О проведении 63-й сессии Экономической и социальной комиссии для Азии и Тихого океана Организации Объединенных Наций
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 марта 2007 года N 58-р
В целях проведения 63-й сессии Экономической и социальной комиссии для Азии и Тихого океана Организации Объединенных Наций (далее - ЭСКАТО) с 15 по 23 мая 2007 года в городе Алматы:
Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить средства на проведение 63-й сессии ЭСКАТО в сумме 994500 (девятьсот девяносто четыре тысячи пятьсот) долларов США за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2007 год по программе 006 "Представительские затраты", для перечисления в Секретариат ЭСКАТО.
Премьер-Министр

Бiрiккен Ұлттар Ұйымының Азия мен Тынық мұхитқа арналған Экономикалық және әлеуметтiк комиссиясының 63-сессиясын өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 14 наурыздағы N 58-ө Өкімі
2007 жылғы 15 - 23 мамырда Алматы қаласында Бiрiккен Ұлттар Ұйымының Азия мен Тынық мұхитқа арналған Экономикалық және әлеуметтiк комиссиясының (бұдан әрi - АТМЭӘК) 63-сессиясын өткiзу мақсатында:
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi АТМЭӘК-тiң 63-сессиясын өткiзуге АТМЭӘК-тiң Хатшылығына аудару үшiн 2007 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен 994500 (тоғыз жүз тоқсан төрт мың бес жүз) АҚШ доллары сомасында қаражат бөлсiн.
Премьер-Министр