.
Су тасқынына қарсы және
жағалауларды бекiту жұмыс-
тарын уақтылы жүргiзу
жөнiнде қабылданған шаралар
туралы
ТЖМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
3.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және ақпарат
министрiнiң Қазақстан
Республикасы Президентiнiң
2007 жылғы 28 ақпандағы
"Жаңа әлемдегi жаңа Қазақстан" атты Жолдауын
түсiндiру және насихаттау
жөнiндегi есебi
МАМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
6 .1.
2007 жылғы 1-тоқсандағы
бюджет қаражатын игеру
барысы туралы
21 сәуір
Қаржымині, ЭБЖМ,
облыстардың, Астана
және Алматы қалалары-
ның әкімдері
2.
2007 жылғы 1-тоқсандағы
инфляцияның жай-күйi және
оны тежеу жөнiндегi
шаралар туралы
Қаржымині, ЭБЖМ, ҚҚА,
облыстардың, Астана
және Алматы қалалары-
ның әкімдері
3.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және ақпарат
министрiнiң Қазақстан
Республикасы Президентiнiң
2007 жылғы 28 ақпандағы
"Жаңа әлемдегi жаңа
Қазақстан" атты Жолдауын
түсiндiру және насихаттау
жөнiндегi есебi
МАМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
7 .1.
Республикада бәсекелестiк-
тi, биржалық сауданы
дамыту, сондай-ақ нарықты
монополияландыру дәрежесiн
төмендету жөнiндегi
проблемалар мен ұсыныстар туралы
28 сәуір
ИСМ, ТМРА, облыстар-
дың, Астана және
Алматы қалаларының
әкімдері
2.
Ақмола облысы әкiмiнiң
Щучинск-Бурабай курорттық
аймағын дамыту жөнiндегi
iс-шаралардың орындалу
барысы туралы ақпараты
Ақмола облысының әкімі, ТСМ, ЭБЖМ
3.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және ақпарат
министрiнiң Қазақстан
Республикасы Президентiнiң
2007 жылғы 28 ақпандағы
"Жаңа әлемдегi жаңа
Қазақстан" атты Жолдауын
түсiндiру мәселелерi
бойынша өткiзiлген брифинг-
тер, баспасөз-конференция-
лары, баспа қызметi туралы
есебi
МАМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
8 .1.
Ақмола, Оңтүстiк Қазақстан,
Батыс Қазақстан және
Қызылорда облыстарының
ауылдық елдi мекендерiн
сапалы ауыз сумен қамтамасыз ету жөнiндегi
жұмыстардың барысы туралы
5 мамыр
АШМ, облыс әкімдері
2.
Ықтимал саяси және экономи-
калық құралдарды қолдана
отырып, Қазақстанның ДСҰ-ға
кiруi жөнiндегi жұмыс тобына мүше елдермен аграр-
лық секторды iшкi қолдаудың
қолайлы деңгейiн келiсу
туралы
АШМ, ИСМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
3.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және ақпарат
министрiнiң Қазақстан
Республикасы Президентiнiң
2007 жылғы 28 ақпандағы
"Жаңа әлемдегi жаңа
Қазақстан" атты Жолдауын
түсiндiру және насихаттау
жөнiндегi есебi
МАМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
9 .1.
Қазақстан Республикасы
Энергетика және минералдық
ресурстар министрiнiң ел
өңiрлерiн энергиямен
қамтамасыз ету жай-күйi
және саланы дамыту перспек-
тивалары туралы есебi
12 мамыр
МЭМР, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
2.
Оңтүстiк Қазақстан, Ақтөбе
облыстарындағы және Астана
қаласындағы тұрғын үй
құрылысының жай-күйi мен
перспективалары туралы
ИСМ, ТМРА, облыстар-
дың, Астана және
Алматы қалаларының
әкімдері
3.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және ақпарат
министрiнiң Қазақстан
Республикасы Президентiнiң
2007 жылғы 28 ақпандағы
"Жаңа әлемдегi жаңа Қазақстан" атты Жолдауын
түсiндiру және насихаттау
жөнiндегi есебi
МАМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері

10 .1.
О ходе исполнения протокольных
поручений, данных по итогам
рабочей поездки Премьер-Министра
Республики Казахстан Масимова К.К.
в Кызылординскую область
19
мая
Аким
Кызылординской
области,
МЧС, МЭБП
2.
О потребности в квалифицированных
кадрах и оптимизации численности
ВУЗов и их соответствии мировым
стандартам
МОН,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
3.
Отчет Министра культуры и
информации Республики Казахстан
по разъяснению и пропаганде
Послания Президента Республики
Казахстан народу Казахстана
от 28 февраля 2007 года
"Новый Казахстан в новом мире"
МКИ,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
11 .1.
О ходе выполнения плана
мероприятий по реализации
административной реформы
26
мая
МЭБП,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
2.
Информация акима Алматинской
области о ходе реализации
мероприятий по развитию объектов
туристского комплекса на берегу
Капшагайского водохранилища
Аким
Алматинской
области,
МТС, МЭБП
3.
Отчет Министра культуры и
информации Республики Казахстан
о работе республиканских и
региональных информационно-
пропагандистских групп по
разъяснению и пропаганде
приоритетов Послания Президента
Республики Казахстан народу
Казахстана от 28 февраля 2007 года
"Новый Казахстан в новом мире"
МКИ,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
12 .1.
О взаимодействии институтов
развития с местными
исполнительными органами по
реализации инновационных проектов
в регионах страны
2
июня
МИТ, МЭБП,
ФУР "Қазына",
СПК "Сарыарка"
2.
О принципах государственно-
частного партнерства в реализации
инвестиционных проектов
в регионах страны
МИТ, МЭБП,
СПК "Сары-Арка"
3.
Отчет Министра культуры и
информации Республики Казахстан
по разъяснению и пропаганде
Послания Президента Республики
Казахстан народу Казахстана
от 28 февраля 2007 года
"Новый Казахстан в новом мире"
МКИ,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
13 .1.
Отчет Министра транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
о реализации Транспортной
стратегии Республики Казахстан до
2015 года, утвержденной Указом
Президента Республики Казахстан
от 11 апреля 2006 года N 86
9
июня
МТК,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
2.
