О создании рабочих групп по выработке предложений по развитию Международного железнодорожного перехода "Достык - Алашанькоу" и Международного Центра приграничного сотрудничества "Хоргос"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 марта 2007 года N 68-р
Для координации работы по выработке предложений по развитию Международного железнодорожного перехода "Достык - Алашанькоу" и Международного Центра приграничного сотрудничества "Хоргос":
1. Создать рабочие группы согласно  приложениям 1  и  2.
2. Рабочим группам внести предложения в Правительство Республики Казахстан:
1) в двухмесячный срок по развитию Международного железнодорожного перехода "Достык - Алашанькоу";
2) в месячный срок по развитию Международного Центра приграничного сотрудничества "Хоргос".
3. Разрешить рабочим группам в установленном порядке привлекать специалистов центральных и иных государственных органов и организаций, акиматов Алматинской области и города Алматы по выполнению возложенных на них задач.
4. Контроль за выполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра экономики и бюджетного планирования Мусина А.Е.
Премьер-Министр
Приложение 1
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 27 марта 2007 года N 68-р
Состав рабочей группы
по выработке предложений по развитию
Международного железнодорожного перехода "Достык - Алашанькоу"
Сапарбаев                  - вице-министр экономики и бюджетного
Бердибек Машбекович          планирования Республики Казахстан,
руководитель
Баталов                    - заместитель акима Алматинской области,
Амандык Габбасович           заместитель руководителя
Исмаилова                  - начальник управления промышленности,
Айнагуль Есимовна            строительства, транспорта и
коммуникаций Департамента планирования
расходов отраслевых органов
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан,
секретарь
Раимбеков                  - заведующий Отделом регионального
Сайлаухан Газизович          развития Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Жексембинов                - депутат Сената Парламента Республики
Жомарткали Баясилович        Казахстан (по согласованию)
Жакиянов                   - депутат Мажилиса Парламента Республики
Оралбек Нурсеитович          Казахстан (по согласованию)
Бишимбаев                  - вице-министр индустрии и торговли
Куандык Валиханович          Республики Казахстан
Ергожин                    - вице-министр финансов Республики
Даулет Едилович              Казахстан
Касымбек                   - вице-министр транспорта и коммуникаций
Женис Махмудулы              Республики Казахстан
Мусин                      - вице-министр туризма и спорта
Хобланды Нургалиевич         Республики Казахстан
Саткалиев                  - вице-министр энергетики и минеральных
Алмасадам Майданович         ресурсов Республики Казахстан
Шакиров                    - председатель Комитета таможенного
Аскар Оразалиевич            контроля Министерства финансов
Республики Казахстан
Атамкулов                  - президент акционерного общества
Ерлан Думшебаевич            "Национальная компания "Қазақстан темір
жолы"
Келимбетов                 - председатель правления акционерного
Кайрат Нематович             общества "Фонд устойчивого развития
"Қазына"
Баталов                    - председатель Форума предпринимателей
Раимбек Анварович            Казахстана
Перуашев                   - председатель правления объединения
Азат Турлыбекулы             юридических лиц "Общенациональный
союз предпринимателей и работодателей
Казахстана "Атамекен"
Приложение 2
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 27 марта 2007 года N 68-р
Состав рабочей группы
по выработке предложений по развитию
Международного Центра приграничного сотрудничества "Хоргос"
Оразбаков                  - Министр индустрии и торговли Республики
Галым Избасарович            Казахстан, руководитель
Баталов                    - вице-министр индустрии и торговли
