О подготовке и проведении празднования Международного женского дня - 8 марта
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 апреля 2007 года N 80-р
В связи с проведением официального приема от имени Президента Республики Казахстан по случаю празднования Международного женского дня - 8 марта, Управлению делами Президента Республики Казахстан организовать фуршет и оплатить расходы за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2007 год по подпрограмме 001 "Аппарат центрального органа" программы 001 "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов".
Премьер-Министр

8 наурыз - Халықаралық әйелдер күні мерекесін әзірлеу және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 3 сәуірдегі N 80-ө Өкімі
Қазақстан Республикасының Президенті атынан 8 наурыз - Халықаралық әйелдер күнін мерекелеуге орай, ресми қабылдау өткізуге байланысты Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы фуршет ұйымдастырсын және шығындарды 001»"Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды тұлғаларының қызметін қамтамасыз ету" деген бағдарламасының 001»"Орталық органның аппараты" кіші бағдарлама бойынша 2007 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат есебінен төлесін.
Премьер-Министр