О мерах по обеспечению овощами и
фруктами г. Астаны, северных
регионов страны
МСХ, МИТ,
акимы областей
3.
Отчет Министра культуры и
информации Республики Казахстан
по разъяснению и пропаганде
Послания Президента Республики
Казахстан народу Казахстана
от 28 февраля 2007 года
"Новый Казахстан в новом мире"
МКИ,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы

10 .1.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
К.Қ.Мәсiмовтiң Қызылорда
облысына жұмыс сапарының
қорытындылары бойынша
берген хаттамалық тапсырма-
ларының орындалу барысы
туралы
19 мамыр
Қызылорда облысының әкімі, ТЖМ, ЭБЖМ
2.
Бiлiктi кадрларға қажет-
тiлiк және жоғары оқу
орындарының санын оңтайлан-
дыру және олардың әлемдiк
стандарттарға сәйкестiгi
туралы
БҒМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
3.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және ақпарат
министрiнiң Қазақстан
Республикасы Президентiнiң
2007 жылғы 28 ақпандағы
"Жаңа әлемдегi жаңа
Қазақстан" атты Жолдауын
түсiндiру және насихаттау
жөнiндегi есебi
МАМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
11 .1.
Әкiмшiлiк реформаны iске
асыру жөнiндегi iс-шаралар
жоспарының орындалу барысы
туралы
26 мамыр
ЭБЖМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
2.
Алматы облысы әкiмiнiң
Қапшағай су қоймасының
жағалауындағы туристiк
кешен объектiлерiн дамыту
жөнiндегi iс-шаралардың
iске асырылу барысы туралы
ақпараты
Алматы облысының
әкімі, ТСМ, ЭБЖМ
3.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және ақпарат
министрiнiң Қазақстан
Республикасы Президентiнiң
2007 жылғы 28 ақпандағы
"Жаңа әлемдегi жаңа
Қазақстан" атты Қазақстан
халқына Жолдауының
басымдықтарын түсiндiру
және насихаттау жөнiндегi
республикалық және өңiрлiк
ақпараттық-насихаттау
топтарының жұмысы туралы
есебi
МАМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
12 .1
Ел өңiрлерiнде инновация-
лық жобаларды iске асыру
бойынша даму институттары-
ның жергiлiктi атқарушы
органдармен өзара
iс-қимылы туралы
2 маусым
ИСМ, ЭБЖМ, "Қазына" ОДҚ, "Сарыарқа" ӘКК
2.
Ел өңiрлерiнде инновация-
лық жобаларды iске асыру-
дағы мемлекеттiк жеке
әрiптестiк қағидаттары
туралы
ИСМ, ЭБЖМ, "Сарыарқа" ӘКК
3.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және ақпарат
министрiнiң Қазақстан
Республикасы Президентiнiң
2007 жылғы 28 ақпандағы
"Жаңа әлемдегi жаңа
Қазақстан" атты Қазақстан
халқына Жолдауын түсiндiру
және насихаттау жөнiндегi
есебi
МАМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
13 .1.
Қазақстан Республикасы
Көлiк және коммуникация
министрiнiң Қазақстан
Республикасы Президентiнiң
2006 жылғы 11 сәуiрдегi N
86 Жарлығымен бекiтiлген
Қазақстан Республикасының
2015 жылға дейiнгi көлiк
стратегиясын iске асыру
туралы есебi
9 маусым
ККМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
2.
Астана қаласын, елiмiздiң
солтүстiк өңiрлерiн көк-
өнiспен және жемiс-жидек-
пен қамтамасыз ету жөнiн-
дегi шаралар туралы
АШМ, ИСМ, облыс
әкімдері
3.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және ақпарат
министрiнiң Қазақстан
Республикасы Президентiнiң
2007 жылғы 28 ақпандағы
"Жаңа әлемдегi жаңа
Қазақстан" атты Қазақстан
халқына Жолдауын түсiндiру
және насихаттау жөнiндегi
есебi
МАМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері

14 .1.
О ходе исполнения поручений
Премьер-Министра Республики
Казахстан Масимова К.К., данных
по итогам рабочей поездки в
Восточно-Казахстанскую область
16
июня
Аким Восточно-
Казахстанской
области, МЭБП
2.
Отчет Министра индустрии и
торговли Республики Казахстан по
развитию конкуренции, повышению
производительности труда и
сокращению издержек производства
МИТ,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
3.
Отчет Министра культуры и
информации Республики Казахстан
по разъяснению и пропаганде
Послания Президента Республики
Казахстан народу Казахстана
от 28 февраля 2007 года
"Новый Казахстан в новом мире"
МКИ,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
15 .1.
О мерах по выполнению поручения
Президента Республики Казахстан
Назарбаева Н.А. о строительстве
100 школ и 100 больниц
23
июня
МЭБП, МИТ, МОН,
МЗ, АО "ФУР
"Қазына",
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
2.
О состоянии инфляции за 5 месяцев
2007 года и мерах по ее
стабилизации
МФ, МЭБП, АФН,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
3.
О ходе освоения бюджетных средств
за 5 месяцев 2007 года
МФ, МЭБП,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
4.
Отчет Министра культуры и
информации Республики Казахстан
по разъяснению и пропаганде
Послания Президента Республики
Казахстан народу Казахстана
от 28 февраля 2007 года
"Новый Казахстан в новом мире"
МКИ,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
16 .1.
Подготовка к Единому национальному
тестированию в системе образования
в текущем году
30
июня
МОН,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
2.
Отчет Председателя Агентства
Республики Казахстан по
регулированию естественных
монополий о регулировании тарифной
политики и работе с субъектами
естественных монополий в стране
АРЕМ,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
3.
Отчет акима Атырауской области о
принимаемых мерах по сокращению
заболеваемости и безработицы среди
населения региона
Аким
Атырауской
области,
МЗ, МТСЗН
4.
Отчет министров иностранных дел,
культуры и информации Республики
Казахстан по разъяснению и
пропаганде Послания Президента
Республики Казахстан народу
Казахстана от 28 февраля 2007 года
"Новый Казахстан в новом мире"
МИД, МКИ
17 .1.
О работе СПК "Сарыарка",
"Оңтүстік", "Ертіс"
7
июля
МИТ, МЭБП,
акимы
областей,
гг. Астаны
и Алматы,
АО "СПК
"Сары-Арка"
2
О снабжении овощами и фруктами
жителей г. Астаны и северных
регионов страны
МСХ, МИТ,
акимы областей
3.