Аскар Булатович              Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Муханов                    - председатель Комитета по регулированию
Куаныш Климович              торговой деятельности Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан, секретарь
Касымбек                   - вице-министр транспорта и коммуникаций
Женис Махмудулы              Республики Казахстан
Кусаинов                   - вице-министр экономики и бюджетного
Марат Апсеметович            планирования Республики Казахстан
Петров                     - вице-министр по чрезвычайным ситуациям
Валерий Викторович           Республики Казахстан
Саткалиев                  - вице-министр энергетики и минеральных
Алмасадам Майданович         ресурсов Республики Казахстан
Рахметов                   - председатель Налогового комитета
Нурлан Кусаинович            Министерства финансов Республики
Казахстан
Рябцев                     - председатель Комитета по водным
Анатолий Дмитриевич          ресурсам Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Абдишев                    - заместитель председателя Комитета
Бауыржан Туйтеевич           таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан
Долженков                  - первый заместитель акима Алматинской
Виктор Анатольевич           области
Перуашев                   - председатель правления объединения
Азат Турлыбекулы             юридических лиц "Общенациональный союз
предпринимателей и работодателей
Казахстана "Атамекен"
Баталов                    - председатель Форума предпринимателей
Раимбек Анварович            Казахстана
Исекешев                   - заместитель председателя правления
Асет Орентаевич              акционерного общества "Фонд устойчивого
развития "Қазына"
Такенов                    - президент акционерного общества
Болат Долдаевич              "Международный центр приграничного
сотрудничества "Хоргос"
Байдаулетов                - директор по управлению транспортными
Нуржан Талипович             активами акционерного общества
"Казахстанский холдинг по управлению
государственными активами "Самрук"

"Достық - Алашанькоу" халықаралық темiр жол өтпесiн және "Қорғас" шекара маңы ынтымақтастығы халықаралық орталығын дамыту бойынша ұсыныстар әзiрлеу жөнiнде жұмыс топтарын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 27 наурыздағы N 68-ө Өкімі
"Достық - Алашанькоу" халықаралық темiр жол өтпесiн және "Қорғас" шекара маңы ынтымақтастығы халықаралық орталығын дамыту бойынша ұсыныстар әзiрлеу жөнiндегi жұмысты үйлестiру үшiн:
1. 1 және 2-қосымшаларға сәйкес жұмыс топтары құрылсын.
2. Жұмыс топтары Қазақстан Республикасының Үкiметiне:
1) екi ай мерзiмде "Достық - Алашанькоу" халықаралық темiр жол өтпесiн дамыту жөнiнде;
2) бiр ай мерзiмде "Қорғас" шекара маңы ынтымақтастығы халықаралық орталығын дамыту жөнiнде ұсыныстар енгiзсiн.
3. Жұмыс топтарына өздерiне жүктелген мiндеттердi орындау бойынша орталық және өзге де мемлекеттiк органдар мен ұйымдардың, Алматы облысы мен Алматы қаласы әкiмдiктерiнiң мамандарын белгiленген тәртiппен тартуға рұқсат етiлсiн.
4. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары - Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрi А.Е.Мусинге жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2007 жылғы 27 наурыздағы
N 68-ө өкiмiне
1-қосымша
"Достық - Алашанькоу" халықаралық темiр жол өтпесiн дамыту бойынша ұсыныстар әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобының құрамы
Сапарбаев               - Қазақстан Республикасының Экономика
Бердiбек Машбекұлы        және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi,
жетекшi
Баталов                 - Алматы облысы әкiмiнiң орынбасары,
Амандық Ғаббасұлы         жетекшiнiң орынбасары
Ысмайылова              - Қазақстан Республикасы Экономика
Айнагүл Есiмқызы          және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң
Салалық органдардың шығыстарын жоспарлау
департаментi өнеркәсiп, құрылыс, көлiк
және коммуникация басқармасының бастығы,
хатшы
Райымбеков              - Қазақстан Республикасы Премьер-