Информация акима
Западно-Казахстанской области
по вопросам энергообеспечения и
развитию центра торговли Озинки-
Таскала
Аким
Западно-
Казахстанской
области,
МЭМР, МИТ
4.
Отчет Министра культуры и
информации Республики Казахстан
по разъяснению и пропаганде
Послания Президента Республики
Казахстан народу Казахстана

14 .1.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
К.Қ.Мәсiмовтiң Шығыс
Қазақстан облысына жұмыс
сапарының қорытындысы
бойынша берген тапсырмасы-
ның орындалу барысы туралы
16 маусым
Шығыс Қазақстан
облысының әкімі, ЭБЖМ
2.
Қазақстан Республикасы
Индустрия және сауда
министрiнiң бәсекенi
дамыту, еңбек өнiмдiлiгiн
арттыру және өндiрiс шығыс-
тарын қысқарту жөнiндегi
есебi
ИСМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
3.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және ақпарат
министрiнiң Қазақстан
Республикасы Президентiнiң
2007 жылғы 28 ақпандағы
"Жаңа әлемдегi жаңа
Қазақстан" атты Қазақстан
халқына Жолдауын түсiндiру
және насихаттау жөнiндегi
есебi
МАМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
15 .1.
Қазақстан Республикасының
Президентi Н.Ә.Назарбаевтың
100 мектеп және 100 ауру-
хана салу жөнiндегi
тапсырмасын орындау жөнiн-
дегi шаралар туралы
23 маусым
ЭБЖМ, ИСМ, БҒМ, ДСМ,
"Қазына" ОДҚ" АҚ,
облыстардың, Астана
және Алматы қалалары-
ның әкімдері
2.
2007 жылдың 5 айындағы
инфляцияның жай-күйi және
оны тұрақтандыру жөнiндегi
шаралар туралы
Қаржымині, ЭБЖМ, ҚҚА,
облыстардың, Астана
және Алматы қалалары-
ның әкімдері
3.
2007 жылдың 5 айында
бюджет қаражаттарын игеру
барысы туралы
МФ, ЭБЖМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
4.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және ақпарат
министрiнiң Қазақстан
Республикасы Президентiнiң
2007 жылғы 28 ақпандағы
"Жаңа әлемдегi жаңа
Қазақстан" атты Қазақстан
халқына Жолдауын түсiндiру
және насихаттау жөнiндегi
есебi
МАМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
16 .1.
Ағымдағы жылы бiлiм беру
жүйесiндегi Ұлттық бiрыңғай
тестiлеуге дайындық
30 маусым
БҒМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
2.
Қазақстан Республикасы
Табиғи монополияларды
реттеу агенттiгi төрағасы-
ның тарифтiк саясатты
реттеу және елдегi табиғи
монополия субъектiлерiмен
жұмыс жөнiндегi есебi
ТМРА, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
3.
Атырау облысы әкiмiнiң
өңiр халқының арасындағы
аурушаңдықты және жұмыс-
сыздықты қысқарту жөнiнде
қабылданатын шаралар
туралы есебi
Атырау, облыстардың,
ДСМ, Еңбекмині
4.
Қазақстан Республикасы
Сыртқы iстер, Мәдениет және
ақпарат министрлерiнiң
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң 2007 жылғы
28 ақпандағы "Жаңа әлемдегi
жаңа Қазақстан" атты
Жолдауын түсiндiру және
насихаттау жөнiндегi есебi
СІМ, МАМ
17 .1.
"Сарыарқа", "Оңтүстiк", "Ертiс" ӘКК-лердiң жұмыстары туралы
7 шілде
ИСМ, ЭБЖМ, облыстар-
дың, Астана және
Алматы қалаларының
әкімдері, "Сарыарқа" ӘКК" АҚ
2.
Астана қаласын және
солтүстiк өңiрлердi
көкөнiспен және
жемiс-жидекпен қамтамасыз
ету туралы
АШМ, ИСМ, облыс
әкімдері
3.
Батыс Қазақстан облысы
әкiмiнiң Озинки-Тасқала
сауда орталығын электрмен
қамтамасыз ету және дамыту
мәселелерi жөнiндегi
ақпараты
Батыс Қазақстан облысының әкімі, МЭМР, ИСМ
4.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және ақпарат
министрiнiң Қазақстан
Республикасы Президентiнiң

от 28 февраля 2007 года
"Новый Казахстан в новом мире"
МКИ,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
18 .1.
О работе центров обслуживания
населения по принципу одного окна
14
июля
МЮ,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
2.
О ходе реализации Государственной
программы развития сельских
территорий Республики Казахстан
на 2004-2010 годы, утвержденной
Указом Президента Республики
Казахстан от 10 июля 2003 года
N 1149
МСХ, МЭБП,
акимы областей
3.
Отчет Министра культуры и
информации Республики Казахстан
по разъяснению и пропаганде
Послания Президента Республики
Казахстан народу Казахстана
от 28 февраля 2007 года
"Новый Казахстан в новом мире"
МКИ,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
19 .1.
Отчет акима Жамбылской области о
ходе выполнения Государственной
программы развития жилищного
строительства в Республике
Казахстан на 2005-2007 годы,
утвержденной Указом Президента
Республики Казахстан от 11 июня
2004 года N 1388
21
июля
Аким
Жамбылской
области, МИТ
2.
О подготовке северных регионов
страны к уборке урожая 2007 года
МСХ,
акимы областей
3.
Отчет Министра культуры и
информации Республики Казахстан
по разъяснению и пропаганде
Послания Президента Республики
Казахстан народу Казахстана
от 28 февраля 2007 года
"Новый Казахстан в новом мире"
МКИ,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
20 .1.
О состоянии инфляции
за I полугодие 2007 года и
мерах по ее стабилизации
28 июля
МФ, МЭБП, АФН,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
2.
Об освоении бюджетных средств
за I полугодие 2007 года
МФ, МЭБП,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
3.
Отчет министров юстиции, финансов
Республики Казахстан о ходе
реализации Закона Республики
Казахстан "Об амнистии в связи с
легализацией имущества"
МЮ, МФ,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
4.
Отчет Министра культуры и
информации Республики Казахстан
об основных результатах
информационно-пропагандистской
работы по разъяснению и
реализации приоритетов Послания
Президента Республики Казахстан
народу Казахстана
от 28 февраля 2007 года
"Новый Казахстан в новом мире"
МКИ,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
21 .1.
О совершенствовании механизма
тарифного регулирования
4
августа
МИТ, АРЕМ,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
2.
исключен - от 31.07.2007 N 206-р
3.
Отчет Министра культуры и
информации Республики Казахстан
по разъяснению и пропаганде
Послания Президента Республики
Казахстан народу Казахстана

2007 жылғы 28 ақпандағы
"Жаңа әлемдегi жаңа
Қазақстан" атты Қазақстан
халқына Жолдауын түсiндiру
және насихаттау жөнiндегi
есебi
МАМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
18 .1.
Жалғыз терезе қағидаты
бойынша халыққа қызмет
көрсету орталықтарының
жұмысы туралы
14 шілде
Әділетмині, облыстар-
дың, Астана және
Алматы қалаларының
әкімдері
2.
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң 2003 жылғы 10
шiлдедегi N 1149 Жарлығымен
бекiтiлген Ауылдық аумақ-
тарды дамытудың 2004-2010
жылдарға арналған мемлекет-
тiк бағдарламасын iске
асыру барысы туралы
АШМ, ЭБЖМ, облыс
әкімдері
3.
Қазақстан Рсеупбликасы
Мәдениет және ақпарат
министрiнiң Қазақстан
Республикасының Президентi-
нiң 2007 жылғы 28 ақпан-
дағы "Жаңа әлемдегi жаңа
Қазақстан" атты Қазақстан
халқына Жолдауын түсiндiру
және насихаттау жөнiндегi
есебi
МАМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
19 .1.
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң 2004 жылғы 11
маусымдағы N 1388 Жарлығы-
мен бекiтiлген Қазақстан
Республикасында тұрғын үй
құрылысын дамытудың 2006-
2007 жылдарға арналған
мемлекеттiк бағдарламасының
орындалу барысы туралы
Жамбыл облысы әкiмiнiң
есебi
21 шілде
Жамбыл облысының әкімі, ИСМ
2.
Елдiң солтүстiк өңiрлерi-
нiң 2007 жылдың егiнiн
жинауға дайындығы туралы
АШМ, облыс әкімдері
3.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және ақпарат
министрiнiң Қазақстан
Республикасы Президентiнiң
2007 жылғы 28 ақпандағы
"Жаңа әлемдегi жаңа
Қазақстан" атты Қазақстан
халқына Жолдауын түсiндiру
және насихаттау жөнiндегi
есебi
МАМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
20 .1.
2007 жылдың I жартыжылды-
ғындағы инфляцияның жай-
күйi және оны тұрақтандыру
шаралары туралы
28 шілде
Қаржымині, ЭБЖМ, ҚҚА,
облыстардың, Астана
және Алматы қалалары-
ның әкімдері
2.
2007 жылдың I жыртыжылды-
ғында бюджет қаражаттарын
игеру туралы
Қаржымині, ЭБЖМ,
облыстардың, Астана
және Алматы қалалары-
ның әкімдері
3.
Қазақстан Республикасы
Әдiлет, Қаржы министрлерi-
нiң "Мүлiктi жария етуге
байланысты рақымшылық жасау
туралы" Қазақстан Республи-
касы Заңын iске асыру
барысы туралы есептерi
Әділетмині, Қаржымині,
облыстардың, Астана
және Алматы қалалары-
ның әкімдері
4.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және ақпарат
министрiнiң Қазақстан
Республикасы Президентiнiң
2007 жылғы 28 ақпандағы
"Жаңа әлемдегi жана Қазақстан" атты Қазақстан
халқына Жолдауын түсiндiру
және насихаттау жөнiндегi
ақпараттық-насихаттау
жұмысының негiзгi
қорытындылары туралы есебi
МАМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
21 .1.
Тарифтiк реттеу тетiгiн
жетiлдiру туралы
4 тамыз
ИСМ, ТМРА, облыстар-
дың, Астана және
Алматы қалаларының
әкімдері
2.
алынып тасталды
3.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және ақпарат
министрiнiң Қазақстан
Республикасы Президентiнiң

от 28 февраля 2007 года
"Новый Казахстан в новом мире"
МКИ,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
22 .1.
О совершенствовании работы органов
государственной статистики
11
августа
АС, КПМ
2.
О развитии культуры и спорта в
регионах и подготовке спортсменов
высшей квалификации к XXIX
летним Олимпийским играм 2008 года
в Пекине (Китайская Народная
Республика)
МТС, МКИ,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
3.
исключен - от 31.07.2007 N 206-р
23 .1.
О реализации Закона Республики
Казахстан "О концессиях"
18
августа
МЭБП, МТК,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
2.
Отчет Министра энергетики
и минеральных ресурсов
Республики Казахстан о
состоянии энергообеспечения
регионов страны и
перспективах развития отрасли
МЭМР, акимы областей, городов Астаны и Алматы
3.
исключен - от 31.07.2007 N 206-р
24 .1.
О мерах по предупреждению лесных
и степных пожаров
25
августа
МЧС,
акимы областей
2.
Об укреплении правопорядка и
безопасности населения
МВД,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
3.
О ходе реализации Программы
снижения информационного
неравенства в Республике
Казахстан на 2007-2009 годы,
утвержденной постановлением
Правительства Республики Казахстан
от 13 октября 2006 года N 995
АИС, МОН,
акимы
областей,
городов
Астаны и Алматы
25 .1.
О ходе строительства,
реконструкции и ремонте
автомобильных дорог местного
значения
1
сентября
МТК,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
2.
исключен - от 31.07.2007 N 206-р
3.
Отчет Министра культуры и
информации Республики Казахстан
по разъяснению и пропаганде
Послания Президента Республики
Казахстан народу Казахстана
от 28 февраля 2007 года
"Новый Казахстан в новом мире"
МКИ,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
26 .1.
О ходе реализации Государственной
программы развития жилищного
строительства в Республике
Казахстан на 2005-2007 годы,
утвержденной Указом Президента
Республики Казахстан от 11 июня
2004 года N 1388
8
сентября
МИТ, МЮ,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
2.