Сайлаухан Ғазизұлы        Министрiнiң Кеңсесi Өңiрлiк даму
бөлiмiнiң меңгерушiсi
Жексембинов             - Қазақстан Республикасының Парламентi
Жомартқали Байәсiлұлы     Сенатының депутаты (келiсiм бойынша)
Жақиянов                - Қазақстан Республикасының Парламентi
Оралбек Нұрсейiтұлы       Мәжiлiсiнiң депутаты (келiсiм бойынша)
Бишiмбаев               - Қазақстан Республикасының Индустрия
Қуандық Уәлиханұлы        және сауда вице-министрi
Ерғожин                 - Қазақстан Республикасының Қаржы
Дәулет Едiлұлы            вице-министрi
Қасымбек                - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Жеңiс Махмұдұлы           коммуникация вице-министрi
Мусин                   - Қазақстан Республикасының Туризм
Қобыланды Нұрғалиұлы      және спорт вице-министрi
Сәтқалиев               - Қазақстан Республикасының Энергетика
Алмасадам Майданұлы       және минералдық ресурстар вице-министрi
Шәкiров                 - Қазақстан Республикасы Қаржы
Асқар Оразалыұлы          министрлiгi Кедендiк бақылау комитетiнiң
төрағасы
Атамқұлов               - "Қазақстан темiр жолы" ұлттық
Ерлан Дүмшебайұлы         компаниясы" акционерлiк қоғамының
президентi
Келiмбетов              - "Қазына" орнықты даму қоры"
Қайрат Нематұлы           акционерлiк қоғамының басқарма төрағасы
Баталов                 - Қазақстан кәсiпкерлерi форумының
Райымбек Әнуарұлы         төрағасы
Перуашев                - "Атамекен" Қазақстан кәсiпкерлерi мен
Азат Тұрлыбекұлы          жұмыс берушілерiнiң жалпыұлттық одағы"
заңды тұлғалар бiрлестiгiнiң төрағасы
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2007 жылғы 27 наурыздағы
N 68-ө өкiмiне
2-қосымша
"Қорғас" шекара маңы ынтымақтастығы халықаралық орталығын дамыту бойынша ұсыныстар әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобының құрамы
Оразбақов               - Қазақстан Республикасының Индустрия
Ғалым Iзбасарұлы          және сауда министрi, жетекшi
Баталов                 - Қазақстан Республикасының Индустрия
Асқар Болатұлы            және сауда вице-министрi, жетекшiнiң
орынбасары
Мұханов                 - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Қуаныш Климұлы            сауда министрлiгi Сауда қызметiн реттеу
комитетiнiң төрағасы, хатшы
Касымбек                - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Жеңiс Махмұдұлы           коммуникация вице-министрi
Құсайынов               - Қазақстан Республикасының Экономика
Марат Әпсеметұлы          және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi
Петров                  - Қазақстан Республикасының Төтенше
Валерий Викторович        жағдайлар вице-министрi
Сәтқалиев               - Қазақстан Республикасының Энергетика
Алмасадам Майданұлы       және минералдық ресурстар вице-министрi
Рахметов                - Қазақстан Республикасы Қаржы
Нұрлан Құсайынұлы         министрлiгi Салық комитетiнiң төрағасы
Рябцев                  - Қазақстан Республикасы Ауыл
Анатолий Дмитриевич       шаруашылығы министрлiгi Су ресурстары
комитетiнiң төрағасы
Әбдiшев                 - Қазақстан Республикасы Қаржы
Бауыржан Түйтеұлы         министрлiгiнiң Кедендiк бақылау комитетi
төрағасының орынбасары
Долженков               - Алматы облысы әкiмiнiң бiрiншi
Виктор Анатольевич        орынбасары
Перуашев                - "Атамекен" Қазақстан кәсiпкерлерi мен
Азат Тұрлыбекұлы          жұмыс берушiлерiнiң жалпыұлттық одағы"
заңды тұлғалар бiрлестiгiнiң басқарма
төрағасы
Баталов                 - Қазақстан кәсiпкерлерi форумының
Райымбек Әнуарұлы         төрағасы
Исекешев                - "Қазына" орнықты даму қоры"
Әсет Өрентайұлы           акционерлiк қоғамы басқарма төрағасының
орынбасары
Тәкенов                 - "Қорғас" шекара маңы ынтымақтастығы
Болат Долдаұлы            халықаралық орталығы" акционерлiк
қоғамының президентi
Байдәулетов             - "Самұрық" мемлекеттiк активтердi
Нұржан Тәлiпұлы           басқару жөнiндегi қазақстандық
холдингi" акционерлiк қоғамының көлiк
активтерiн басқару жөнiндегi директоры