О ходе подготовки к зимнему
отопительному сезону 2007-2008
годов
МЭМР,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
3.
исключен - от 31.07.2007 N 206-р
27 .1.
Отчет Министра охраны окружающей
среды Республики Казахстан
по реализации Экологического
кодекса Республики Казахстан и
Концепции перехода Республики
Казахстан к устойчивому развитию
на 2007-2024 годы, одобренной
Указом Президента Республики
Казахстан от 14 ноября 2006 года
N 216
15
сентября
МООС,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
2.
Отчет Министра энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан о состоянии
энергообеспечения регионов страны
и перспективах развития отрасли
МЭМР, акимы
областей,
городов Астаны
и Алматы
3.
Отчет Министра культуры и
информации Республики Казахстан
по разъяснению и пропаганде
Послания Президента Республики
Казахстан народу Казахстана

2007 жылғы 28 ақпандағы
"Жаңа әлемдегi жаңа Қазақстан" атты Қазақстан
халқына Жолдауын түсiндiру
және насихаттау жөнiндегi
есебi
МАМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
22 .1.
Мемлекеттiк статистика
органдарының жұмысын
жетiлдiру туралы
11 тамыз
СА, ПМК
2.
Өңiрлерде мәдениет пен
спортты дамыту және жоғары
бiлiктi спортшыларды 2008
жылы Пекинде (Қытай Халық
Республикасы) өтетiн XXIX
жазғы олимпиадалық
ойындарға дайындау туралы
ТСМ, МАМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
3.
алынып тасталды
23 .1.
"Концессия туралы"
Қазақстан Республикасының
Заңының iске асыру туралы
18 тамыз
ЭБЖМ, ККМ, облыстар-
дың, Астана және
Алматы қалаларының
әкімдері
2.
Қазақстан Республикасы
Энергетика және минералдық
ресурстар министрінің
ел өңірлерін энергиямен
қамтамасыз етудің жай-күйі
және саланы дамыту
перспективалары туралы
есебі
ЭМРМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
3.
алынып тасталды
24 .1.
Орман және дала өрттерiнiң
алдын-алу жөнiндегi шаралар
туралы
25 тамыз
ТЖМ, облыс әкімдері
2.
Құқықтық тәртiбi мен
халықтың қауiпсiздiгiн
нығайту туралы
ІІМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
3.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2006 жылғы
13 қазандағы N 995
қаулысымен бекітілген
Қазақстан Республикасында
ақпараттық теңсіздікті
төмендетудің 2007 - 2009
жылдарға арналған
бағдарламасын іске асыру
барысы туралы
АБА, БҒМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
25 .1.
Жергiлiктi маңызы бар
автокөлiк жолдарын салу,
қайта жаңарту барысы және
жөндеу туралы
1 қыркүйек
ККМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
2.
алынып тасталды
3.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және ақпарат
министрiнiң Қазақстан
Республикасы Президентiнiң
2007 жылғы 28 ақпандағы
"Жаңа әлемдегi жаңа
Қазақстан" атты Қазақстан
халқына Жолдауын түсiндiру
және насихаттау жөнiндегi
есебi
МАМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
26 .1.
Қазақстан Республикасы
Президентінің 2004 жылғы
11 маусымдағы N 1388
Жарлығымен бекітілген
Қазақстан Республикасында
тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005-2007 жылдар-
ға арналған мемлекеттік
бағдарламасының iске
асырылу барысы туралы
8 қыркүйек
ИСМ, Әділетмині,
облыстардың, Астана
және Алматы қалалары-
ның әкімдері
2.
2007-2008 жылдарғы қысқы
жылыту маусымына дайындық
барысы туралы
ЭМРМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
3.
алынып тасталды
27 .1.
Қазақстан Республикасы
Қоршаған ортаны қорғау
министрiнiң Қазақстан
Республикасы Президентiнiң
2006 жылғы 14 қарашадағы N
216 Жарлығымен мақұлданған
Қазақстан Республикасының
Экологиялық кодексiн және
Қазақстан Республикасының
орнықты дамуға көшуiнiң
2007-2024 жылдарға
арналған тұжырымдамасын
iске асыру жөнiндегi есебi
Қоршағанортамині,
облыстардың, Астана
және Алматы қалалары-
ның әкімдері
2.
Қазақстан Республикасын
Энергетика және минералдық
ресурстар министрінің ел
өңірлерін энергиямен
қамтамасыз етудің жай-күйі
және саланы дамыту
перспективалары туралы
есебі
ЭМРМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
3.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және ақпарат
министрiнiң Қазақстан
Республикасы Президентiнiң

от 28 февраля 2007 года
"Новый Казахстан в новом мире"
МКИ,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
28 .1.
Об освоении бюджетных средств
за 8 месяцев 2007 года
22
сентября
МФ, МЭБП,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
2.
О состоянии инфляции за 8 месяцев
2007 года и мерах по ее
стабилизации
МФ, МЭБП, АФН, МИТ, АРЕМ, НБ, МЭМР, МСХ,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
3.
О ходе исполнения протокольных
поручений, данных по итогам
рабочей поездки Премьер-Министра
Республики Казахстан Масимова К.К.
в Западно-Казахстанскую и
Жамбылскую области
Акимы Западно-
Казахстанской
и Жамбылской
областей, МЭБП
29 .1.
Об организации переработки
сельскохозяйственной продукции,
формировании кластеров в пищевой
промышленности
29
сентября
МСХ,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
2.
Отчет акима Павлодарской области
по подготовке кадров рабочих
специальностей
Аким
Павлодарской
области, МОН
3.
О ходе исполнения протокольных
поручений, данных по итогам
рабочей поездки Премьер-Министра
Республики Казахстан Масимова К.К.
в Костанайскую область и отчет
акима города Астаны
Акимы
Костанайской
области и
города Астаны,
МЭБП
30 .1.
Об организации работы центров
обслуживания населения по
принципу одного окна
6
октября
МЮ,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
2.
О развитии атомной энергетики
МЭМР,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
3.
Об освещении социальных,
экономических и политических
инициатив, озвученных в Послании
Президента Республики Казахстан
народу Казахстана от 28 февраля
2007 года "Новый Казахстан
в новом мире", на примере сельских
регионов республики
МКИ, МСХ,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
31 .1.
О мерах по повышению пенсий и
пособий, озвученных в Послании
Президента Республики Казахстан
народу Казахстана от 28 февраля
2007 года "Новый Казахстан в
новом мире"
13
октября
МТСЗН,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
2.
Информация акима
Северо-Казахстанской области о
принимаемых мерах по реализации
Послания Президента Республики
Казахстан народу Казахстана
от 28 февраля 2007 года
"Новый Казахстан в новом мире"
Аким Северо-
Казахстанской
области, МКИ
3.
Отчет Министра энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан о состоянии энергообес-
печения регионов страны и
перспективах развития отрасли
МЭМР, акимы
областей,
городов Астаны
и Алматы

2007 жылғы 28 ақпандағы
"Жаңа әлемдегi жаңа Қазақстан" атты Қазақстан
халқына Жолдауын түсiндiру
және насихаттау жөнiндегi
есебi
МАМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
28 .1.
2007 жылдың 8 айында
бюджет қаражатын игеру
туралы
22 қыркүйек
Қаржымині, ЭБЖМ, облыстардың, Астана
және Алматы қалалары-
ның әкімдері
2.
2007 жылдың 8 айындағы
инфляцияның жай-күйi және
оны тұрақтандыру жөнiндегi
шаралар туралы
Қаржымині, ЭБЖМ, ҚҚА,
ИСМ, ТМРА, ҰБ, ЭМРМ,
АШМ, Астана және
Алматы қалаларының
әкімдері
3.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Қ. Мәсімовтің Батыс
Қазақстан және Жамбыл
облыстарына жұмыс
сапарларының қорытындылары
бойынша берілген хаттамалық
тапсырмалардың орындалу
барысы туралы
Батыс Қазақстан және
Жамбыл облыстарының
әкімдері, ЭБЖМ
29 .1.
Ауыл шаруашылығы өнiмiн
өңдеудi ұйымдастыру, тамақ
өнеркәсiбiнде кластерлердi
қалыптастыру туралы
29 қыркүйек
АШМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
2.
Павлодар облысы әкiмiнiң
жұмысшы мамандықтарының
кадрларын даярлау
жөнiндегi есебi
Павлодар облысының
әкімі, БҒМ
3.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Қ. Мәсімовтің Қостанай
облысына жұмыс сапарының
қорытындылары бойынша
берілген хаттамалық
тапсырмалардың орындалу
барысы туралы және Астана
қаласы әкімінің есебі
Қостанай облысының
және Астана қаласының
әкімдері, ЭБЖМ
30 .1.
Жалғыз терезе қағидаты
бойынша халыққа қызмет
көрсету орталығының
жұмысын ұйымдастыру туралы
6 қазан
Әділетмині, облыстар-
дың, Астана және
Алматы қалаларының
әкімдері
2.
Атом энергетикасын дамыту
туралы
ЭМРМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
3.
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң 2007 жылғы 28
ақпандағы "Жаңа әлемдегi
жаңа Қазақстан" атты
Қазақстан халқына Жолдауын-
да айтылған әлеуметтiк,
экономикалық және саяси
бастамаларды республиканың
ауылдық өңiрлерiнiң
мысалында жария ету туралы
МАМ, АШМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
31 .1.
Қазақстан Республикасы
Президентінiң 2007 жылғы 28
ақпандағы "Жаңа әлемдегi
жаңа Қазақстан" атты
Қазақстан халқына Жолдауын-
да айтылған зейнетақы мен
және жәрдемақыны арттыру
жөнiндегі шаралары туралы
13 қазан
Еңбекмині, облыстар-
дың, Астана және
Алматы қалаларының
әкімдері
2.
Солтүстiк Қазақстан облысы
әкiмiнiң Қазақстан
Республикасы Президентiнiң
2007 жылғы 28 ақпандағы
"Жаңа әлемдегi жаңа
Қазақстан" атты Қазақстан
халқына Жолдауын iске
асыру жөнiнде қабылданған
шаралар туралы ақпараты
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі, МАМ
3.
Қазақстан Республикасының
Энергетика және минералдық
ресурстар министрінің ел
өңірлерін энергиямен
қамтамасыз етудің жай-күйі
және саланы дамыту
перспективалары туралы
есебі
ЭМРМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері

32 .1.
О ходе освоения бюджетных средств
за 9 месяцев 2007 года
20
октября
МФ, МЭБП,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
2.
О состоянии инфляции за 9 месяцев
2007 года и мерах по ее
стабилизации
МФ, МЭБП, АФН, МИТ, АРЕМ, НБ, МЭМР, МСХ,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
3.
исключен - от 31.07.2007 N 206-р
33 .1.
О развитии малого и среднего
бизнеса и мерах по активизации
его деятельности
27
октября
МИТ, АО ФУР
"Қазына",
АО "ФРМП",
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
2.
Отчет акима Южно-Казахстанской
области о ходе исполнения
поручений Премьер-Министра
Республики Казахстан
Масимова К.К., данных в ходе
рабочей поездки в регион
Аким Южно-
Казахстанской
области, МЭБП
3.
исключен - от 31.07.2007 N 206-р
34 .1.
О состоянии и мерах по
обеспечению медицинских учреждений
современными технологиями и
оборудованием, разработке
стандартов предоставления
качественных медицинских услуг для
населения
3
ноября
МЗ,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
2.
О качестве предоставления
медицинских услуг и лекарственном
обеспечении населения страны
МЗ,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
3.
исключен - от 31.07.2007 N 206-р
35 .1.
Отчет акимов Карагандинской,
Костанайской, Павлодарской и
Восточно-Казахстанской областей о
ходе реализации Государственной
программы развития жилищного
строительства в Республике
Казахстан на 2005-2007 годы,
утвержденной Указом Президента
Республики Казахстан от 11 июня
2004 года N 1388
10
ноября
МИТ,
акимы областей
2.
Отчет акима г. Алматы о ходе
реализации Государственной
программы развития жилищного
строительства в Республике
Казахстан на 2005-2007 годы,
утвержденной Указом Президента
Республики Казахстан от 11 июня
2004 года N 1388
Аким
г. Алматы,
МИТ
3.
Отчет Министра культуры и
информации Республики Казахстан
о специальных публикациях в СМИ
по обсуждению основных задач,
обозначенных в Послании Президента
Республики Казахстан народу
Казахстана от 28 февраля 2007 года
"Новый Казахстан в новом мире"
МКИ, МОН,
МТСЗН, МЭБП,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
36 .1.
О ходе разработки и внедрения
международных стандартов
качества на промышленных
предприятиях страны
17
ноября
МИТ,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
2.
О подготовке и переподготовке
кадров, повышении уровня
компьютерной грамотности
МОН,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
3.
Отчет Министра энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан о состоянии энергообес-
печения регионов страны и
перспективах развития отрасли
МЭМР,
акимы областей,
городов Астаны
и Алматы

32 .1.
2007 жылдың 9 айында
бюджет қаражаттарын игеру
барысы туралы
20 қазан
Қаржымині, ЭБЖМ,
облыстардың, Астана
және Алматы қалалары-
ның әкімдері
2.
2007 жылғы 9 айдағы
инфляцияның жай-күйi және
оны тұрақтандыру жөнiндегi
шаралар туралы
Қаржымині, ЭБЖМ, ҚҚА,
ИСМ, ТМРА, ҰБ, ЭМРМ,
АШМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
3.
алынып тасталды
33 .1.
Шағын және орта бизнестi
дамыту және оның қызметiн
жандандыру жөнiндегi
шаралар туралы
27 қазан
ИСМ, "Қазына" ОДҚ АҚ,
"ШКДҚ" АҚ, облыстар-
дың, Астана және
Алматы қалаларының
әкімдері
2.
Оңтүстiк Қазақстан облысы
әкiмiнiң Қазақстан
Республикасы
Премьер-Министрi
К.Қ.Мәсiмовтiң өңiрге
жұмыс сапары барысында
берген тапсырмаларын
орындау барысы туралы есебi
Оңтүстік Қазақстан
облысының әкімі, ЭБЖМ
3.
алынып тасталды
34 .1.
Медицина мекемелерiнiң
жай-күйi мен қазiргi
заманғы технологиялармен
және жабдықтармен қамтама-
сыз ету, халыққа сапалы
медициналық қызмет көрсету
стандарттарын әзiрлеу
жөнiндегi шаралар туралы
3 қараша
ДСМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
2.
Халыққа медициналық қызмет
көрсетудiң сапасы және
дәрi-дәрмекпен қамтамасыз
ету туралы
ДСМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
3.
алынып тасталды
35 .1.
Қарағанды, Қостанай,
Павлодар және Шығыс
Қазақстан облыстары
әкiмдерiнiң Қазақстан
Республикасы Президентiнiң
2004 жылғы 11 маусымдағы N
1388 Жарлығымен бекiтiлген
Қазақстан Республикасында
тұрғын үй құрылысын дамыту-
дың 2005-2007 жылдарға
арналған мемлекеттiк
бағдарламасын iске асыру
барысы туралы есебi
10 қараша
ИСМ, облыс әкімдері
2.
Алматы қаласы әкімінің
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы
11 маусымдағы N 1388 Жарлы-
ғымен бекітілген Қазақстан
Республикасында тұрғын үй
құрылысын дамытудың 2005-
2007 жылдарға арналған
мемлекеттік бағдарламасын
іске асыру барысы туралы
есебі
Алматы қаласының
әкімі, ИСМ
3.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және ақпарат
министрiнiң Қазақстан
Республикасы Президентiнiң
2007 жылғы 28 ақпандағы
"Жаңа әлемдегi жаңа
Қазақстан" атты Қазақстан
халқына Жолдауында
белгiленген негiзгi
мiндеттердi талқылау
жөнiнде БАҚ-тағы арнайы
жарияланымдар туралы есебi
МАМ, БҒМ, Еңбекмині,
ЭБЖМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
36 .1.
Халықаралық сапа стандарт-
тарын әзiрлеу және елдiң
өнеркәсiп кәсiпорындарына
енгiзу барысы туралы
17 қараша
ИСМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
2.
Кадрларды даярлау және
қайта даярлау, компьютерлiк
сауаттылық деңгейiн
арттыру туралы
БҒМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
3.
Қазақстан Республикасы
Энергетика және минералдық
ресурстар министрінің ел
өңірлерін энергиямен
қамтамасыз етудің жай-күйі
және саланы дамыту
перспективалары туралы
есебі
ЭМРМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері

37 .1.
О ходе освоения бюджетных средств
за 10 месяцев 2007 года
24
ноября
МФ,
министерства,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
2.
О состоянии инфляции за 10
месяцев 2007 года и мерах по ее
стабилизации
МФ, МЭБП, АФН, МИТ, АРЕМ, НБ, МЭМР, МСХ,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
3.
О ходе реализации Программы
снижения информационного
неравенства в Республике Казахстан
на 2007-2009 годы, утвержденной
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 13 октября 2006 года N 995
АИС, МОН,
акимы областей,
городов Астаны
и Алматы
38 .1.
Отчет акима Астаны по созданию
медицинского кластера
1
декабря
Аким
г. Астаны, МЗ
2.
Отчет Председателя Агентства
Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами о ходе
проведения земельной реформы, в
части обеспечения упрощения,
прозрачности процедур оформления
и предоставления земельных
участков под индивидуальное
жилищное строительство
АУЗР,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
3.
исключен - от 31.07.2007 N 206-р
39 .1.
О миграционной политике страны
8
декабря
МВД, МЮ, МТСЗН,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
2.
О диверсификации развития
несырьевого сектора экономики
страны
МИТ, МЭБП,
АО "ФУР
"Қазына",
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
3.
Отчет Министра культуры и
информации Республики Казахстан
о специальных публикациях в СМИ
по обсуждению основных задач,
обозначенных в Послании Президента
Республики Казахстан народу
Казахстана от 28 февраля 2007 года
"Новый Казахстан в новом мире"
МКИ, МОН,
МТСЗН, МЭБП,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
40 .1.
О реализации кластерной политики
15
декабря
МИТ, МЭБП,
МСХ, МТК,
МФ, МЭМР,
акимы областей,
гг. Астаны и
Алматы,
АО "ФУР
"Қазына",
АО СПК
"Сарыарка"
2.
О развитии государственного языка
и открытии центров обучения
государственному языку
МИК,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
3.
Отчет Министра энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан о состоянии
энергообеспечения регионов страны
и перспективах развития отрасли
МЭМР,
акимы
областей,
городов Астаны
и Алматы
41 .1.
О ходе освоения бюджетных средств
за 11 месяцев 2007 года
22
декабря
МФ, МЭБП,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
2.
О состоянии инфляции за 11
месяцев 2007 года и мерах по ее
стабилизации
МФ, МЭБП, АФН, МИТ, АРЕМ, НБ, МЭМР, МСХ,
акимы областей,
гг. Астаны
и Алматы
3.
О ходе выполнения протокольных
решений, данных на прошедших
селекторных совещаниях
МЭБП, государ-
ственные
органы, акимы
областей,
городов Астаны
и Алматы
Примечание :
расшифровка аббревиатур:
МВД - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МЭБП - Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
МЭМР - Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан
МТК - Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
МТС - Министерство туризма и спорта Республики Казахстан
МТСЗН - Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МОН - Министерство образования и науки Республики Казахстан
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан
МИД - Министерство иностранных дел Республики Казахстан
МЮ - Министерство юстиции Республики Казахстан
МСХ - Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
МИТ - Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан
МКИ - Министерство культуры и информации Республики Казахстан
МЗ - Министерство здравоохранения Республики Казахстан
МЧС - Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
АРЕМ - Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий
АИС - Агентство Республики Казахстан по информатизации и связи
АФН - Агентство Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и
финансовых организаций
НБ - Национальный Банк Республики Казахстан
АО НК "СПК "Сары Арка" - акционерное общество "Национальная компания
Социально-предпринимательская корпорация
"Сары Арка"
АО ФУР "Қазына" - акционерное общество "Фонд устойчивого развития
"Қазына"
АО "ФРМП" - акционерное общество "Фонд развития малого
предпринимательства".

37 .1.
2007 жылдың 10 айында
бюджет қаражаттарын игеру
барысы туралы
24 қараша
Қаржымині, министрлік-
тер, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
2.
2007 жылдың 10 айында
инфляцияның жай-күйi және
оның тұрақтылығы жөнiндегi
шаралар
Қаржымині, ЭБЖМ, ҚҚА,
ИСМ, ТМРА, ҰБ, ЭМРМ,
АШМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
3.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2006 жылғы 13
қазандағы N 995 қаулысымен
бекітілген Қазақстан
Республикасында ақпараттық
теңсіздікті төмендетудің
2007 - 2009 жылдарға
арналған бағдарламасын іске
асыру барысы туралы
АБА, БҒМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
38 .1.
Медициналық кластердi құру
жөнiндегi Астана қаласы
әкiмiнiң есебi
1 желтоқсан
Астана қаласының
әкімі, ДСМ
2.
Қазақстан Республикасы Жер
ресурстарын басқару
агенттiгi төрағасының жер
реформасын жүргiзу барысы,
атап айтқанда, жеке тұрғын
үй құрылысы үшiн жер
учаскелерiн рәсiмдеу және
беру ресiмдерiн оңайлату-
дағы олардың ашықтығын
қамтамасыз ету туралы есебi
ЖБА, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
3.
алынып тасталды
39 .1.
Елдiң көшi-қон саясаты
туралы
8 желтоқсан
ІІМ, Әділетмині,
Еңбекмині, облыстар-
дың, Астана және
Алматы қалаларының
әкімдері
2.
Ел экономикасының шикiзат
емес секторын дамытуды
әртараптандыру туралы
ИСМ, ЭБЖМ, "Қазына", ОДҚ" АҚ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
3.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және ақпарат
министрінің Қазақстан
Республикасы Президентінің
2007 жылғы 28 ақпандағы
"Жаңа әлемдегі жаңа
Қазақстан" атты Жолдауында
белгіленген негізгі міндет-
терді талқылау жөнінде
БАҚ-да арнайы жариялау
туралы есебі
МАМ, БҒМ, Еңбекмині, ЭБЖМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
40 .1.
Кластерлiк саясатты iске
асыру туралы
15 желтоқсан
ИСМ, ЭБЖМ, АШМ, ККМ,
Қаржымині, МЭМР,
облыстардың, Астана
және Алматы қалалары-
ның әкімдері, "Қазына"
ОДҚ" АҚ, "Сарыарқа" ӘКК" АҚ
2.
Мемлекеттiк тiлдi дамыту
және мемлекеттiк тiлдi
оқыту орталықтарын ашу
туралы
МАМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
3.
Қазақстан Республикасы
Энергетика және минералдық
ресурстар министрінің ел
өңірлерін энергиямен
қамтамасыз етудің жай-күйі
және саланы дамыту
перспективалары туралы
есебі
ЭМРМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
41 .1.
2007 жылғы 11 айда бюджет-
тік қаражатты игеру туралы
22
желтоқсан
Қаржымині, ЭБЖМ,
облыстардың, Астана
және Алматы қалалары-
ның әкімдері
2.
2007 жылдың 11 айындағы
инфляцияның жай-кұйі және
оны тұрақтандыру жөніндегі
шаралар турвлы
Қаржымині, ЭБЖМ, ҚҚА,
ИСМ, ТМРА, ҰБ, ЭМРМ,
АШМ, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
3
Өткен селекторлық
кеңестерде берілген
хаттамалық шешімдердің
орындалу барысы туралы
ЭБЖМ, мемлекеттік
органдар, облыстардың,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
Ескертпе :
аббревиатуралардың толық жазылуы:
IIМ -  Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
ЭБЖМ - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
ЭМРМ - Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi
ККМ - Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi
TCM - Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгi
Еңбекминi - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
БҒМ - Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi
Қаржыминi - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
СІМ - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi
Әдiлетминi - Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
АШМ - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
ИСМ - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгi
MAM - Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгi
ДСМ - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi
ТЖМ - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi
ТМРА - Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау агенттiгi
АБА - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі
ҚҚА - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын
реттеу және қадағалау агенттігі
ҰБ - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
"Сарыарқа" ӘКК ҰК" АҚ - "Сарыарқа" әлеуметтiк-кәсiпкерлiк корпорациясы "ұлттық компаниясы" акционерлiк қоғамы
"Қазына" ОДҚ" АҚ - "Қазына" орнықты даму қоры" акционерлiк қоғамы
"ШКДҚ" АҚ - "Шағын кәсiпкерлiктi дамыту қоры" акционерлiк қоғамы